0 oy
695 göst.
Diğer kategorisinde (1,094 puan) tarafından
Kızlar eşim ve ailemle tatile geldik. Ben hamileyim diye havuza giremedim. Eşim cocukla girdi.teyzemin de dul bir kızı var mı eşimden kucuk. Yanlıs anlamayın asla bir iöada bulunuyorum ben kuzenimin namusındam eminim. Ama eşim durmadan sakalastı onun yanından ayrılmadı laf getirtecek bana sınırım kalktı 

18 Cevaplar

+2 oy
(13,702 puan) tarafından
Bazılarına göre geri kafaliyim bu konularda.

Ne işi var genç kadının benim eşimle aynı ortamda ya..

Baştan yanlış bi kere
(2,589 puan) tarafından
Bende öyleyim ama olması gereken o. Bu erkeklerin
(6,053 puan) tarafından
Geri kafani sewerim ❤
(13,702 puan) tarafından
Ben gelemiyorum öyle şeylere. Kafamda şüphe varsa o bana göre yanlıştır. Çağdaş olamıyorum ben
(6,053 puan) tarafından
Bende olamiyorum yeminle kendim gibi birini gorunce cok sevindim walla eli kolu oynak olanin kalbi fingirdek olur hafif tasa herkes g.tunu siler agir olsun yerinde dursun
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Sinirim kalktı devrik cümle olmuş anacugum:D
(1,094 puan) tarafından
Sinirlerimde devrik bacım
0 oy
(119,346 puan) tarafından
Ne tur bi şaka su falanmi atti 
(1,094 puan) tarafından
Etme bosver bacı
tarafından
Çocuklar babalarının omzunda havuza girerds sonra babaları onları suya sokup yüzdürür ya  Onlar bu hareketi mi yapıyor
(1,094 puan) tarafından
Yok kız oha kuzen havuzda bu da kıyıdan ustunden suya atlıgor
(119,346 puan) tarafından
Baci senin herif tehlikeli sularda yuzuyo dikkat et
tarafından
Farkeden bişey yok yine vıç vıç seviyesiz ilişki içindeler ve sende onları izliyorsun. Adam kuzenle fingirdiyor gözünün önünde. Nasıl sessiz kalıyorsun anlamadım
0 oy
tarafından
Kimseden emin olma valla bacim kimseye guven yok soyle esine haraketlerine dikat et diye
(1,094 puan) tarafından
Uyaracagım
0 oy
tarafından
Uyar kocani devir cok degisk
(1,094 puan) tarafından
Laf gelecek laf ben teyzeleri tanıyorum
0 oy
(2,620 puan) tarafından

Gebertirdim valla ben o denizde bogardim onu :angel:

(1,094 puan) tarafından
Slaak salal hareketler
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Uyar eşini hareketini düzeltsin

0 oy
(5,373 puan) tarafından
Uyar bence ne olursa olsun ben olsam o suda boğarım eşimi ne şakalaşıyon dyee 
0 oy
tarafından
Uyarmakta sıkıntı valla. Hemen şöyle der, daha neler sacmaliosun ben ole birimiyim sen hala beni taniyamadin mi vs vs vs die uzar gider bacim bide uste cikar nasi bole bise ima edersin die haberin olsun 
0 oy
tarafından
Valla acık konusıuım canım ama guvenmedıgın esın mi burda? Zamanında guvenmedıgın adamı yatagına almıcaksın... 
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Yanlis anlamayacak ne bacim sov rahatla ikisinede yanlis anlayacagi hareketleri uap birda birileri bisey diecek die sinirini bastirma ben olsam agllarina s.car.dm once esimin
0 oy
(1,616 puan) tarafından
Benim eşim denizde benim kuzenimle yan yana olamaz şakalaşamaz tek kuzenimle değil hiç bi kadınla ben eşimin şahsen kız kardeşini bile denizde çıplak vucudunu görsün istemem 
(8,081 puan) tarafından
Kiz kardeşini mi yok artık
(1,616 puan) tarafından
Nasıl yok artk ya benim eşim kendiyle yaşıt kız kardeşi bikini giyecek ve ben musade mi edicem ayıp denen bişey var eşimde benim erkek kardeşimin yanında bikini giymemi istemez benim mezhebin geniş değil sizinkini bilemem
(8,081 puan) tarafından
Peki ☺
(8,081 puan) tarafından
Kardeş kavramını nolur araştırın ama.
(1,616 puan) tarafından
Araştırmama gerek yok benim huyum böyle eşim de normal karşılıyor
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Kuzeninin namusundan eminsin ama dul lafını mis gibi yapıştırmışsın. Kuzenine güvenin var ama çocuklarının babasına hayat arkadaşına güvenin yok. Aynı yastığı paylaştığın insana. O zaman bu şekilde düşünenler neden evli ben anlamıyorum?
(1,094 puan) tarafından
Sen sorasım diye galba. Dul geneldir bacım bir tabidir. Eşi olmayan daha önce evli kadın ve erkeklere denir. Kuzenimden eminim ki yanlısını görmemeişim
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Sakın güvenme. Hele dul demişsin ya yalnızlık insana cok sey yaptırır ilgi cekmek ister yanasır hosuna gider sakın yalnız bırakma. Birde bu eşlere hamilelkte bişeyler oluyor yalnız bırakma oyle kimseyle birde deniz demişsin cıplaklık vs
0 oy
tarafından
Haklı olarak tabi insan sinirlenir ya 
0 oy
(15 puan) tarafından
Teyzenin kızı neden sizinle tatile geldi ki baştan yanlış zaten sert Bi şekilde uyar elini bence kimseye de güvenme canım 
0 oy
(2,336 puan) tarafından
Ben doğru bulmuyorum evli veya bekar saçma sapan hareketleri bence esinle birlikte kuzeninle görüşmeyi kesmelisin kadın kadına beraber takılın 
0 oy
tarafından

Hemde aynı havuzun içinde :blink: yani asla olmaması gereken bi durum, vaziyet. Ne kadar güvensen de şeytan diye bişey var 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 725 göst.
19 Nisan 2021 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,972 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 174 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 756 göst.
5 Nisan 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
57 cevap 1,653 göst.
16 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,243 soru

11,384,340 cevap

34,884 kullanıcı