0 oy
632 göst.
Diğer kategorisinde (223 puan) tarafından

Her yatağı ni ayırana ayırma dediginizi görüyorum. Valla sanki yıllarca ayırma sak bir kaç gün ayırsak yine umurlarında değiliz gibi hissediyorum. Nedense kocalar mışıl mışıl yatıyor kadınların da içi içini yiyiyor :D

8 Cevaplar

+2 oy
(2,252 puan) tarafından
Aynen oyle cnm biz de hala ayrı yatiyoruz
(2,252 puan) tarafından
Cnm küs de değiliz işin kötüsü 2 aylık bebeğim ve doğduğundan beri ayrı yatıyoruz içerde koltuklarda bir kaç kez yatağa geçelim dedim geçiştirdi ben de bıraktım artık
(223 puan) tarafından
Aaa bak bu kötü bi vaziyet neden böyle ki çok zor bi durum küslük başka ama kus değilsen eğer kârı kocanın yeri aynı yatak tir
(2,252 puan) tarafından
Aynen annem hep derdi küssen bile ayırma diye. Ama bizimki böyle oldu ilk çocukta hem de
(223 puan) tarafından
Acaba çocuk ağladığı için mı rahatsız oluyor canm olabilir mi ?
(2,252 puan) tarafından
Yok cnm yine aynı oda sonuçta. Bir de uykusu çok ağır zaten.  Bana soğudu gibi geliyor
-Reklam-
0 oy
(597 puan) tarafından
Her kavhaya raziyim ama esimin kavgadan sonra yataga gelmemesi kadar bisey yikmio beni... 
(223 puan) tarafından
Demi genelde kadınlar bu konuda yıkılıyor erkeklerin umrunda olmuyor. Bazen gelmemek için en ufak birseyi buyutur ler bazen sen gitmek istemesen mışıl mışıl yatarlar.
(597 puan) tarafından
Aynen oyle... Benim esim bana neker neler yapio... Heke suanki anlik resim atsam her kadin yuzume tukurur basik cekiosun diye o derece ama sabir... Rabbim buyuk ona sigindim
(223 puan) tarafından
Canm üzüldüm inan. Allah yardımcın olsun eşinin seni üzen hicbirseyini kabullenmek durumunda değilsin. Ne bilim ya insan herkesi kendi gibi biliyo oysaki ne zor yaşantılar var bu dünyada
0 oy
tarafından
Kız benim kocam da yatakları  ayirsakta  sabaha karşı gecenin bi saatinde gelir yine uyurdu beraber uyuyalım dargın uyumayalım derdi 
0 oy
tarafından

Biz bir senedir ayrı yatıyoruz :)

(46 puan) tarafından
masallah Allah kizini saliha evlatlardan yazsin insallah tahtida bahtida omrude ahiretide cok bereketli ve guzel olsun. insallah. valla ne yalan soyliyim oglumun kac gundur atesi var dun yine tartistik yastiginu alip baska odada uyuyor sabah oglum yine atesi vardi surup verdim gittim dedim cocugun atesi var geldi optu cocugu odasina geri gidip uyudu cok rahat cok
tarafından
Ayyy amin amin aynıları senin evladın için de olsun Allah salih eylesin cennetinde mutlu eylesin ailenizi..
Kız ne takiyon uyusun boşver yoruluyodur ayrı yatsak ne bir yatsak ne kalpler bir olsun valla biz kızımla salonda kanepede yatıyoruz. Eşim yatak odasına gidiyor kacta uyuyor napiyor ne ediyor bilmiyorum bile geçen gelmiş diyor ki etraf açık secik kadınlar dolu kocamı düşüneyim yanına gideyim hiic demiyorsun ohh diyor bana vlla ben biraz hassasım galiba çok yoruluyorum bide çocuk bakmak bana çok zor geldi şu an onu büyütmeye çalışıyorum
(46 puan) tarafından
amin canim insallah ya ne biliyim istiyorum ki yataginda uyusun bende cocuklara bakiyorum 6 aylikda kizim var oglum 3 yas gece gec geliyor zaten uyumus  oluyorum kapidan tlfnla konusarak giriyor kapiyi yavas kapatma adeti yok dun gece cagirdi cay icelim diye beni oncesindende cok kirmisti git basimdan dedim gidip uyumus obur odada yine
tarafından
Aman Boşver kız zaten erkek milleti aynı çok bisey bekleme
(46 puan) tarafından
malesef oyle
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Cok şükür baya büyük kavgalarimizda oldu ama yatak ayirmadkk hic bi kac gun küste durduk ama ayni yatakta surt sirta yattik rabbim yasatmasin ins 
0 oy
tarafından
Bende her kavgada ufak tartışmalar da bile anlık soğuma geliyor yatağa yatmak istemem mesela eşim sürükleye sürükleye götürür asla ayrı yatmaz ama ilerde ne olur bilmiyorum. Sebepsiz yere ayrı yatmak isteyen ne bileyim sogumustur hani belki geçici bişey de olabilir bilemiyorum ama kadın uzarine düşeni yapar elinden geleni yapar ama zorla güzellik olmaz o evlilik bitmiştir zaten. Uzatmak her iki tarafa da işkencedir diye düşünüyorum.
(16 puan) tarafından
Hamileyimde endise dolu gulucuklerle okudum yorumlari :D :D
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Benim eşim kendi gitmez kavga etsek bile yine yataga gelir git desemde gitmez başka yerde yatmicam der. Ben gitsemde geri getirir beni gece yarısı olsa bile.
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Bizde eşimle bir aydır ayrı yatıyoruz küs degiliz havalardan dolayı yatak odasında yatamıyo cok sıcak bizim oda bebek var diye de cam acamıyorum oda küçük odada camı acıp öyle yatar ama her gece gelip öper azcık yanına yatar sarılır sonra gider uyur 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 908 göst.
19 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Aleyna hakan24 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 273 göst.
5 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (4,169 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 81 göst.
16 Şubat 2024 Aile kategorisinde sweetlady (621 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 240 göst.
12 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Metropol yorgunu (276 puan) tarafından soruldu

379,827 soru

11,369,891 cevap

34,853 kullanıcı

...