0 oy
448 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Nasilsiniz kilzsr görüşmeyeli benim bidik üç aylık oldu ve ikinciyi düşünüyorum

15 Cevaplar

+1 oy
(7,410 puan) tarafından
Hosgeldin canim. MasAllah 3 aylikken iyi cesaret valla :D Rabbim gonlune gore versin canim. Isin sakasi biraz zorlanirsin rahat edersin valla.:))
tarafından
Hoş buldum eşimi ikna edersem bı oğlum olsun istiyorum ama adamın gözü korktu
-Reklam-
0 oy
(119,275 puan) tarafından
Hiimmm hos geldin
0 oy
(2,840 puan) tarafından

ben hatirlamadim canim masallah bebise sen beni hatirliyonmu :)

tarafından
Kız vallahi üyelerin adlarını hep unuttum ya kusuruma bakma ama tanisabiliriz:)
(2,840 puan) tarafından
ben didem canim izmirden
13 aylik ve 10yasinda 2 oglum var
11 yillik evliyim 29 yasimdayim :)
tarafından
Ben Habibe osmaniyedeyim iki buçuk yıllık evliyim bı kızım var 3 aylık 19 yasindayim
(48,657 puan) tarafından
bende ikbal memnun oldum ☺️☺️☺️
0 oy
(551 puan) tarafından
Hoş geldin canım 
0 oy
tarafından

Bebeğin 3 aylıkken mi 2.ciyi düşünüyorsun anlamadım :)

tarafından
Evet oğlum olsun istiyorum tabi rabbim ne yazdıysa o eşimi ikna edersem eğer tabi korktu adamcagiz
tarafından
Benim kızımda 6 aylık. Göğsümde tıkanma var şu an sıktığımda çok zor iltihap geliyor onu Bi çözebilsem kızım 1 yaşına girince bende istiyorum ama ona bağlı işte
tarafından
Geçmiş olsun kuzum Rabbim gönlüne göre versin
0 oy
(54 puan) tarafından
Kaç yaşindasinki
tarafından
19 canm
0 oy
tarafından
Hosgeldın canım 
tarafından
Hosbuldm
0 oy
tarafından
Vallaiyi cesaret benim oğlum da 3 aylık gece uykusu falanda güzel ama beny geceden sabaha deliksiz uyku uyumadan bı çocuk daha yapmam diyorum 
tarafından
Kız olsun evlat gibisi varmı araka arakaya yapacam birlikte buyurler
0 oy
tarafından
Neden üç aylıkken hemen düşünüyorsun.  ??? Merak.ettim dogrusu
tarafından
Nedenini var kuzum evladın beraber buyruler hem aslında bide çok yanlızım yanidma kimsem yok bı evladım daha olursa onları buyuturum yoldaş olurlar bana
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Hatırlıyorum seni canım . Bı post açmıştım disardayim gidecek yerim yok diye sonra herkes sormuştu . Şükür ikinciyi düşündüğüne göre herşey yoluna girmiştir inşallah sevindim
tarafından
Gitmedi canım aynı ama çok yanlızım evlatalrim bana yoldaş olacak o yuznden istiyorum evet canım hatirladn
(1,105 puan) tarafından
O zamana iyi düşün derim canım çünkü ilerde olan çocuklara oluyor . İnşallah günden gune daha güzel olur herşey
tarafından
Hayat hikayemi yazdm canm orda kim yazdıysa böyle bı adamla ikinci çocuğu yapma diyorlar haklılar. Yapmicam boşanmak tek kurtulusum kızıma bakicam ama hiç cesaretim özgüvenin yok
0 oy
(2,521 puan) tarafından
İkinciyi mii aman Allahım ne cesaret:D hoş geldin bu arada canım
tarafından
Hayat hikayemi yazdm kuzum belki okursun bütün üyeler öyle bı admadan çocuk yapma aynısını yasamay devam edersin diyor halılarda yapmicam belkide en digrusu bosnamak hoşbuldum canım sagol
(2,521 puan) tarafından
Okudum ve çok üzüldüm ama zaten o kişiden bir çocuk yapmışsın ve şiddet görüyorsun bir tane daha çocuk istiyorsun o çocuklar şiddetin içinde mi büyüsün yazık değil mi ? Yaşın çok genç kendi ayaklarının üzerinde dur ailen Arkanda durursa boşa ama asla ikinciyi düşünme çocuklara yazık
0 oy
tarafından
Kiz senin iki hesabin vardi galiba
tarafından
Evet canm
0 oy
tarafından
Hoşgeldin  bende yeni sayılırım   ikiz gibi büyürler benimde 16ay araları ilklerin başta biraz zorlanıyordum ama sonra iyi oluyor somdi3.ue hamileyim büyüdüler  8ve 7yasindalar  27yasindayim 8yillik evliyim 
0 oy
(2,874 puan) tarafından

Hoşgeldin kız ne bu acele bebiş yormuyor galiba seni:)

tarafından
Yok kız akıllı kızım her bebek gbi oluyor skntlari ama  annelik işte hiç yorulmuyorum
0 oy
(13,887 puan) tarafından

hoşgeldin canım 3 aylık bebişle ikinciyi düşünmek iyi cesaret valla bebimki 7 aylık aklımızın ucundan bile geçmiyor ikinci:D

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 391 göst.
2 Mart 2023 Diğer kategorisinde Lisa1234 (1,389 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 564 göst.
17 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Sevims0022 (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 571 göst.
6 Ocak 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde ZelihaAytac (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 932 göst.
3 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Zeynepemine22 (71 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...