0 oy
506 göst.
Aile kategorisinde (759 puan) tarafından
Kızlar yüzüyüm bulundu dolapın üstüne koymusum eşim buldu Unutkanlık işte çok kötü ....Ve esinizle nasıl tanıstınız yıldönümümüze az kaldı 2 yıl olucan 1 ci yılı kutlayamadık ..bu sefer süpriz bir seyler yapmak isiyorum ....Süsleme falan Ne yapsam sizce??

20 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Esimmi Allah basimdan eksik etmesin <3

Ben fabirkada calisiyordum  mesaiye kalmistm esimde oranin boyasini yapmaya gelmis beni gormus begenmis  haber gondermis ortak bi arkdsla ama sevgilm vardi o ara 6 ay sonra ortak arkadim kacti esimn arkadsna dugune gittik orda beni tekrar goruyor tabi oynmaya kalktm yanlslkla vurur gbi yapiyo elini kolunu pardon faln diyo:D

Neyse otrdum bn o hala oyniyor tabi ben bilmiyorm bnden hoslandigini tanmiyirm yani.  gec oldu kizlarala eve gidiyoruz eve bi geldim faceden mesaj atmis roman gibi  baya romantik  ve guven verici o donem belalm vardi kimseyle konusamiyordum o yuzden istemedm durmu anlatm o kolay iş deyip benj zar zor ikna etti ertsi gun dugnun ikinci gunu yani dans ettik ve 2 yillik evli olcaz onmuzdeki ay :angel: Allah herkesi mutlu mesut etsin evlerine huzur versinn.. Aminnnn.

(759 puan) tarafından
Allah xoşbext etdin kuzum Hep mutlu olun insallah
-Reklam-
0 oy
(12,510 puan) tarafından

Romantiklik mi :wassat::D

0 oy
(360 puan) tarafından
Eşimle aynı fabrikada calisiyoduk ilk o görmüş beni araya ikimizin tanıdığı bir ablayı alıp öyle açıldı bana ben ilk kabul etmedim yaştan dolayı büyüktü benden ama adam pes etmedi beşinci de kabul ettim iyikide etmişim bizde iki yıl olucak evleneli bizde ilkini kutlayamadik ben bu sefer güzel bir masa hazirlamak istiyorum söyle mumlu romantik filan cnm
(759 puan) tarafından
ayyy hrp mutlu olun kuzum hər zaman Allah xosbəxtliyinizi daim etsin
(360 puan) tarafından
Amin inşALLAH cnm benim
0 oy
tarafından

Valla benden olsa olsa ormantik olur :)

0 oy
(3,136 puan) tarafından

Unutkanlık başa bela. Görücü usulü kuzum sabah istediler sonra ki gün sözüm oldu nasıl oldu bitti anlayamadım :) romantiğim ama kocam değil. Bizde ilk yıl bir şey yapamadık bu sene yapmayı düşünüyorum da bakalım. Güzel bir masa hazırla canım mumları yak şık bir elbise giy süsleme falan da yap. Bir hediye al. adamı baştan çıkar. Sonrası da size kalmış.... :):)

(759 puan) tarafından
insallah yapıcam kuzum yesekkurler
(3,136 puan) tarafından
Rica ederim canım ne demek
0 oy
(27,336 puan) tarafından

Biz ormantik takılıyoruk:D

0 oy
(969 puan) tarafından
Akrabayiz ama yıllardır birbirimizi görmüyor duk bı gün toplu olarak bayram ziyaretindeydik ve eşim beni görmüş çok beğenmiş ve benim o küçükken gördüğü kız çocuğu oldugumu bilmeden ablasına bu kim ben çok beğendim çok hoşlandım demiş oda tanımadı n mi demiş eşim şaşırmış ve o günden sonra iki ay boyunca istemeye geldiler sonunda babam tamam dedi nişanlı kaldık bı yıl ve aşık olduk birbirimize Ağustos 23 te iki yıl olacak çok mutluyum iyikim benim  
(759 puan) tarafından
Ayy allah mutlulugunuzu daim eysin Hep mutlu olun kuzum .Bir birinizin kıymetini bilin
(969 puan) tarafından
Amin inşallah canım teşekkür ederim sende çok mutlu ol
0 oy
(2,604 puan) tarafından
Valla gorucu usulu oldu 3 ay herifi zor zabtettim dini nikah kiydirdim once cunki telefinda fln ***** ***** konusuyodu :Dd gunaha girmeyelum dedim 3 ay basimin etini yedi evlenelim diye rezil etmisti beni herkese anliyolardi dayanamadigini en son ailesi evlendirelimde kurtulalum dediler 3 yil oldu cok sukur 2 evladimiz var :)
0 oy
(4,040 puan) tarafından

Yüzüyum değil de yüzüğüm olacak doğrusu :)

Hiç romantik değilim hiç anlamam öyle şeylerden eşim benden bekliyor ama yok yok  

Sen de pasta falan alabilirsin saçını değişik yapabilirsin aklıma en iyi bunlar gelir 

(759 puan) tarafından
bizdə Azərbaycanca yüzüyümdü Azərbaycanca  yazanda basa düsmürsüz ona göre türkce konusuram. kuzum yanlıs anlama .Yorumun için çok tesekkür ederim
(4,040 puan) tarafından
Ayyy tamam pardon :) ayırt edemiyorum Azerice yi
0 oy
(8,261 puan) tarafından
Bizi bi arkadasımız tanıstırdı canım. Öyle basladık ılk tanıstıgımız andan itibaren sanki yıllardır tanısıyo gibiydık.cok güzeldi o dönem şimdi dr cok güzel 9 yıl oldu tanısalı 6 yıldır evlıyız
(759 puan) tarafından
Ayyy masallah hep mutlu olun kuzum bir birinizin kıymetini bilin
(8,261 puan) tarafından
O benımkını bılırde ben cok vefasızım bazı konularda.Duzeltmeye calısıyorum ama tekrar hortluyo.
0 oy
tarafından

Lisede tanistik biz,universitede ayni yeri yazdik okullar bitince,meslek sahibi olunca evlendik :) romantiktir eşim ama bazi seyleri durtmeden hatirlamaz mesela :) anneler gununde hamileyim diye hediye alman lazim dedim ee diyo ben niye alayim benim annemmisin :D ama yildonumleri,dogum gunleri cok sukur hic unutmaz hediye de alir yemege de götürür 

(759 puan) tarafından
Ayy çok güzelmiss hep mutlu olon kuzum
0 oy
tarafından
Hadi gözün aydın bidaha parmağından çıkarma .biz birlikte okuduk liseyi aynı siniftaydik arkadaş olarak başladı sonra sevdik birbirimizi 6yil evlilik öncesi diyelim tanışma 8yildirda evliyiz  2cocugum var 3.ye hamileyim
(759 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ayy ne güzel Su gibi dogur kuzum saglıklı olsun veee hep mutlu olun kuzum
tarafından
Amin sağolasın ins  rabbim hurdaki herkezi mutlu huzurlu etsin ins. Cocasiyla bozukbolanlar çok daha çok yeni herkez
0 oy
(10,207 puan) tarafından
Öğretmenler odası :) içeri girdim yeni atama olarak sonra odadakilere sordum benim branşımdan olan yok mu diye dediler sigara içiyordur gelir şimdi. Geldi sonra, gülümseyişi ses tonu. Ne güzel adam benim eşim ya valla aşkım coştu bak yine 
(759 puan) tarafından
Ay ne güzel tanısnıssınız  Hep mutlu olun
0 oy
tarafından

Görücü usulü oldu, kuzenlerimiz evli, Erzurum 

un yakın köylerindeniz , babamın  vefatının ardından ilaç gibi geldi bana, cancağızım iyi ki eşim olmuş, kabul olmuş duam benim. Rabbim başımızdan, benden, yuvamızdan  eksik etmesin. 

Bir eş düşünün namaz kılıyor camiye hevesle gidiyor hafızlık yapıyor, camide imam ve mesleğine hayran, karşılıklı hadis ve ayet konuşuyorsunuz her su verişinizde her sofranın sonunda size çokça dua ediyor. Kırıcı bir kelime çıkmasın diye özenle davranıyorsunuz, imtihan çıkıyor karşınıza ama birlikte göğüs geriyorsunuz, birbirinize hayır duada bulunuyorsunuz, güzel Bi kitap okuyunca şu kısmında şöyle bişey yazıyor bunu uygulayalım diye fikirleşiyorsunuz.

Bunlar benim ennn kıymetli hazinem. Varlığına şükür hamd olsun Rabbim onu benden beni ondan almasın. <3<3<3

tarafından
Aamiiiiiiiin Allahım razı olsun kuzum teşekkür ederim sizde bahtiyarlardan olasız :)
Şu Azeri dilini çay pat anlıyorum Erzurumu bilirmisin bilmiyorum da şive lehçe aynı :) bizde erzurumluyuz o yüzden anlayabiliyorum ve çok seviyorum ❤️
(759 puan) tarafından
Ayy bizde sizi kuzum teyzem Türkiyede yasıyor o yüzden 2 aydan bir gelip gidiyoruz Türkiyeye    Ne mutlu Tüküm diyene
tarafından
:)  aynen öyle.. Hangi şehirde acaba
(759 puan) tarafından
İstanbulda kuzum
tarafından
Anladım canım
0 oy
(3,701 puan) tarafından

Romantiklik mi bizim kapının önünden bile geçmiyor :D bu arada görücü usulü evlendik 

(3,701 puan) tarafından
Öyle valla hiç değil geçen evlilik yildonumumuzdu adama niye kutlamadin dedim de parka götürdüm ya dedi bana
(759 puan) tarafından
Ay evet bana ne dese iyidir Sən ne istiyon diyor de alayım .Bir kere dedim demeyime pisman oldum 6 ay oldu Album istedim almadı Off bu erkekler baska karı olsa yaparlarda neyse ..Buna şükür onların canı acımasın yeter ki
(3,701 puan) tarafından
YOK ODUNDUR AMA DÜNYALAR TATLISI Bİ EŞİM VAR
(759 puan) tarafından
Ay kıyamam hep böyle olun insallah kuzum
(3,701 puan) tarafından
Amin inş sizde
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Valla esimle iki sene once Azar'da tanistim arkadasim soyle program var indir dedi bende ne oldugunu bilmedigim icin hemen indirdim esim cikti direk karsima sonra sildim programi:D Sonra universiteyi kazandim okudugum sehire geldim esim de eskiden hastane de calisiyordu diyalizciydi sonra farkli bir meslege gecti benim okudugum sehre atanmis ama birbirimizden haberimiz yoktu :D Agustosta instagramda karsima cikti istek attim konustuk eylul de evlendik.Ben de hic romantik degilim okuzum :D
(759 puan) tarafından
Ayy hər zaman mutlu olun ..Bənce romantik ol sende
(6,203 puan) tarafından
Tesekkurler❤İnsallah bana da romantiklik.nasip olur :D
0 oy
(2,631 puan) tarafından

Esimle fabrikada  tanıştım  o şofördü bende tekstilci şoförler  çapkın  olur evlenmem ben bunla dedim ayin 18 sinde bir senemiz olcak ben esimden bekliyorum süpriz  yapsin bana ben bisey hazirlamam sonucta ilk  senemiz romantik ol dedim ona 37 haftalık  hamileyim benim ona hediyem karnimda fazlasiyla yeter <3:D ondan icraat bekliyorum

0 oy
(57 puan) tarafından
Götürücü usulü AŞK bizimkisi  :) 

Eşimle aynı  köyüymüşüz z. Ama eşini tanımıyordum.  Kayinvaldemle  esimin halasi benim yemgelere gelmisi gecmis olsuna ama yengemler  evde yoktu. Onlar yok diye bizim eve girdiler oturduk  filan.  Sonra  halası beni beğenmiş tekrar geldiler. Neyse bende hiç istemiyorum evlenmek  annem.israrla bir tanış dedi . Bizde istagrmadan ekledik konuşmaya basladk ama ben hiç beğenmedim  fotolardan  filan :) konusmaya devam ettik sesli konustuk isinmaya basladim en sonin da gorustik. Anlaştık sözlendik. O kadar mtluyduk ki herkes kesin severek oldu bunlarin ki dedi bize ;) 1,5 yildir da evliyiz cok şukur iyi kk evlenmisiz :))
(759 puan) tarafından
Ayy kıyamam size ne güzelmis .Bizde görücü üsülü evlendik .simdi çok mutluyuz sizde hep mutlu olun
(57 puan) tarafından
Amin canim sizinde mutluluğunuz bir ömür sürsün inslaah⁵
0 oy
(6,053 puan) tarafından

Facebook ta ama ayni koyluymusuz tanistiktan bi sure sonra anladik ☺☺romantik mi isine gelirse yapmacik seylerden herkesin icinde goze sokmaktan hoslanmaz ama gonul almasinida mutlu etmesinide bilir elhamdurullah <3bu ayin 28 4 yil olacak oglumuzda 31 de 1 yasina gireck <3

(759 puan) tarafından
ayy hər zaman mutlu olun kuzum
(6,053 puan) tarafından
Aminn kuzumm heoimiz mutlu olalim insAllah❤☺
0 oy
(65 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Ben eşimin teyzesinin oğlunun yanında diş hekimi asistanı olarak çalışıyordum. 1 kaç ay sonra yeni mezundu hastaneye atanamadığı için yanında işe başladı oda. Sonra arkadaş gibiydik çok sempatik geliyor du falan :) hoşlanmaya başladık bir birimizden. Açılamıyorduk ama sonra Hastaneye tayini çıktı gitti bir daha görüşmedik. Çok ağladım bir türlü alışamıyordum yokluğuna. Biraz engeller de vardı tabi. aradığımda telefonumu açmıyordu unutayım diye. Çok zor olsada alıştım biraz falan kendisi bir türlü unutamıyormuş meğer 1 sene sonra  kendi aradı bu sefer olur olmaz engellere falan derken tekrar aşık oldum ve 5 yıldır hayatımda çok şükür. 3 yıldır da evliyiz bir birimize hala ilk günkü gibi bağlıyız :) 

(759 puan) tarafından
Ayy hər zaman öyle olun ilk günki gibi .Bir birinizin kıymetini bilin kuzum

İlgili sorular

+2 oy
30 cevap 595 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde Yasmin65 (259 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 265 göst.
6 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 489 göst.
4 Haziran 2022 Diğer kategorisinde yenigelin24 (301 puan) tarafından soruldu