0 oy
1,268 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar eski postlarımda belirtim esim evden kovdu Annemlere gittim diyerek 

Annemlere geldim babamda evine git  dedi gitmem deyince oda kovdu küfürler hakaretler evimdenngit kerhanede çalışarak bakin kendinize daha nelr neler 

Neyse annem ben kizimi birakmam dedi beraber  başka bi ev bulduk oraya geldik esim esyalari almak icin eve gidicemi soyleyince kilidi degistirmis polisi aradım 

kayın pederim  tapuyu gösterip iki gun musade vermiştim alsaydı esyalarini evime girmesine izin vermem deyip karşı cıktı neyse babam ben osmani kendi ellerimle evlendirim nuru biraksin demis eşime  esyalari vermemesini  soylemis

Neyse 

Polis eşliğinde  alabildim eşyalarımı 

Esimde boşanmak istediğini soyluyo ben de öyle ama babam durmuyo surekli arayıp küfürler ediyo evine  git diyo gelip alsınlar diyo gitmem deyince tekrar küfür edip kaptıyo

Bu sabahta aradı adam senin yüzünden kalp krizi geçirdi ara evine git diyo onlar arasın sana ne oluyo dedim gene küfürler beddualar tehditler  edip kapattı 

Esimi sabah  iki kere aradım açmadı şimdi gene aradım gene açmadı 

Napiyim akil  verin nolur 

30 Cevaplar

0 oy
(1,925 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Bence baban yine kendini düşünyo sen git annende yanıma geri dönsün havasında. Kayınpederin sana üzümerek kalp krizi geçirdiğini sanmıyorum oğlumu evlendircam eşyasını verme diyen adam Allahından bulmuştur. Eşinde seni düşünmese çocuğunu düşünüp insan eşyasını verir sakın geri dönme zerre kadar seni düşünmeyen insanların yanında asla mutlu olmazsın benim düşüncem.
tarafından
Oyle canım evden kocalı iki gun olmuştu daha hemen kiliti değişmiş tapu meselesi çok zoruma gitti asla affetmem
(1,925 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım kadın olmak zor hele babada sahip çıkmayınca insan çok kötü olyo.
-Reklam-
+1 oy
tarafından
O ne bicim baba beeee baba kelimesi bile  yakistiramadim o insana ki insan demeye dilim varmadi
tarafından
Ben ona dedim zaten senin gibi baba olmaz olsun
 artık sildim seni sende beni sil kziin yok dedim
tarafından
Engelle pess vallaha resmen gir o..ro.u ol demis
tarafından
Oyle dedi valla
 Allah affetsin yaparım  bundan sonra hayatim seni ilgilendirmez dedim tehdit edip kapattı
0 oy
(110 puan) tarafından
Arama babanda tuhaf adam mıs sanki dersin sen gelinin o oğlu ne alaka yani kadınları neden böyle güçsüz bırakırlar anlamıyorum baban da arasa açma başkası arasa da açma değişir numaranı al eşyalarını otur dinle kafanı canım 
tarafından
Babama ezdirmedim zaten kendimi dünde bugunde agzima ne geliyosa saydım babam degilsin çok git hayatımdan dedim osman benim oğlum demiş onu ben evlendirecem demiş ne haliniz varsa görün benden uzak olun dedim
Çocuğum olmasa kimse bulamazdı zaten beni  ama 2 aylik daha benden almasından korkuyorum
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Senin baban niye sürekli eve dönmeni söylüyor o kısmı anlamadım
tarafından
Bende anlamadim valla esim boşanmaktan yana
Ona ne oluyosa
(46 puan) tarafından
babasi evde tek kalmistir hizmet edeni olmadigi icin Nur donunce anneside donecek tabi bence o yuzden israr edoyor niye etsinki babani deseydin beni arayaip gonderecegine osmani evlendir beni niye gonderiyon
tarafından
Evimiz ayrıydı zaten canım oturdunuz evin rapusu onun üzerineydi ama borcunu biz oduyoduk borç bitince tapuyu bizim üzerimize yapacaktı
tarafından
Yapmaz sizi gönderip orada kral gibi yaşayacak babanın ahlaksızlığını biliyorsunuz yanı huysuzluğunu.niye onun üzerine yapıyosunuz. Şimdi onu evden atamazsınız ki :/
tarafından
Bi evi bi bağ evi lux arabası daha var
O hareketi esim olacak ahlaksizin fikirleri
0 oy
(129 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canm valla çok zor durumun gerçekten ne denir Allah yardm etsin
tarafından
Allah razi olsun canım çok sağol inşallah geçicek bu günler
0 oy
(163 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canım diyecek bir şey bulamadim inan
tarafından
Allah razi olsun sağolun
0 oy
(13,798 puan) tarafından
Ne babadan  ne kocadan hayir var. En iyisi annene sahip çık ve yolunuza bakın.
tarafından
Pesimizi bıraksalar keşke umrumda değil onlar zaten de birakmiyolarki yolumuza bakalim
0 oy
(625 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah nasıl baba kızına böyle yapar eşinin Allah belasıni versin çocuğun var onuda mi görmüyor
tarafından
Allah razi olsun csnim sagol
O pislik esim hep babamdan cesaret aliyo defalarca bundan önce kaç kere gittim babamin evine hepsinde gönderdi beni bi kere olsun sahip çıkmadı
Tamam sahip çıkmasın ama karismasinda artik valla biktim ya
(625 puan) tarafından
Kuzum silgitsin hepsini Allah yardımcın olsun
0 oy
tarafından
Baban değişik valla eşinde istemiyor seni ama zorla git diyor başına kalmandan mi korkuyor dicemde işte çıkıp gitmişsiniz evden
tarafından
Evet anlamadım valla amacı ne
 adam üzüntüden kalp krizi geçirdi bisi olursa yanina birakmam diyor *****
tarafından
Çok üzülseydi kaynatan gelip senle oğlunun arasini hallederdi
tarafından
Aynen öyle üstüne beni  eve almadı bile
0 oy
tarafından
Dılımın ucuna cok sey gelıyor. Baba ıste baba sorsan onadam baba. Dımdık dur gecırdıyse kendı pıslıklerıne gecırdı. Sen avukat tuttun mu ne durumdasınız? 
tarafından
Ah kuzum 1 yıl bır evlılık ıcın cok kısa bır sure. Gücün yoksa yoluna bak çekme oturması yıllar alıyor
tarafından
Gurum  çok incindi
tarafından
Kendınden ödün verme gerısı senın alacagın larar. Annen arkanda dag gbı. Bırlkte napacagnza karar verin ya dize gelsınler ya yol olsunlar
tarafından
Adam olmazlar valla bunu biliyorum Allahin belaları inşallah yok olurlar
tarafından
Allah yardmcn olsn kuzum cidden Rabbım sıze guzel kapılar acsn
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Babana ne adam denir ne de baba.. Allah yar ve yardımcın olsun bu günlerde geçecektir elbet 
0 oy
tarafından
Ya babana ne oluyo da bu kadar ustune geliyo nasil bi baba bu boyle sana nasil boyle laflar soyleye biliyo
tarafından
******** çünkü insan haksiz bile olsa evladının arkasında durur ben  hakli olduğum halde babam olacsk pislik esim olacak insanın arkasında
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Hayır ilk başta kavga ettiğinizde ne diye silahlanmış lar O zaman direkt arayı bulmaya çalışsalar miş ya şimdi ortalığı velveleye veriyorlar
(1,250 puan) tarafından
Canim baska kardesin yokmu babani frenlesin ayrica esin ailesinden korktugu icin acamiyodur yada burnunu surtuyodur aklinca senin
tarafından
Olmaz olsun öyle baba kardeslerim hep benden küçük  saygıdan ters bisi diyemiyo
(1,250 puan) tarafından
Off offf ne diyim Allah yardimcin olsun numarano degis izini kaybettir bulamasin seni belki akli basina gelir
tarafından
Çocuğum 2 aylık daha babası bana ulaşamazsa mahkemede çocuğumu benden  kaciriyo diyebilir diye degistiremiyorum  
Yeni numaramı ona verirsem zaten babam olacsk pisligede verir
(1,250 puan) tarafından
Yok canim mahkeme olana kadar saklan canim tehlikede surekli tehtit ediliyorum falan de yada ne biliyim esin bir iki gelir gider barisirsiniz belki suan sinirlisin biraz iletisimi kes kafani dinle annene kardrsine sole kapatsinlar telefonlarini bir muddet kaybolun ortaliktan herkes bi sakinlessin seytan girmis araya bol bol oku canim sende ofkeyle degil sakin kafayla dusun ofkeyle kalkan zararla oturur derler yumusak ol biraz bakalim ne olacak harra hurra olmaz hicbisey yoluna girmez dahada kotu olur sinirler durulsun az kendine muhlet tani gulum
0 oy
tarafından
Eşini ne için aradın? Kayınpederi mi soracaksin
tarafından
Evet csnim vicdanım gene rahat etmedi ama 3 tur arıyorum açmadı sonra sadece yoldayım diye mesaj atmis ne anlama geliyosa
tarafından
Ya belki araba kullnyodur  bir sen cok iyi kalpli birisn  dilerim hakkında en hayırlısı olsun ....gonlum esinle sonsuza dek mutlu yasamanızdan  yana duaların.seninle...
tarafından
Amin demeyi çok isterdim yeni aramadimki csnkm sabah 10 da iki kere aradım 5 te bi kere aradım
Ailesiyle bağ evlerine gitmiş dönüş yolunu  vp de durum paylaşmış
tarafından
Inşallah düzelir hersey ya  insallah
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Engelle babani senin yuzunden niye kalp krizi geciriyo oglunun asalakligi yuzuden kriz gecirmistir.Hatta mumkunse babana uzaklastirma al
tarafından
Dava açıcam o pisliğe olmaz olsun öyle baba ses kayıtlarını hep aldim
0 oy
tarafından
Esin hayrilisi olsunda ama aileninde haurlisi olsun be...

Bu nasil bir baba gerci benm babamin yaninda bu cok cok iyi
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Hepaini yoksay canim, bundan sonra kendini düşün.  Babam olacak adama neymis, kendinkizi varken elleri dusunuyor. Ilk once o babandan uzak dur. 
0 oy
tarafından
Sakın gitme kusura bakma da baban adam değilmiş. Annenle bir olun boşan geçinir gidersiniz. Anneni de o adamın yanına bırakma 
0 oy
(223 puan) tarafından
Canm sen babana naptın bu kadar da hem eşini evden kovacak kadar bende evladına o kadar küfür edecek kadar düşman kesilmiş ki ?
tarafından
Ezelden beridir sevmiyo  beni  bilmiyorum  ki naptım
Iki gündür cevabını veriyorum kendimi ezdirmiyorum bu seferde insan babasına swnin dedigin lafları der mi deyip küfürler beddualar edip kapatiyo
0 oy
tarafından
Zaten annenle evine yerlesmisin bnce babanida kocanida cikart hayatindan

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 270 göst.
20 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Es25 (3,757 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 158 göst.
7 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Ozlemksd (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 564 göst.