0 oy
359 göst.
Diğer kategorisinde (422 puan) tarafından
Bu postu acan insanlara derdim :) 38+1 haftalik dogurdum kizimi cok sukur ankara sehir hastanesin de dogumum gerceklesti ve tabi herkes gibi bnde cok zor yollardan gectim uzun uzun yazmicam kisadan kesecem :) 

Hicbirseyim yokken normal kontrolume gittim doktor bebek hareketleri azalmis senin yatisini yapalim dedi tmm dedim yatisim tapildi cati muayenesi oldum sanirim kendimi cok kastim canim felaket yandi 1 santim acilmam olmus nst ye baglandim bi yandan bi yandanda Suni Sanci verdiler 13 saat boyunca suni sanci cektim 10 santim acilmam oldu ondan sonra suyumu patlattilar dogumum daha,kolay olsun diye ve dogum sirasi geldi bes tane doktor benimle ilgilendi sagolsunlar rabbim hepsinden teker teker razi olsun cok anlayis gosteediler bana cok cahilmisim cok ıkınmayı bilmiyordum karnimdan ite ite dogurabildim anca fakat yirtilmam cok oldu 15 dikis atildi bi gece yattim bugunde taburcu oldum suanda da tek sıkıntım dikislerimin agrimasi oturup kalkamiyorum neredeyse yardim alnadan ama neyse sukurler olsun ki kurtuldum iyi yada kotu bi sekilde rabbim bana nasip etti :) 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Anaaaa Gozun aydin Allah analı babalı büyütsün inşallah kiz dun burdsydin ne ara doğurdun 
(422 puan) tarafından
Cuma gunu gece saat 4 te dogurdum bacin :)
-Reklam-
0 oy
(449 puan) tarafından
Hayırlı olsun cnm.dikislerin vajinada mi?yoksa rahim ağzında mi
(422 puan) tarafından
Sagol canim hem icten hem distan arkaya kadar benim baya yirtilmam oldu da zordu benimki yani
(449 puan) tarafından
Bnm de içten çok zordu.kiz yırttı resmen ama ağrım olmamıştı dıştan 2 dikiş vardı
0 oy
tarafından
Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin..hayırlı evlat olur inşallah
(422 puan) tarafından
Insallah canim cok sagol
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Gözün aydın kuzum ❤❤

ALLAH sana bağışlasın yavrunu sağlıkla büyüt ☺
(422 puan) tarafından
Amin gulum allah razi olsun
0 oy
tarafından
Allah anali babali buyutsn gozun aydn canm
(422 puan) tarafından
Amin canim cok sagol
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Gözün aydin canım, Allah analı babalı büyütsün hayırlı evlat olsun inşallah:)
(422 puan) tarafından
Amin bacim allah razi.olsun
0 oy
(119,112 puan) tarafından
Kiizzz sendemi dogurdun hadi gozun aydin 
(422 puan) tarafından
Evet bacim sukurler olsun

378,118 soru

11,317,381 cevap

34,763 kullanıcı

...