0 oy
1,272 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar eski postlarımda belirtim esim evden kovdu Annemlere gittim diyerek 

Annemlere geldim babamda evine git  dedi gitmem deyince oda kovdu küfürler hakaretler evimdenngit kerhanede çalışarak bakin kendinize daha nelr neler 

Neyse annem ben kizimi birakmam dedi beraber  başka bi ev bulduk oraya geldik esim esyalari almak icin eve gidicemi soyleyince kilidi degistirmis polisi aradım 

kayın pederim  tapuyu gösterip iki gun musade vermiştim alsaydı esyalarini evime girmesine izin vermem deyip karşı cıktı neyse babam ben osmani kendi ellerimle evlendirim nuru biraksin demis eşime  esyalari vermemesini  soylemis

Neyse 

Polis eşliğinde  alabildim eşyalarımı 

Esimde boşanmak istediğini soyluyo ben de öyle ama babam durmuyo surekli arayıp küfürler ediyo evine  git diyo gelip alsınlar diyo gitmem deyince tekrar küfür edip kaptıyo

Bu sabahta aradı adam senin yüzünden kalp krizi geçirdi ara evine git diyo onlar arasın sana ne oluyo dedim gene küfürler beddualar tehditler  edip kapattı 

Esimi sabah  iki kere aradım açmadı şimdi gene aradım gene açmadı 

Napiyim akil  verin nolur 

30 Cevaplar

0 oy
tarafından
Acaba esin onun oğlumu sanki kendi oglunu savunur gibi savunuyor
tarafından
Ya cok sacma ya senin arkanda duracağına esini savunuyor yarin sana bisey olursa Allah korusun sonra aglayarak salya sumuk yapib tvye cikarlar biz kizimizi cok seviyorduk koruyamadik diye engele gitsin öyle baba olmaz olsun
tarafından
Beni aramiyo zaten artık canım annemi kardeşimi ariyo
 ha bire
Babam değilsin ölsem kalsam umursama dedim sen olsen ben umursamam dedkm ateşler içinde yansan bi yudum su vermem dedim çıkın hayatımdan dedim ama bugün gene aradı
tarafından
Nerde oturdunuzu soylemeyin sakin engeleyin gerekirse hati degistirin baska sehire tasinin kimseye demeyin boyle salaklarin elinden her sey gelir cunku
tarafından
Asla soylemem zaten yerimizi ama daha 2 aylik cocugum var ama canim benden kaciriyo diye sikayet ederse naparim ki
tarafından
Canim ışın cok zor sen polise git durumu anlat boyle boyle diye kendini koruma altina al valla manyaklar cok korkuyorum her gun kadinlari olum haberini aliyoruz
-Reklam-
0 oy
(3,274 puan) tarafından

Bir baba bile bu kelimeleri kullanıp öz evladına sahip çıkmıyorsa elin adamı neler yapmaz pes doğrusu :angry:

Ayrıca çok afedersiniz kimse isteyerek o.rospu olmuyor tabiî ki çok kötü birşey bazı kadınlar ayaklarının üzerinde duramıyor ve olmadık insanlardan medet umuyor tuzağa düşüp bu hale geliyorlar adam resmen kızına bunu layık görmüş yaa 

tarafından
Aynen öyle kendinimi satıp bakıcaksın o bebege dedi
Allah affetsin  gerekirse onuda yaparim baba olarak arkamda durmadın sanane dedkm
0 oy
tarafından
Si**ir et ya Yerini yurdunu bilmiyolarsa uzak dur seni istemeyeni ne yapasinki babaninda tlfnuna cvp verme 
tarafından
Ben açmıyorum zaten annemi kardeşimi ariyip duruyo babannem ariyo sayılarımı bile araya sokmuşlar dayima anlattım herseyi bana hak verdi
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Babana rabbim akil fikir versin ins kurtulmusken bidaha yakma kendini annen arkandaymis bebegine bakar sende calisirsin kafaniz rahat eder 
0 oy
(367 puan) tarafından
Rabbim babamı başımdan eksık etmesin. Vala mahveder herkesi . Çınarım. Kocam evden kovacak babam bana git dicek. Otur cnm evini buşmuşssun babanlada konuşma madem annende yanında. Eşin olacak ***** da boşansın kim yüzüne bakıyormuş görsün ** gibi pişman olur
0 oy
(119,292 puan) tarafından
Şu babani engellesene seni depresyona sokuyo
tarafından
Beni aramiyo artık annemle kardeşimi ariyip duruyo
0 oy
tarafından
Bacım anan bu babana nasil dayanmis senelerce kanser olmamis ya da katil ay ben okurken bogazlayasim geldi annenle birlik ol hepiniz degistirin numaranizi can güvenliğimiz yok diye uzaklastirma aldirin ayri ayri annen cocuga bakar sende girer calisirsin o kocani da arama bosver bisey bekleme ondan bebeğim de 2 aylik allahin izniyle buyuturum diyorum benim babam resmen gün sayiyor son 4 günü kaldi o 4 gunde de arayip sormazsa gidicem tek tek hepsinin kapisina rezil edicem hapislerde surundurucem diye ben durduruyorum cocugumun babasi diye sen guclu kadinsin sakin ol mantigini kaybetme allah her daim yaninda olsun
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Canım.neden ariyosun eşini bırak arama bi tarafları kalkacak sonra hala arıyor die
tarafından
******** babam kayinbaban senin yüzünden kalp krizi geçirdi dedi umrumda olmazdi ama vicdanım el vermedi
Keske aramasaydım yalanmış bağ evlerinde mangala gitmişler pislikler
(1,037 puan) tarafından
Ya gerçekmi gerizekalilar ya arama sakin canim rabbim.sana yardim etsin ins onlar da Allahindan bulsun
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Ay nur aklimda kaldin buldumuzmu ev is vs kayserise
tarafından
Allah razi olsun cok sagol canım
Idareten bi Ev bulduk  acilen taşındık işte  200 tl kira
Allah'ın izniyle bi iş bulup düzenimi kurmak kaldi

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 272 göst.
20 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Es25 (3,767 puan) tarafından soruldu
0 oy