0 oy
570 göst.
Aile kategorisinde (10 puan) tarafından
Biri kapıyı  çaldı mermeri delcez  birazdan gelyoz dedi.

Bendr tekim esimi aradim oda  onları aradi evet dogalgazcilar mermeri delecekmiş evde değilim dedim onlara daha sora uğrayacaklarmış   öyle soylemsler....

Sora  bende tmm diye  cevap verdim istersen gelsnler simdj dedi sen blrsn  dedim tm başka zaman gelirler  dedi...

Ay burda kıskanç eşler var okuyom ama esimde gram yok güzel degilim doye mi asıl değil diye  mi  ksknmyo  beni :((

24 Cevaplar

+1 oy
(38 puan) tarafından
Benimki perde actirmiyo evde kıskançlıktan  bı yere izinsiz gidemem 
(10 puan) tarafından
Bende azcık  kskansa  isterdim
(38 puan) tarafından
Bazen hoşuma gidiyo bazi zamnlarda çok saçma şeyler için kıskanıyor
-Reklam-
0 oy
(6,053 puan) tarafından
ne yapcan bacim benimkide ucan sinekten kiskanir ohh kafan rahat
(10 puan) tarafından
Ama değersiz gibiyim :(
Sen çok güzelsin  galiba
(10 puan) tarafından
Ay gördüm evet güzelsin:)
(6,053 puan) tarafından
Canimm benimm sende guzelsindir o onun karakteridir nie guzel olmayasin herkesin kendine gore bi guzelligi bi alimi wardir oyle dusunme
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Haa beni anlatıyorsun:)) 
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Kıskanmaktan ziyade korkmalı. Neler okuyoruz neler işitiyoruz 
0 oy
(597 puan) tarafından
Vallaha esime sorsan beni yerden yere vuruyo guzellik konusunda ama Allah var bi erkekle yalniz kalmamdan hoslanmio. Yada erkek cok olan binyerden gecmemden vs. Almanyada yasadigima ragmen kapiciya isim dusunce esim olmayinca en azindan telefonda oluyo
0 oy
(738 puan) tarafından
Kiskanclik  güzel birşey değil boğar insanı iki insan medeni şekilde birbirine saygı duyacak birbirini boğmayacak biz eşimle sevgiliyken hep kıskançlık yüzünden kavga ederdik ya kendini düzelteceksin dedim ya ayrilacagiz şimdi eskisi kadar kıskanç değil kıyafetime bazen kariisiyor uzakta olduğu için oda yanımda olsa hiç bogmaz beni ama eve erkek biri gelecekse eşim evde yoksa gelmesine de izin vermez
0 oy
tarafından

Esine bagli bu guzelkle alaksi yoki yinede bir resm at goreym seni:)

0 oy
(6,203 puan) tarafından
O kiskanclik degil ki gelmesini istememesi kimseye guven yok artik millet kendi kizini taciz ediyor
0 oy
tarafından
Yanlizken izin vermemeli tabi  bazısında çok bazısında az olur tabi .sen kendine niye mana biliyosun ki .bizimki hayatta olmaz kargo fln dışında eve gelmek o halleder ztn o işleri bı adam gelincede ben başka bı odaya geçerim haremlik selamlık yaşıyoruz kadın erkek karışık oturmayiz asla.allahin emri sonuçta  bı nebze onlarda kadın halinden anlarlar misafir agirliyorlar getir götür en iyisi bu onalrda yapsin
0 oy
tarafından
Kiskanclikta guzel degil ki, onun da fazlasi insani sıkar. Kiskanmaktan degil sana bisey yapabilirler diye korktugu icin istememesi lazim aslinda, kimseye guven yok bu devirde
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Benimde esim kiskanc degildir ama ben guzelim yani :) saka bi yana takma boyle seylere adam guveniyor demekki
0 oy
(278 puan) tarafından
Aman böyle oldugu iyi benim ki 5 senedir kafayi cikarmiuo disari cok kiskanc bunalım daralma oluyo bence iyi
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Aman böyle daha iyi kıskanç olan koca hayati insana zindan ediyor 
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Ne güzel bence o sevmemek ya da güzellik le alakalı bir durum değil eşiniz size güveniyor onun göstergesidir bence
(10 puan) tarafından
Evet ama bu kadar da olur mu sence  ya adamalr  bisey yapsa karısına diye  düşünmüyo hc
0 oy
(2,285 puan) tarafından
Benimki aşırının aşırsı :(
0 oy
tarafından
Benim ki çok kıskanç
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Canım güzellikle ne ilgisi var, herkese sevdiği güzeldir zaten yani kendini böyle üzme, eşinin karakteri böyle demekki kimisi kıskanmaz pek, konuş anlat belki o da seni sıkmamak için böyle yapıyordur
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Benimki de kıskanır di bebe olunca kıskanmayi kesti çok nadir kiskanuyo artık bende isterim kıskansın hep
0 oy
(961 puan) tarafından

Çok kıskançta iyi olmaz canım ama başka bi adam eve gelecekse eşin seni yalnız bırakmamalı :ermm:

0 oy
(180 puan) tarafından
Bana kıskançlık deme benimki olsa o konuşmaları geç adamlara kapıyı niye açtın diye kavga çıkarmaya başlamıştı daha gerisini demiyorum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 207 göst.
7 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 325 göst.
0 oy
22 cevap 734 göst.
2 Nisan 2020 Diğer kategorisinde İlla (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 590 göst.
28 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eda00 (731 puan) tarafından soruldu

379,840 soru

11,370,320 cevap

34,853 kullanıcı

...