0 oy
456 göst.
Diğer kategorisinde (3,739 puan) tarafından
Teyzem geldi bayağıdir gelmiyordu her zamanda gelemiyor annemlerde vardi oğlum dışarı çıkmak için kendini yerden yere attı durduramadik teyzemde al çık dışarı biz evde bekleriz dedi çok ayıp oldu her misafir geldiğinde böyle yapıyor basedemiyorum artık 

14 Cevaplar

+2 oy
(888 puan) tarafından
Kendini ne kadar yere atarsa atsın otur yanına sen sakinlasene kadar bekliycem de  sakın dışarı çıkarma dediğini yapmaya devam edersen oda bu huyundan vazgeçmez. Sana sabırlı olmak düşüyor  
(1,944 puan) tarafından
Katılıyorum sonra kural,sinir tanimaz oluyorlar ve genelde hep ben hep ben diyorlar cevremde küçukken boyle olan çocuklar buyuduklerinde daha fena oldular
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hahhahahahhaah :D benim oğlan da öyle . 

Geçen arkadaşım geldi parka gidelim diye tutturdu kızda erkenden kalktı gitti sjsjjs
(3,739 puan) tarafından
Allahim yaa çok fena bu sipalar
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Bisey olmaz çocuk o büyüyunce bol bol oturursun teyzenle
(3,739 puan) tarafından
Oturmak değil de mesele bu kadar tutturmasi gün içinde ne kadar çıkarıyorum sayamiyorum bile
(3,257 puan) tarafından
Bende de var iki tane napalim geçecek inşallah
0 oy
(3,758 puan) tarafından
Zmne cocouklari ne çay iciriyolar ne kahvaltı yaptiriyolar 
(3,739 puan) tarafından
Gercekten öyle yaa
(3,758 puan) tarafından
::))::))
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Ah şu çocuklar ")) 
(3,739 puan) tarafından
Valla yaa
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Teyzeni çok sık görmüyorsan annene verseydin annen cikarsaydi sen teyzenin yanında kalsaydın canım 
(3,739 puan) tarafından
Annem hasta kuzum o yüzden anneme diyemedim çıkar diye
0 oy
tarafından
Kac yaşında? Benim ki de dışarı manyağı ama bilmez öyle gidelim falan duy birisi giderse gidelim diyor .. ağlıyor

3 yaşında suanlik böyle ileride büyük ihtimalle yapar gibime geliyor 
(3,739 puan) tarafından
2 yaşında canim
tarafından
Ooo Allah kolaylık versin:)
0 oy
(22,070 puan) tarafından
:D geneli boyle sanirim 
0 oy
(1,948 puan) tarafından
O anki durumu tabiki bilemeyiz ama bana çok abes geldi böyle. Çocuk bu herşeyi ama herşeyi ister. Ağlıyorsa otursun ağlasın. Sonsuza kadar ağlayamaz ya. Evine nadir gelen birilerini bırakıp 2-3 yaşında ki çocuğun gönlü olacak diye dışarı çıkmak bence yanlış. Misafire ayıbı bir yana istediği zaman istediği şeyin olmayacağını öğrenmeli. Disiplin de kural da önemli. Psikoloji psikoloji deyip duruyorlar da bir çocuğun elinde böylesine kukla olmakta onun ilerleyen zamanlar da ki psikolojisi açısından doğru değil. 
0 oy
(2,905 puan) tarafından
İlk çıkalım dediğinde hayir dediysen ne yaparsa yapsın çıkarmamalısın. Böyle böyle dediğini ağlayarak yaptırmaya alisir
0 oy
(633 puan) tarafından
Bu postta gelecekteki kendimi gördüm 
0 oy
(230 puan) tarafından
Ee sen her yere attığında dışarı cikarirsan he defasında.yapacaktir..yolunu bulmuş o valla(•‿•) evin bkurallari olmalı. Ne zmaan dışarı çıkılmalı ne zaman eve girilmeli..kararlı olman gerek..
0 oy
tarafından

Bende de aynı sıkıntı var malesef kaynanamlara ne zaman gitsem gelmicem diye kendini yere atar onlar ne zaman gelse gidicem der ama bırakmam kolay kolay çünkü alışır mahveder beni sabretmeye çalışıyorum ağlama krizine giriyor her seferinde üstelik hamileyim de  çok zorlanıyorum bende :ermm:

0 oy
(3,101 puan) tarafından

aglayarak istedgni yaptirdignda cocuklar cok zekidir.herseyi aglayarak yaptiracagini ogrenir ve oyle gider asla hayirdan anlamaz.birak aglasin.park mi istiyor.bugn cikamayiz de.hastayim yada baska bir bahane.aglamaya basladi eger aglarsan yarinda cikarmayacagim de.ve ogun gercekten cikarma.birak 5 saat aglasin.zaten okadar surmez.zamanla duzelir 

.dediklerimi evde misafriin yokken yap.yoksa daha gelmez :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 380 göst.
15 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Nehir27Ebrar (223 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 178 göst.
27 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde sevgiolmez (44 puan) tarafından soruldu
+4 oy
50 cevap 1,326 göst.
5 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
34 cevap 538 göst.
13 Mart 2022 Diğer kategorisinde 021821 (1,388 puan) tarafından soruldu

378,273 soru

11,322,134 cevap

34,767 kullanıcı

...