0 oy
974 göst.
Aile kategorisinde (31 puan) tarafından
kizlad onceki postumu okuyanlar bilir eve gec geldigu yetmiyimus gibi bide arkadaslariyla tatile gitti bende annem gildeyim. 3 gun onceden planlamis ve bana bugyb akzam ustu soyledii tatile gidecem seni annenlere birakayim dedi bnde gitmebi istemiyorm bizimle ol dedim hayir gidecem kafami dinleyecem bilemm ne dedi dedi baya tartistik iste sonra kafani dinlemek istiyosan gel birlikte gidelim cocuklari anneme birakalm tum sorunlarimizida cozup gelelim dedim hayir annen gile git dedi bnde gidersem bidaha gelmemm dedim sonra bakm geri afalliyo ciddiyim dedi araba bulamadim annen gil gelsin kalsim bn gelene kadar dedim hayif sen tatile git bnde evde hapismi kalm dedm cunku bana bir yefe gitmeyeceksin falan dedi bnde bittii istemiyrum git o arkadaslarinla mutlu mesut yasa drdim cantami aldim cocuklarimi aldm annem gile geldim gozu yasli :((( bidaha donmeyi dusunmuyorumm cok mutsusuzummm resmen beni hice saydi arkadaslarini tercih etti ve gitti :(

10 Cevaplar

+7 oy
(14,017 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Yarabbiiiimmmmm sen sabır ver bu ne saçma sapan bir mantık napiyor çocuklarla mi uğraşıyor gece 50 kere emzirmeye mi uyaniyor karınlarıni doyurmak için saatler mi harcıyor çamaşır mı asıyor yoksa iki arada bir derede temizlik mi yapıyor yoksa kendisi aç olduğu halde karnını doyurmaya vakti olmadığı halde aksam işten gelen için yemek mi yetistirmeye çalışıyor???? Napiyor gerçekten merak ettim alt tarafı sabah işe gidip aksam geliyorlar yedikleri önlerinde yemedikleri arkalarında sadece para kazanacaklar onu bile beceremiyorlar onun ki kafa da senin ki ney acaba saman tarlası mı başlarım öyle kafaya dönme kardeşim bırak ne hali varsa görsün böyle bencil insanlarà sinir oluyorum sende ağlama neden ağlıyorsun o şımarık kocan için
(31 puan) tarafından
ewt baya baya dikkate aldim tskler yorumlariniz icin biraz olsa motive oldum ♡♡♡
(625 puan) tarafından
Olsun canım benim senden kıymetli kimse Yok
(31 puan) tarafından
Allahim bu nasil bi dunya burda tanimadum insanlara icimi aciyorum bana deger veriyilar 8 senedir tanidim esim kiymetimi bilmiyi :(((
(625 puan) tarafından
Sabret canım  Duaya sarıl imtihandan geçiyorsun Allah yardımcın olsun inşallah
(31 puan) tarafından
insallah insallah :((
-Reklam-
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Senin ki kafa degil mi?
(31 puan) tarafından
bnde oyle dedim ama o kendini dusunuyo  ben tam 7 8 aydir eve hapis gibiyim hmileligim son 2 ayi evden hic cikmadim sonra virus oldu cikma yasagi oldu sonra dogum yaptm ve bayramxan beridir anneme geliyorumm bana dogumdan beridir neler etti cektirdii kafayi yiyecem psikolojim bozulduu :(((
(6,203 puan) tarafından
Bacim kocan arkadaslariyla koyun koyuna uyusun mumkunse
(31 puan) tarafından
bugun bnde oyke dedim benim yrime arkadaslain girsin koynuna dedim bn yokum dedim :((
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Bu kadar özgürlüğe düşkün bir bireyse ne diye evleniyorlar ya 
(31 puan) tarafından
boyle biri degildii bu son 5 aydir boyle oldu 5 seneelik evliyim 3 senedir cinsel sikintimiz var hele bu 5 aydid baci kardes gibiyiz :(( hemde kususuzzz :(( ve halen kendini hakli cikariyi savunuyi hic hak vermiyi bile bana
(8,081 puan) tarafından
Sürekli kendini haklı çıkarma çabasında olan biriyle tartışılmaz bile canım. Cinsel yaşamda evliliğin bir parçası  bu onu evden uzaklaştırıyor olabilir çare aradınız mi hiç bu sorunla ilgili
(31 puan) tarafından
defalarca komustum bu cinsel konuda hic bisey soylemiyo care aramak istemiyo anlatmiyi derdini doktora bile gidelim dedim sikintin benleyse beni doktora gotur dedim neysd anlat cozelim dedim ama o hep susmayi tercih ettii hic konsmuyo anlatmiyo  kimseye bisyxe anlatilmiyo bu konu baskasinn da konusabilcegi bizey degil o konuda cok kotuyuzz hergun dusumu alir temizligimi titzce yaoar geceligimi gierim birazcik olsun tahrik olmuyo olsa bile bnxden kaciyo istemiyo bahaneler uretiyo :(( olsa bile zorumla 1 kere oluyo bekledim  1hafta 2 hafta 3 hafta bn yaklasmazsam zorla kendi yaklasmiyo bile :((
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Uzme canini sen sende annenlerde keyif yap cok ayip etmis eşin. 
(6,978 puan) tarafından
Dur bakalim  hayirlisi
(31 puan) tarafından
suan durum atiyi denizde arkadaslariyla otelde resimler cekilip atiyo cok zoruma gidiyio :(((?
(6,978 puan) tarafından
Engelle, senin sinirin bozulacagina onunki bozulsun orada
(31 puan) tarafından
ewt engelledimm :/
(6,978 puan) tarafından
Aradigindada cevap verme kudursun
0 oy
(12,883 puan) tarafından
Hangi kafasını dinleyecekmiş Kadınlar evde çocuk ev işi yetmezmiş gibi koca derdi çekiyor kadınların hakkı yok kafa dinlemeye
(31 puan) tarafından
gecen gun gorumcem aradi cagirdi ve gidecrmi biliyidu bnde aradim deim gorucem gile gidecem sen kimden izin aldin terbiyesz ahlaksiz dedi tlf suratma kapattii :(((
0 oy
(179 puan) tarafından
Sıktır et  üzülme ye deymez erkek milleti hepsi aynı
(31 puan) tarafından
inan uzulmemek istiyorum yapamiyirum olmuyio :( goz yasim hazirda bekliyi hem suzuluveriyo istemsizce :(
0 oy
(5,691 puan) tarafından
Sen insan degil sin sanki anca kendini düşünsün o. Bu erkekler ne vicdansız arkadaş yaa. Sanalda üzüldüm kuzum sıkma canını bunda da Bi hayır var gözüyle bak belki o tatile gitseydin basına Bi sey gelecekti böylesi daha hayırlıdır diye düşün
(31 puan) tarafından
ya kendisin de gitmesinj istemiyorhm ben esime okadar aciktm susadimkii benim hic bisekilde maddi haric hic manevi yonden ihtyacimi gidermiyo susuz kalmis cicek gibi kuruyorum gunden gunee cok ilgiiz birkti bizi ozellikle coxuklarimii :(( bayrami bile arkadaslariyla gecirdii gecebin 4 5 lerine kadat :((
0 oy
(449 puan) tarafından
Kafana sokmak istemem ama ben başka şeyden şüphelendim. Bemcede bir süre dönme süründür
(31 puan) tarafından
bnde cok suphelendim ama yok oyle yapmaz eminim baska biri olmadigindan suan whatsapda  durum atiyo denzde arkadaslariylaa :(( sinirlerim bozulduuu cok mutluymus gibii hic sanki aramizda bisey olmamis ben yokmusum gibi :((
(449 puan) tarafından
Kız diye yapıyordur zaten
0 oy
tarafından
Senin ki kafa değil mi onun ki tek mi kafa sende insansın en doğal hakkın eşinle gezmen dönme geri ne hali varsa görsün
(31 puan) tarafından
annem diyo erkekler boyle olur arada boyke kavgalar tartismalar olur gecer gider duzelirsiniz  cok ustune gitme ustu gitikce yapar diyo  sen evine don otur ye ic keyfine bak diyi don evine duzelttin aranizi diyo :((
tarafından
İnşallah düzelir canm ne diyeyim
0 oy
(381 puan) tarafından
Sahsen ben olsam dönmeyi bırak o tatilden dönene kadar davayı acar kapıya koyardım arkadasları ile mutlu olsun 
(31 puan) tarafından
ahh ahh bunu yapmyi cok isterdim ama annem diyo basimin ustune yein var seni asla yalnz birakmam ama erkeklee boyle tutamazsin yapar iste sen evinde ye ic otur  umursama don evine diyo :((
(381 puan) tarafından
Asla dönmem asla   umursama ne demek ya  hayat arkadası deniyor o erkeklere güya ne anlamı kalacak Hayatı onsuz geçecekse bosanırım daha iyi en azından derim ki adam   bnm hiç bise yim istediğini yapar derim kendi kendimi yemem bana deger vermeyenle ne işim var
(31 puan) tarafından
karmasik duygular icindeyim :((
(381 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
(31 puan) tarafından
amin isallahh

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 788 göst.
15 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 327 göst.