0 oy
1,837 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Sadece tatli yaptı ben sahsen gelen kişilere menü hazırlardım yemek beklerdim ac dondum

44 Cevaplar

+37 oy
(3,274 puan) tarafından
senin gibi misafir gelecekse hiç gelmesin daha iyi
(10,371 puan) tarafından
Tuğba mı adı?
(913 puan) tarafından
Sorması ayıp bir kişinin diğer postlarına nerden bakıyorsunuz?))
(9,227 puan) tarafından
Uyenin isminin ustune tıklayp tüm sorular diyorsun :)
tarafından
Alnini uzat opcem
(1,037 puan) tarafından
Tubasu kim ya merak ettim herkes aynı şeyi yazmis :D
-Reklam-
+10 oy
(9,227 puan) tarafından
Çok yazık çok.. 4 saat once ki postunu okudum kadının 4 çocuğu varmş, şimdi ikizlerini doğurmuş.. bide ondan yemek beklemek ne kdar doğru.. madem aç kalacaktn alıp bir tepsi borek goturseydin.. yazacak çok şey var da susuyorum....
tarafından
Ay bırak. Maalesef tubasuyu ciddiye alamıyorum  :D
tarafından
Hazır yokken rahat takılayım sus gız sesin çok çıkıyor seniinn  :D
(9,227 puan) tarafından
Kim kimin suç ortağı :D
tarafından
Ulan aylin  :D özge bunu özelden anlatsam  :D
(9,227 puan) tarafından
Olar :D
+9 oy
(9,227 puan) tarafından
Yemek için gidiuorsanız hiç gtmeyin yuh ya...
(9,227 puan) tarafından
:D ilk bu yorumu yapmştm diğer postuna bakınca sinirlenip dğerni de yazdm :D
(48,690 puan) tarafından
kiz kac tane post ne hediye vereyim kac para koyayim diye parayi az koyup firindan ekmek alaydi bari o kadının da karnı doyardi
(9,227 puan) tarafından
Aynen ya.. valla varya bi tepsi borekle bi kek goturseydi hayra geçerdi en azndan..
(48,690 puan) tarafından
kiz ben lohusayken cok ac kaldim bide gelenin midesini mi dusuncem
(9,227 puan) tarafından
Bende kzum valla saat 2de kahvaltı yapıyordum suyu bile zor içiyordum ben annem gelmese.. gelene de kek kurabiye çay veriuorduk basit şeyler.. yemeye gelecekse kmse glmesin ztn.. bu duşincede ki insanlardan midem bulanıyor
+5 oy
(2,840 puan) tarafından

tugbasu alemsin belki kadinin vakti yoktu belki malzemesi yoktu belki durumu yokdu

misafir umdugunu degil buldugunu yeeerr

bu arada sende ayip etmissin elin bosmu gittinnn yoksamm
(2,840 puan) tarafından
evet kendisi isine gelene cevap veriyo gelmeye vermio
(25,224 puan) tarafından
Kız bu tugba su mu :O
(25,224 puan) tarafından
Anaaammm mm ben bide buna yorum attım hep ahh
(2,840 puan) tarafından
ahahaha bundan sonra yorun atmazsin kiz nerden donersen kardir ahaahaha
(25,224 puan) tarafından
Kesinlikleeee :D
+3 oy
tarafından
1 çocuğu olupta sıçmaya gidemeyen insanlar var bu kadının 4 çocuğu var ve ikizlere doğum yapmış sen dua et sana tatlı yapmış yine lohusa kadından hizmet beklenmez ona hizmet edilir giderken 1 tencere yemek götürseydin yada gittin baktın yemeği yok dışardan yemek söyleseydin beraber yeseydiniz yalandan yere arkadaşım deme sen arkadaş olamazsın olsan olsan akbaba olursun yani çk ayıp söylediğin laf o kadın bunu duysa görse senin yüzüne tükürse haklı yani 
(2,840 puan) tarafından
kiz ben yemeye firsat bulamadim aciksamda ondan oturu ilk kullanmamda 1 haftada almistim fazla fazla kilolari bencede once tartil sonra basla 1 hafta sonta tartil bakalim ne sonuc alcan
tarafından
Bende fırsat bulamam yemeye herhalde aç aç gezip daha da zayıflıyormuşum :))))))
(2,840 puan) tarafından
evet ya iste biz aciz aslinda ama yemek yemete firsatimiz olmuyo firsat oldugundada midemi kucultmus oluyoz hic yiyemiyoz kaldirmiyo mide
tarafından
Doğru valla akşam yemeğini bile 1 saat önce yedim valla
(2,840 puan) tarafından
yemek yemiye yemiye sofradada bu sefer hic yiyemiyox sorun bu aslinda surekli yesek mide genislicek
+2 oy
(367 puan) tarafından
Belkı maddı durumu o kadara yettı belkı hasta belkı yorgundu. 
+2 oy
tarafından
Ay ne fena düşünüyorsunuz yaa
+2 oy
(8,081 puan) tarafından
Gözün ac dönmüşsündür bence miden değil 
tarafından
Yorumun alnı olsa da öpsem
(8,081 puan) tarafından
Doğruya doğru canım gözü aç
+1 oy
(1,326 puan) tarafından
Ayip gercekten . sen  giderken ne goturdun diye sorarlar adama.  Misafir umdugunu degil buldgugunu yer. Gidilen yerden bisey ummak ta ayri sacma. Eger kiz seni yemege diye davet etmediyse yeyip gitmelisin zaten caya diye ac gidilmez. Sana hem.yemek hem xay mi verecek kadin. Sahsen ben hicbiyere elim bos gitmem ve bisey de umam kuru cayda olsa olur yani . karsidadki insan olsun
0 oy
(1,657 puan) tarafından
Ikı yumurta kır afiyet olsun 
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Ya birinden bisey beklenmez ki ama yapamamıştır vakti yoktur rahatsızdır canı istememiştir çok ayıp 
0 oy
(1,506 puan) tarafından

Valla benim bazen halim iyi olmuyor bazen de ruh halim iyi olmuyor yapmıyorum birşey tek parça yapıyorum yani sen çok çeşit yapıyorsun diye oda yapmak mi zorunda :ermm:

0 oy
tarafından
Valla bazilari yazmis o yokt7 bu yoktu kusura bakmayin ama bi insani cagiriyirsan goze alacaksin evinde ne varsa onu pisireceksin bulgur pilavi bile olsa onu pisir yeterki evinden ac dönmesin benm annem bana böyle ogretti kendiside öyleydi ev8mzde bisey olmazdı bi bulgur yapardi 
tarafından
Kiz bu bilgileri nerden biliyon ki ben nerden doğum yaltigini bileyim postta belirtmemiş ki eger doğum icin gitmisse ayıp etmis o yemk yapip goturseymis lousa kadindan ne beklerki
(1,506 puan) tarafından
Önceki postunda vardı bende gördüm canim
(48,690 puan) tarafından
alisirsin tubasuya sende canim kac tane post acti ne hediye alayim kac para vereyim diye. kadin 4 cocukla tuvalete gidemiyodur kalkıp ona pogaca kek kisir yapacak. yakin arkadasim ayip olmasin diye.virus zamani kabul ettgine sukretmiyo gelmis burda arkadasinin arkasindan konusuyo
tarafından
Aaa evet eski postlarina baktim daha yeni ne gario bi kadınmış ya 4 cocukla insan ne yemk yapsin ki bidebyeme icemeye gitmek ayıp dogum yapmış birinin evine
Ben dedim belki davet etmiş yemk vermemis tatlı vermiş sadece ondan öyle dedim
(48,690 puan) tarafından
ya oda olabilir çağırmıştır yapamamistir. yapmaya çalışmıştır yanmistir dibi tutmustur bişey olmustur gelip buraya yazmasi cok ayip
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Şimdi bu posta linç yağar geçmiş olsun . 
tarafından
Dolu yagıyor kız :D
(2,840 puan) tarafından
tugbasunun postlariii hep linc yiyo
(2,548 puan) tarafından
He vallah bende laf sokacaktım da ağır gelir benimki diye vazgectim bayagi kişi gömer zaten  ☺️
tarafından
6 çoçugu varmış kadının birde
(48,690 puan) tarafından
hakediyo ama
0 oy
(61 puan) tarafından
İyiki benim arkadaşım değilsin. 
0 oy
(188 puan) tarafından
Belki kadinin evinde bi tatlilik malzeme vardi hayir onuda gectim kur bi kahveyle yollamamiş seni herkes senin gibi düşünceli olamayabilir
0 oy
(10,371 puan) tarafından
Ne biçim insanlarsınız hayret gerçekten 
0 oy
(15,709 puan) tarafından

:happy:Sonuçta misafir umduğunu değip bulduğunu yer demiş atalarımız 

0 oy
(2,590 puan) tarafından
Sen mi geleyim dedin o mu cagirdi belki kadinin firsati olmadi yada durumu yok. Ben cocuk artik beni hic rahat birakmadigi icin eve kimseyi cagiramiyorum bisey yapamam diye. Her acidan dusunurum ama ac birakti diye arkasindan konusman hos degil 
0 oy
tarafından
Karnını doyurmak için mi gittin ki 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 398 göst.
0 oy
2 cevap 198 göst.
9 Haziran 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Elfmeryemasya (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 79 göst.
0 oy
5 cevap 540 göst.
5 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,827 puan) tarafından soruldu

380,041 soru

11,376,413 cevap

34,861 kullanıcı

...