0 oy
389 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
39+3 haftalik oldum ve hic bi belirtim yok kizlar doğurmak icin sadece cok kasılmam var ama yalancı fln diyolar uyku yok mide yanmasından ağırlıktan:( açılmam olmuyo suyum gelmiyo neler yapmalıyım bana yardım edin kizlar

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yürü bol bol merdiven in çık kasılma olunca kalk yürü çömel kalk benim de öyle kasılma vardı ve 39+5 te sancıyla gittim doğurdum geldim. Allah kolayca doğurmak nasip etsin 
(3 puan) tarafından
Mumkun oldugunxa yapmaya çalışyorum  canim hata müzik açıp oynuyorum fln:) ama sola toplanma kasılma ve vajina ağrısından başka bsy yok sanki hiçte gelmeyecek gbi ins sen gbi bnde hafta başına gidermyaa
tarafından
Benim de öyleydi canım sonra sabah sancıdan duramadım hastaneye dar yetiştik
-Reklam-
0 oy
(14,081 puan) tarafından

Kesin 2 güne sen doğurursun inşaallah 

Bol bol yürü merdiven in çık ya bunu her söylediğimde utanıyorum ama olsun yinede diyim ilişkiye gir (utanan emoji):silly:

(3 puan) tarafından
Ayy inşallah canim nasil kesin konuştun ama bn hic ümitli degilim sanki cocuk burda kalacak :):)

Ilişki konusundada cok korkuyorum ya eşinde ole zarar verecek diye bide koca göbelle cok zor oluyo hemn kasiliyo karnim
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Canım kasilman çoksa doğum yakın olabilir benimde fazlaydı kasilmam hatta 30 haftada başladı doğuma birkaç gün kala iyice arttı ve 36 haftada bir gece suyum geldi 
(3 puan) tarafından
Evet bnmde kasilmalarim cok erken başladı sola toplani0 kaliyo ole kaburgam bile ağrıyo yani o derece vajinamdada  cok ağrı oluyo bide bnm nisanım da geldi 1 hafta oldu ama hala tık  yk
0 oy
(9,888 puan) tarafından
ayy şuan çok gozum korktu ya ne zamandan beri boylesin canim
(9,888 puan) tarafından
yok ben zaten 37+4üm Allaha sukur hic sikintim yok. Uyku masallah :)) agrim sizim yok. Merakettimki kacinci haftada basladi
(3 puan) tarafından
Ya çok rahatsiz durumlarım 35 ten snra başladı canim. 38 den snrada artk is bile yapamaz oldm
(9,888 puan) tarafından
hadi ya Allah yardimcin olsun canim insallah tez zamanda gelir. Kilosu nasil bebisin
(3 puan) tarafından
Kilosu 39 da 3430 du canm
(9,888 puan) tarafından
Masallah canım :) saglikla gelsin insallah
0 oy
tarafından
40+1 de doğurdum. Benimde hiç sancım yoktu ve bir gece birden suyum boşaldı. Hiç sancı çekmeden doğurdum. 
tarafından
Az zamanın kalmış biraz daha sabır et. Biliyorum çok zor olmaya başladı yürümesi, uyuması, oturması ama geçecek bu günler. :)
(3 puan) tarafından
Insallah canim :) bsy sorcam suyunun geldiği gün gündüz fln yer altı bi eylemde bulundun mu yani yürüyüştür dustur  ilişkidir herhangi bsy
tarafından
Hergün duş alıyordum canım bide zaten yaza denk geldi ister istemez hergün duşa girdim. Hergün yürüyordum falan. Sana tavsiyem banyoda küvetin yoksa bir leğen bul büyüklerinden onu sıcak suyla doldur içinde yarım saat falan otur açılman oluyormuş. Ben yapmamıştım nasıl olsa duş alıyorum diye ama aynı şey değilmiş. Sana tavsiyem.
(3 puan) tarafından
Bnde ole bazen 2 yi buluyo dus  bikez de cocuk küvetine oturdum ama bsy olmadi:)
tarafından
Kız doğur diye değil o :)) doğum yaparken açılman rahat olsun diye :))) yani anlayacağın normal doğur rahatça diye bir yöntem:)
0 oy
(941 puan) tarafından
Aaa bende bugün 38+3 um 20 Kasım son adet tarihim
0 oy
(10,392 puan) tarafından
Önce bi sakin ol cnm 

Herşeyi yap o bebek.ordan çıkmak istemedikten sonra olmuyor tatlım az daha sabır sonu çok güzel birazcık dikenine katlanacaksın 

Rabbim yardımcın olsun 
(3 puan) tarafından
Tamam sakinim:) aynen ole ya inatla çıkmak istemiyo bencede :)
0 oy
(470 puan) tarafından
Tam benlik bir post.3 cm açılma ile bir haftadır geziyorm ne ağrı ne sancı ne su ne kanama var.doktr hafif şiddetli ağrı olsun hemen gel suni sancı vericem dedi alttan muayeneden korkuyrm psikolojik sanırım ağrı felan hiç bişey gelmiyor.bnde 39+2 günlüğüm hamilelik başından beri yürüyorum hamile platesi yapiyrm comelik kalkıyorum sıcak duşa gruyrm hiç bibise yaramıyor.zamani ne zamn da o zamn gelir herhalde 
(3 puan) tarafından
Aa sende açılma  da var ya vala demekki ole gelmek istemedikçe getirtemicez
(470 puan) tarafından
Evet bı hafta oldu canm bnmde bu halde geziyrm valla herkes geldi mi gelecek mi diye soruyo kendi sıkıntım kendime yetiyor bnmde.tuvslset felan çok zor oluyo bnm için ama yapacak bişey yok her türlü zamanı bekliyorlar bnce.
0 oy
tarafından
Neler neler yapmadım canım yürüme hurma merdiven 40+0 zorunlu su azalmasindan sezeryan oldum.hatta gerek olmasaydı 41.haftayi bekleyecekti doktorum  normal için .zamanı gelince gelecek vakti var demekki.son günler geçmiyor zor oluyor bilirim. Herşeyi yapmama rağmen yarım parmak açılma varmış nasıl çocuk çıksın zate.saglikla al bebişini
(3 puan) tarafından
Ya bn sezeryan istemiyorum doktorda 40 ta gel istersen suni veririm dedi ama beklemek daha mi mantıklı bilemedm
tarafından
Sezeryan mecbura kalırsan olursun.mecbur kaldım  .suni de zor.ona bakarsan hepsi zor.1hafta 10gune iyilesmistim.yeterki sağlıklı al kucagina

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 350 göst.
23 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ayselaras (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 331 göst.
24 Haziran 2021 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 358 göst.
0 oy
3 cevap 77 göst.
26 Ekim 2023 Diğer kategorisinde 12345ebe (750 puan) tarafından soruldu

377,204 soru

11,288,453 cevap

34,696 kullanıcı

...