0 oy
375 göst.
Diğer kategorisinde (223 puan) tarafından

Kızlar eşim 3 aydır durmadan gece gündüz araba bakıyor bulamıyor sinirlerim bozuluyor artık uykudan kaldığı gibi sahibinden araba lara bakıyor az önce deniz yanımızda millet ta nerden geliyor bizide azcık götür dedim yok dedi sonra tamam dedi hazırladım kızları kalk gidelim dedim gelmedi sınır oldum telefondan basını kaldırmıyor ya :(

6 Cevaplar

0 oy
(369 puan) tarafından
Bulmak için bakmıyorlar ki bakmak için bakıyorlar

Biz 2 dakika elbise baksak laf ederler kendileri günlerce bakarlar
(223 puan) tarafından
Üff bende biktim valla onun yüzünden tüm araba isimlerini ezberledim araba ile hiç alakam bilgim olmadığına rağmen
-Reklam-
0 oy
tarafından
Araba ararken erkeklere dokunmucan hayattan kopuyolar çevrimdışı resmen. Bizimki de bı ara çok değiştirdi alıp sattı bı hafta birbirimizi görmüyorum resmen aynı evin içinde
(8,082 puan) tarafından
Dün dediğin gibi 2.bir eş bulmuştur belki anormal görme
tarafından
Gözümün önünde  sacmalama istersen başlamaya yine size laf anlatilmaz
(223 puan) tarafından
Noluyor kızlar ya
tarafından
Akşamdan kalan bı mevzu cnm rabbim herkeze akıl fikir versin imtihanını kolay eylesin.burada dalga geçmek amaçlı katilanda çok rabbim dönüp dolaşıp başlarına getirmesin ins.gidisat iyi değil herkezin eşinden onun tarafından bı to derdi var daha 1,2sene evliler bunlar ilerleyen zamanlarda n'olacak bilmiyoruz hiç
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Benim eşim de bişey takımı takıyor ya çok sinir bozucu
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Erkekler öyle canım benim eşimde birşey alacağı zaman basini kaldırmaz telefondan alana kadar
0 oy
tarafından
Erkekler araba konusunda boyle.En iyisi dahi boyle.Takmicaksn.Biz nasil kiyafet makyaj malzemesi alirken bakioz edioz onlarda boyle.
0 oy
tarafından
O çok zor yaa Rabbim yardım etsin

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 447 göst.
30 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Eda06 (3,740 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 362 göst.
28 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Nagihannnnn (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 183 göst.