0 oy
755 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar  9 aydir evliyiz ve 4 aylik hamileyim  .Eşim sinirli  bir insandı basindan beri biliyodum tamam ama bende  cok sakinim alttan almayi bilen bir insanim ama hamilelikte dayanamaz oldum psikolojim bozuldu ağlıyorum  kafama takıyorum..Mesela bugün aksam annemi arasana  dedi  ama bende dedimki hic havamda değilim  kimseyle konusmak istemiyorum  dedim yarin gündüz  arasam olurmu  askimm dedim ondan sonra bi afralar tafralar.. En sonda noldu diyorum git burdan dokunma bana soru sorma diyor ne yapmis annem sana diyor ben yaklasiyorum bisey yapmadi sağolsun  diyorum kendi annemdende iyi diyorum ama diyorum  konuşacak  havamda deilim diyorum bu sefer diyorki sana bi kere bişey  soyleyince yap dyorum diyor telefonu kaldiriyor atiyor..kitmisin gerizekalimisin vs sonra yatak odasina gitti uyudu . o kadar sinir oldum o kadar kötü  oldumki anlatamam kizlar su an salonda tek basima  oturuyorum mal gibiyim adeta

7 Cevaplar

0 oy
(3,149 puan) tarafından
Canim aramak mecburiyetinde değilsin ki o senin anneni arıyor mu 
tarafından
değilim canım tabiki ama aranı sıcak tut seni seviyor  vs.diyor bu gece şartmi senin istedigin saatte aramam şartmi diyorum bi laf söz dinle vs telefonu kaldirip yere atmalar .. cok üzüldüm gereksiz bi tartisma
(3,149 puan) tarafından
Ustune dusme istediğin zaman ararsın sonuçta senin keyfin mantığın var eşin dahi olsa onun emir eri değilsin ki
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hep alttan aldgin icin alismis galiba. Keske huyunu biraz degistrmeye calssan cnku hamileligin ilerledgnde zaman zaman sennde kafan goturmuycek kmseyi. O zman dha kotu olursunuz bebegnze zarar
(3,149 puan) tarafından
Canim karşısındaki değiştirmeye çalışmak sadece kendini yorar insan 7sinde neyse 70de de odur değişmez ayrıca annesiyle kavga etse eşinin tepkisi ne olur düşünemiyorum
tarafından
öyle tabiki cnm ama çok çabaladim o oyle gelmis oyle gidiyor anasina babasinada öyle bacilarınada ama ben hamilelikte kötü hissetmeye başladım artik cok duygusallastim
tarafından
İstese esin gercekten degisebilir ben cok fevri bi insandm ama esimle evelendkten snra hersey degsti. Sorunlemzi.konusarak cozebiliyoruz. Ama esin anlamak istemiyo baariz simarik galiba. ALLAh yardmcn olsn.
tarafından
amin insallah canım Rabbim  benimle her daim biliyorum baskada sığıncak kimsem yok zaten
0 oy
tarafından
Çok saçma sebepmis gayette güzel aciklamissin ama eşin annesini her gün aramanı istiyor galiba 
tarafından
aynen canim durduk yere  bazen öyle ani tepkiler veriyoki ama ben çok yorulduğumu hissediyorum  hamilelikte ..
(90 puan) tarafından
Sen herşeyi alttan aldığın için seni herşeye mecbur görüyor. O ne derse hemen yapmak zorundaymişsin gibi görüyor.  Bence gidip sen konuşma, kırıldığını belli et birak o gelip senin gönlünü alsin. Sonra güzelce izah edersin yine
(90 puan) tarafından
Senn herşeyi alttan aldığın için seni herşeye mecbur görüyor. O ne derse hemen yapmak zorundaymişsin gibi görüyor.  Bence gidip sen konuşma, kırıldığını belli et birak o gelip senin gönlünü alsin. Sonra güzelce izah edersin yine.
0 oy
(545 puan) tarafından
Insan herzaman herkesle konuscak die bi kural yokki kuzum.abartmis esinde birazcik o senin anneni ararmi peki hicc?
tarafından
yok aramiyor oyle çok  sık belli sebeplerden  dolayi herkese boyle  kuzum sinirli anasinada babasinada bacilarınada  ani tepkiler verebiliyo ama ben cook yoruldum cok icime atiyorum olmadi bi evlilik terapistinden yardim alacağım
0 oy
tarafından
Zorla guzellik olmaz canim aramak istemiyosan aramazsin onun zoruyla aradiktan sonra onun hic bi anlami yok zaten.sen fazla alttan almissin o yuzden de dedigi yapilsin istiyo belliki.o senin anneni ariyo mu acaba kendi annesini pofpoflatmak istiyo bu kadar.sende esini az cok taniyosun canim her konuda alttan alip ezdirme kendini sonra suclu sen olursun boyle
tarafından
Annemi aramiyor canim belli  sebeplerden dolayı  ama ben hep böyleydim  okul hayatinda kendimi savunayım  derdim  annem sus seni döverler  is hayatinda kendimi savunayim derdim annem sus alttan al seni isten atarlar derdi o kadar sakin ve sessiz oldumki evliliğimdede böyle devam ediyor heralde  kuzum ama artık şöyle bi gecmise ve kendime bakiyorumda cok yıprandım artık
tarafından
Anladigim kadariyla senin boyle olmanin sebebide aile baskisi.aileler bazen dusuncesiz olabiliyor kendine ozguvenini kaybetmissin canim.allah korusun esin el kaldirsa annen sus esindir dover mi dicek.bastirilmissin hayatin boyunca ama sesin ciksin biraz canim yoksa hep ezilirsin altindan kalkamaz dert sahibi olursun.dogrudur canim insan tutuncak dal ariyo bazen ama sen umutsuz olma.insallah araniz duzelir esinle yuzyuze konus umarim anlar seni
tarafından
Evet canim  öyle diyor çekeceksin diyor herseyini ama gercekten hamilelikte çok zor kuzum zaten hassasim iyice üstüme gelinmesi mahvediyor beni .. Insallah düzelir canim daha konusmiycam zaten artik tavrımi koyucam nolursa olsun ..
tarafından
Allah islah etsin ne diyim canim.hamilelikte cekilmezde dedigin gibi.koy tavrini ama aranizi dahada bozucak sekilde davranma canim.al karsina konus oyle tavrini koy
0 oy
(1,933 puan) tarafından
Canm bu tipler başında belli eder zaten kendini benim paylasimlarimi okursan anlarsın inşallah senin esin benimki gibi olmaz
tarafından
baktım canım paylaşımlarina Rabbim her daim bizimle  merak etme kendimizi  daha fazla üzüp karnımizdakini etkilemeyelim
0 oy
(68 puan) tarafından
Sen çocuk musun kendi aklın yokmu uygun olduğun da konuşmak istediğinde ararsın annemi ara demesi çok gereksiz bence hiç böyle bi söz duymadım eşimden aklıma eser ararım oda benim annemi arar ama birbirimize demeyiz yani ara diye hep mi böyle eşin 
tarafından
Diyor canım ..  Iste ara seni seviyolar vs. Ama ben konuşmak istemediğimde zorla güzellik mi yapicak  sinir oldum ona..
(68 puan) tarafından
Evet buna biraz zorla güzellik denir eşinin huyu böyle demekki canım ama konuş anlat güzlleikle

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 169 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde balerin (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 695 göst.
15 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Minakaloji (1,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 392 göst.
25 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ikra ece (497 puan) tarafından soruldu
0 oy
57 cevap 1,645 göst.
16 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,371 soru

11,325,634 cevap

34,778 kullanıcı

...