0 oy
1,228 göst.
Diğer kategorisinde (115 puan) tarafından

25 gunluk bebegim koltuktan yere düştü babasının yanına koymusdum dedim sen bak cocuga yemek hazirliyim arkami dondum debek yerde aglamakdan helak oldum bisey olurmu bebeğime:'(:'(

25 Cevaplar

+2 oy
tarafından
O kadar küçük bebek mümkün değil kipirdayamaz bile nasıl düşer 
-Reklam-
+2 oy
(299 puan) tarafından
Burda kimse doktor değil birsey deriz olmaz. Bence bi doktora göster ne olur ne olmaz daha küçücük çocuk. Ama yok gdemem diyorsan  2 saat uyutma gözlerini  takip et kayma vs bsey olursa o zaman vakit kaybetmedn git. Ama dedgm gbi doktora götrsen iyi olur icinde rahatlar en azindan
+2 oy
tarafından
25 günlük nasıl düşer u dönemez bile nasıl düşmüş kii kocanın aklı nerdeymiş
(115 puan) tarafından
Benim bebegim cok haraketli bi saniye durmuyoki hep bi haraket halinde :(
tarafından
Koltuğa falan bırakınca etrafına yastık koy
tarafından
hareket halinde olur ama donemez. o kadar mi uca koydun esin naoiyodu telle oynuyodur kesin
(1,424 puan) tarafından
Benim bebeğim 2 buçuk aylık çok hareketli  masallah ama dusecek kadar degil sadece eller kollar oynuyor
+1 oy
(1,424 puan) tarafından
Ay nasıl düştü yaaaa en çok korktuğum şey bu  bide 25 günlük nasıl olabilir ;(((((
+1 oy
(545 puan) tarafından
Ah kuzum benim.isnsallah bisi oomamistir sormadinmi babasina naptin buncocuga die 

Bence vakit kaybetmeden dr gidin  gecmis olsjn
+1 oy
(1,379 puan) tarafından
Yeni dogan bebekler düşmez düşürülür hastanede bile bebek düştügünde polis gelır 
0 oy
tarafından
Uyutma 1 saat gözlemle cocugu canim
0 oy
(88 puan) tarafından
25 gunluk bebek nasil duser ya haraket edemez ki oyle
0 oy
(41 puan) tarafından
25 günlük bebek ne kadar hareketli olursa olsun koltuktan kendi kendine düşemez yumuşacık onun heryeri daha doktora götürmelisin bişey olup olmadıgını onlar bilir. 
0 oy
tarafından
Böyle bır durum sorulmaz kı bence hemen gıtmelısınız o bır yenıdogan çekyattan dusmesı ne demek, doktora gıtmek ıcın ne olmalı kı! Çok hareketli demişsiniz ama 25 günlük bebekten bahsediyoruz doğru mu anladım? değil 25, 45 günlük olsun yinede düşemez oradan kendısı mümkün değil fıtratta yok, yani 2 bucuk aylık desenız tamam derımde orayı anlayamadım, doktora goturmeyısınızi hıc anlayamadım. Burdan oraya ne denir. Hemen acıle gıdın Allah korusun ya...  Geçmiş olsun. 
0 oy
(1,397 puan) tarafından
Çok küçük doktora götür bence
0 oy
(581 puan) tarafından
Hemen doktora götür canım burda cevab bekleme minicik bebek o Allah korusun ya :(
0 oy
(454 puan) tarafından
Noldi camim gitdinmi doktora koa canim simdiki koltuklar alcak zaten  bide kundakdaydisa hic korkma doktora gotur iyidir insAllah
0 oy
(75 puan) tarafından
25 günlük bebek nasıl olurda kendiliğinden düşer? Burda soru sormanız bile hata acilen bir doktor görsün çok minnak dışarıdan bisey belli olmaz Allah muhafaza yazmaya elim dahi varmıyor iç kanama bile olur lütfen bir doktora götürüp bizede haberin ver acil şifalar diliyorum 
0 oy
(30 puan) tarafından
imkansizz dönmesi veya çok hareketli olmasi.   Kanepenin ucuna koymussunuz bence çocuğu. Kesinlikle doktora götürün.  Beyin emari falan cekilsin Allah korusun.   İnşAllah bisey olmamıştır.
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Yani buraya yazıncaya kadar hastaneye koşmanız gerekirdi 
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Hemen doktora goturmelisin canm daha onun kemikleri bile tam sert degil yumusaciklar benm kizimda 29 gunluk cok minikler daha bekletme gitmissindir insalh doktora :(
0 oy
tarafından
Ah yavrum benim okurken benim için cız etti götür doktora annesi nolur nolmaz.. 
0 oy
tarafından
Caanim panik yapma ama mutlaka doktora götür 25 gunluk bebek kendisi dusemez. Babasinin khcagindan felan dustuyse belini felan atmistir allah korusun. Uc saat gecmis merak ettim gittin mi 
0 oy
tarafından
Hiç beklemeden doktora götürün bacim yakın akrabamizinda çocuğu oyle oldu ilkinde müdahale edilmedigi için Cok sıkıntı cektiler Cok geçmiş olsun 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 151 göst.
11 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde duygumiray (328 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 154 göst.
0 oy
3 cevap 150 göst.
14 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ceren4307 (476 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 259 göst.
9 Nisan 2021 Aile kategorisinde egc01 (625 puan) tarafından soruldu

378,395 soru

11,326,294 cevap

34,778 kullanıcı

...