0 oy
1,230 göst.
Diğer kategorisinde (115 puan) tarafından

25 gunluk bebegim koltuktan yere düştü babasının yanına koymusdum dedim sen bak cocuga yemek hazirliyim arkami dondum debek yerde aglamakdan helak oldum bisey olurmu bebeğime:'(:'(

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
olmaz insallah canim doktora gotueun
-Reklam-
0 oy
(240 puan) tarafından
Cnm benimkide düştü başının yumuşak yeri emdiği derler bizde orası şişti su topladı kahroldum ağlamaktan maffoldum 2 saat yatırmadım sonra ılık suyla banyo ettirdim çok şükür bişey olmadı ben çok sitres yaptım sen sakın yapma şimdi eşin ne kadar kızmıştır sana başlıycam yemeğine falan diye biz neler neler atlattık şükür geçti dönmeye başladığında da yataktan düştü korkumdan kimseye diyemedim öyle kaldı 
0 oy
(240 puan) tarafından
Cnm benimkide düştü başının yumuşak yeri emdiği derler bizde orası şişti su topladı kahroldum ağlamaktan maffoldum 2 saat yatırmadım sonra ılık suyla banyo ettirdim çok şükür bişey olmadı ben çok sitres yaptım sen sakın yapma şimdi eşin ne kadar kızmıştır sana başlıycam yemeğine falan diye biz neler neler atlattık şükür geçti dönmeye başladığında da yataktan düştü korkumdan kimseye diyemedim öyle kaldı allah yardımcın olsun cnm insanın canımdan bi parça kopuyor sanki
0 oy
tarafından
25 gunluk bebegin daha kafa kemikleri yumusak olur oglumu kontrele goturdugumde biri bebegini pusetten dusurmus getirmisti bebegin kafasi catlamis beyin cerrahina gondermislerdi bu nasil bisey ya burdan yazmak yerine hemen gotursene ister bana eksi ver ister engelle ama dusuncesizce davraniyorsunuz umarim bisey olmamistir yavruya Allah esirgesin ufacik darbeler omur boyu cekecegi hasara neden olabilir lutfen biraz dikkat 
0 oy
(1,028 puan) tarafından
7 saat önce yazmıssin canım merak ettim minik yavrunu doktora götürdün mu durumu nasıl iyi mi ?
(571 puan) tarafından
Bende merak ettim ya

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 153 göst.
11 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde duygumiray (336 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 159 göst.
0 oy
3 cevap 151 göst.
14 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ceren4307 (476 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 261 göst.
9 Nisan 2021 Aile kategorisinde egc01 (625 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...