+1 oy
360 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bebbek  daha dogmsmisken  evde yardımcı olan es bebekten sora artık yardımını neden keser yahu? 

9 Cevaplar

+1 oy
(14,080 puan) tarafından
Yavrusu doğmuş ve artık tehlike olmadığı içindir 
tarafından
Hamilelik yokkende  yardim ediyorsa ?
(14,080 puan) tarafından
Ha onu bilemem işte:))
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Eşim daha cok sorumluluklarının farkina vardi. Evet degisti ama guzel anlamda.
(4,668 puan) tarafından
Benimki de öyle oldu valla. Yetişemiyorum ki hiç bişeye görüyor halimi.
tarafından
Sendemu çalısion kuzum.Bem bide calisiom inanki yetisemiom ya; (
(4,668 puan) tarafından
Evet canım. Gerçi okul yok ama evdeyken bile asla yetişemiyorum. Bi zaman sonra çıldıracak gibi oluyorum temizlik yemek bulaşık derken ortada kalakalıyorum.
0 oy
tarafından
Değişmeyen varmı diye sor bacım hepsi ayni
0 oy
tarafından
Evliligi garantiye almistir canm
0 oy
tarafından
Yardım etmezdi baştan ama sıkıştım zaman  ederbisey yetiswcekse  yemek konusunda oda 
0 oy
(416 puan) tarafından
Benm eşim öyle değil çocuk yokken nasılsa  smdi de öyle hatta daha bebekle ayrı ilgileniyor evin işiyle ayrı ilgilenio  saolsun aman maşaallah diyimde 
0 oy
tarafından

Erkekler oynak karakterli oluyor bir çoğu şahsen benim eşim öyle ailesine melek annesi ne derse o annesini bırak biyere gidelim desem kaynanama söyler kaynanam teyzesine söyler teyzesi arar akıl verir buda tamam der ama ben onlarda suç bulmuyorum benim eşim öyle malesef desem ki aşkım bugün çok hastayım dışardan istesek olur mu hemen annesini arar Sibel bugün yemek yapamam hastayım diyor Allah tan kayınvalidem kızıyor ona nolmuş diyor hastayken isteyin diyor oda kapatıyor. Ne bilim ya Allah insanın karşısına anlayışlı kıymet bilen insanlar çıkarsın eşim başta melek gibiydi ama zamanla gösteriyor gerçek karakterini :ermm:

tarafından
Okudum :(. İçimi acıtan 2.ci kişi oldun Bi aliadnan diye kız vardı eşi aldatmış vs Bi onu unutamıyorum bide şimdi seni okudum :(  eşin nasıl davranıyor bilmiyorum ama zamanla sabır  ve dua ile düzelir diye umuyorum Rabbim sabır versin ne diyim ki :(
tarafından
Amin inşallah canım inşallah eşim daha anlayışlı kıymet bilen bir insan olur inşallah evlatlarım da benim çektiklerimi çekmez :(((
(416 puan) tarafından
O ne öyle ya anasına soruyor dengesiz mi hayat hikayeni okudum sen nerden bileblcektn  ki 2 ci evlilignde  böyle olacağını çok uzuldm ya Rabbim yar ve yardımcın olsun canm yaa
tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun ama o kadar çektim bidaha bunu göze almamalıydım şimdi dahada çaresiz dahada zordayım :((
tarafından
Peki  kaynana  ile konuşsan
0 oy
tarafından
Bilemiyorum benim esim ilk evlendiğimiz gün ki gibi çok şükür 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 203 göst.
1 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Allesok (219 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 384 göst.
+1 oy