0 oy
397 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (57 puan) tarafından
Nasıl olur olabiliyormu bu 3.evladi olacak daha geçen sene sezeryan yaptı zararı yokmu

19 Cevaplar

0 oy
(16,490 puan) tarafından
Arkadaşım da aynı şekil oldu. Şükür sezeryanda sıkıntı.cikmadi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Nıye olamadın muhtemelen ölu doğum yaptığı ıcın tekrar ıstemıs tabıkı hamılelıgı zor geçer agrısı olur ama böyle tandıgım cok kısı va
(57 puan) tarafından
Bana zararlı demişlerdi 2 yıl beklemesi gerek demislerdi
tarafından
Normal şartlarda 2 sene beklemek daha ıyı tabıkı ama cok var böyle
0 oy
tarafından
Diger cocugu yasiyomu
(57 puan) tarafından
Evet 2 tane var
0 oy
(12,754 puan) tarafından
Vücut daha kendini toplamamis zararı olur mu bilmiyorum 
(57 puan) tarafından
4. sezeryani olacak bu
0 oy
tarafından
Vala eskiden iki yıl araya koyuyolardi ama artık kimse takmıyor sezeryandan bı kaç ay sonra yine hamile kalinabiliyor
0 oy
tarafından
Benim yengemede ilk kizizni doğurdu ikinci doğdu öldü .3 bebeği doğdu oğlu   hepsi 3 yıl içinde oldu sonra 4 kızı 2 yıl sonra doğdu sonra doktor yasak dedi 15 yıl sonra bir kızı oldu  hepsi sezeryan doğum yengemede çocuklarda çok iyi maşallahh
0 oy
(462 puan) tarafından
Doğum sırasında genel anestezi istesin  canım spinal sezeryande iki sezeryan arası çok yakın olduğu için uyuşmuyor 
(1,750 puan) tarafından
Aaaaa onun için mi uyışmadım o zaman
(462 puan) tarafından
Benim çocukların  arasında 2 yıl var 2. Sinde uyuşmadim maalesef  çok hissettim
(1,750 puan) tarafından
Benim 6 ay var ilk bebeğimi kaybettim 33 haftalıkdı ölü doğum yaptım
0 oy
(13,264 puan) tarafından
Benim arkadaşım da sezeryanla bir sene içinde iki tane doğurdu biri vefat etmişti oldu çok şükür problem olmadı
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Doktorlar 2 sene diyor ama çok var 1 sene arayla doğuran inşallah sıkıntı olmaz, dikişler taze daha 
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Benimde 3. Doğumum bi sene önce doğum yaptım bebek vefat etti bi ay sonra aradan 1 sene sonra tekrar doğum yaptım şükür bisey olmadı ama zor toparlanmak  yardımcı olun yazık 
0 oy
tarafından
Teyzem 4 defa sezeryan ile doğum yaptı. Arkadaşım bir sene geçmeden ikinci bebesini sezeryan ile doğurdu. Bişey olmadı onlara
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Aynisin yasadim malesef :( mayis 2020 de ölü dogum yaptim sezaryen ile aralik 2020 de hamile kaldim sukurler olshn yavrum suan kucağımda 2.5 aylik hamilelikte de 2. Sezaryenda da sorun yaşamadım cok şükür 
0 oy
(1,252 puan) tarafından
Var tabi karnı yırtılabilir bizim amca gelinde daha bebe 6 aylıkken hamile kaldı sezeryan dı Allah sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin bende sezeryanlıyım ama hamile kalırsam diye aklım çıkıyor millet rahat anam 
0 oy
(118,484 puan) tarafından
ins sagliklica alir kuxagina
0 oy
(1,750 puan) tarafından
6 ay sonra hamile kaldım bebeğimi kaybetmişdim bende 35 haftalık doğum yaptım kızım 7 aylık oldu şuan ağrı dışınds çok bi sıkıntım olmadı şukur 
0 oy
(5,132 puan) tarafından
4. Sezeryan sağlıklı kavuşur inşallah

Daha fazla çok riskli
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Benimde sezeryan oldu 2019 nisan da dogum yaptim kizim 1 hafta yasadi öldü 2020 nayista hifanurum dogdu 13 ay var arada istedim hemen
0 oy
tarafından
Benim çocukların arası 13 ay
0 oy
(247 puan) tarafından
Canim şuana kadar bi sorun yaşamadım belki haftam küçük diye  kızım 10 aylık ben 27 haftalık hamileyim daha bugün kontrole gittim hic bi sorun sıkıntı görünmüyor dedi doktorum  Rabbım nasip ederse aralarında 1 yas 15 gün olcak gibi görünüyor  eğer erken gelmezse

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 101 göst.
0 oy
8 cevap 105 göst.
18 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Yeni (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 526 göst.
5 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,750 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 206 göst.
14 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Sevde nin annesi (1,252 puan) tarafından soruldu

374,656 soru

11,206,419 cevap

34,508 kullanıcı

...