0 oy
918 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Iyilesen varmi

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Benimkine doktor çatlak ve yırtık dedi tek care ameliyat olmakmış kantoron yağını kullandım suan aci yok daha yebi başladım umarim duzelir
tarafından
Yaa Allah sağlıkla kucağına almayi nasip etsin canım yok anam yok bana ameliyat demeyin doğumdan sonra çok hassaslastim ben kaldiramam artik :D şuan o Kantoron yağı iyi geldi ilerleyen vakitlerde ne olacak Allah kerim. :Dd
tarafından
Kantron yağını nasıl kullandın nasıl sürdün ne kadar günde kaç kez
tarafından
Gün içinde sürmüyorum büyük tuvaletim geldimi sürüyorum 5 dk bekliyorum yapıyorum isim bittimi yine sürüyorum bu kadar ama hazir Kantoron yagi değildi canim resimi aticam şimdi
tarafından
Ben sarı kantron yağı aldım Aktardan. Oda Işe yaradı gibi. 3.dogumum olcak sezeryan düşünüyorum daha uğraşamam böyle şeylerle valla :D
tarafından
Kantoron Bitkisinden kayinvalidem kendisi yapmıştı baya isey yaradı bende :)
-Reklam-
0 oy
(49 puan) tarafından
Canim sanirim bendede var sanki 2ye bolundu kararmis gibi ama kan falan sizi hicbisey yok sadəcə büyük abdest yapanda zorlanirsam oyle agri oluyo
0 oy
(7,172 puan) tarafından
Ayy benim yanmasını kasintisini aninda kesiyordu kantaron yağı
tarafından
Iyilestimi peki çatlak kullandıktan sonra .Nasıl kullanicam
(7,172 puan) tarafından
Ben kremde kullanmistim geçti çok şükür
0 oy
tarafından
Beni daha kötü yapmıştı herkese yaramıyor 
tarafından
Çatlak mi vardı sende nasil kullandın
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Canım durumuna göre değişir sanırım 

Bnde de normal doğum sonrası kanamalı çatlak olmuştu cam Kesiği gibi acır abdest sonrası kanardı  her ihtiyaç sonrası yıkayıp kurutma makinesiyle kurutulur sonra da kantaron yağı sürerdim Doktora gitmedim gitme ihtimalim yoktu 1 ay ya da 45 gün kadar sonra tamamen iyileşmişti ama ben kabız olmamaya da çok dikkat ederdim
tarafından
Daha 1 saat önce sürdüm şuan için ağrı yok şükürler olsun yoksa dayanamiyodum ağrısına ki ameliayt olmama rağmen tam iyilesicekken hamile kaldım kabız oldum tekrarladı yine tam iyilesmeden günde kaç kez sürdün bide ben şırınga ile az içine sıktım dışına pamuk sürdüm sen nasıl yaptin
(2,891 puan) tarafından
Pamuğu bol yağlayıp biraz orda tutuyordum canım Bi de kudret narlı kantaronlu karışık bir krem aldım aktardan normal cilt krem mıymış onu da sürüp rahatlıyordum zeytinyağı içiyordum arada da

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 684 göst.
16 Ekim 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 481 göst.
10 Ocak 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.
9 Nisan 2024 Aile kategorisinde Gold (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 142 göst.