0 oy
427 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Esimle tartıstık ailem benım en hassas yanımdır oda babama kardesıme bı laf ettı 4 yasındakı kızım kek yerken döktü teyzem ögretti dedı oda onları ogretırler ancak falan dedı sınırlendım ve artık igrenıyorum bu laflarından dedım kı daha oncede boyle laflar etmişliği var sonra ben ona iğreniyorum demişim ben laflarından dedım o kendınden anlamıs ve hiç yapmadıgı seyı yaptı aradı anasını sıkayet etti bana bunu diyor dıye kaynanamda benı aramıs sen nasıl oyle dersın o calısıyo gelıyoda sana sacının telıne kurban ederım s.. gıt o zman falan dedı ben senın gıbı cok bulurum dedı bende dogru senın oglun evlat bızım anamız babamız yok dedım bencılsin dedım 7 senedır ben cekıyorum oglunu evıme gelıp kaldın 2 hafta oglunu görmedın sankı bıde onu savunabılıyosun dedım beni bi kere gelın degıl evlat yerıne koysaydın su lafları etmezdın ben 7 senedır sana veya babma bi laf etmedım onunda hakkı yok helal olsun hala oglunu savunabılıyosun dedım kapattım ve aramıyorum 2 gundru gidip gelmıcem esim ara dedı aramıcam dedım kızımı göndermicem de bu kadarına cesaret edemez sızce tavır koymakta haklımıyım 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Okuyamadim ben ne yazdigini
tarafından
Uzun oldu bıraz
tarafından
Ilk baslar cok karisik harflerde girmis birbirine
tarafından
Düzenleyım
-Reklam-
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Haklisin ama esin cocukluk yapmis, arayip karisini sikayet etmek nedir ya...eain arayi bozmus simdide yapmak istiyor...
tarafından
Evet ama ben istemiyorum o lafları etmeye hakkı yok
(6,978 puan) tarafından
Birak akisina, bi sure konusup görüşme. Ortalik durulsun, eain nasil sikayet ettiyse bu durumuda kendi idare etsin
tarafından
Evet oyke yapıcam görüşmücem o adım atsın ben atmıcam
0 oy
tarafından
Tek anladığım eşin ailene laf etmiş kavga çıkmış sonra seni kendi annesine şikayet etmiş annesi de sana bi ton laf saymış sende tavır koymuşsun. 

Evet haklısın tavrını koy 
tarafından
Simdide anasını aramamı istiyor benden
tarafından
Söyle niye arayayım yine hakaret etsin diye mi. Büyüklüğü de bir yere kadar onuda beni de Allah yarattı bana öyle laflar edemez falan söyle. Çok mecbur kalırsan ara fazla yüz verme anlasın zorla aradığnı
tarafından
Yok aramıcam dedım bana o lafları edemez dedım senın yuzunden oldu sımdı sen topla dedım
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Ayy hiç bişey dememişin bile Bn yapıyorum ya böyle laflara gelemiyrm bnce snde gelme bunlara eşine yüz verme çok ağır konuşmuş annesi snn değerini bilsin az o kadın aranmaz ne demk s.git bulurum bida fln çok terbiyesizcee ya yazık o insanlara ki yuva yıkmak peşindeler yazık .
tarafından
2 tane evladım var ailem arkamda cok sukur babam duysa bir dakka tutmaz benı burda ama evlatlarım var dye cekıyorum bu lafları bana edemez o yuzden aramayacagım artık gitmicem
(6,825 puan) tarafından
En azından özür dilesin tabiki arkamızdlr ama yuva yıkmak kolay kuzu düşünme onları evlatlarında varmış ama pişman olsunlar en azından ki san tekrar diyemesinler.arama kesinlikle
tarafından
Hersey evkatların ıcın onlar olmasa 1 sanıye beklemezdım ama kızlarım için ama tavrımı koyucam oda haddını bılecek
0 oy
(143 puan) tarafından
Kesinlikle arama ben olsam aramazdim gorusmezdim herkes haddini bilsin
tarafından
Öyle yapıcam kızımı gönderiyordum küçük bebgım var dıye artık onuda gondermıcem bakalım nasık oluyormus
0 oy
(191 puan) tarafından
Canim eşinin yaptığı hata ne diye annesini arıyor küçük çocuklar gibi şikayet ediyor kendi aranızda cozseydiniz keşke. Sende haklısın ama çok ağır olmuş sanki kaynana öyle demen gerçi ne yaşadığını da bilmiyorum da suçun çoğu eşinde 
tarafından
Daha oncekı postlarımda da var cok sey yasadım yasattıkar ama bu bardagı tasıran son damlaydı cok sabırlı saygılı bı ınsanım hiç bir zman onca seye ragmen bişey demdım patladım artık o kdr da degıl esim de aldı alacagını benden onada tavrımı koyuyorum
0 oy
tarafından
Karaktersizlik bu. Seni annesine şikayet etmek ne demek nasıl bir saçmalık. Afedersin s.ctigini temizlesin. Senin ailene nasıl laf söyleyebiliyor annesi oğlunun gazına gelip aranıza nasıl mudehale edebiliyor eden kurtulur da diyen kurtulmaz derler. Annesi ettiği lafla ortada kalacak mecbur... Ne yap et kocanın aklını başından al annesi ettigiyle kalsın 
tarafından
Tavrımı koydum kocamada dünden berı ne yapacagını kendınj nasıl affettırecegıni sasırdı ama affetmedım hala soguk davranıyorum kaynanamada tavrımı koyucam o lafları yıyecek mecbur yoksa asla aramam sormam
tarafından
Oh valla içim rahatladı tavrını koy tabi ama şu sıra fazla bakımlı ol güzel giyin olur mu .... Sürünsün
tarafından
Evet içimden gelmıyor ama yapıcam hepsıni zatem aileci bi insan degıl esim annesıne babasına düşkün degıl ama yptı bı hata temizleyecek affetmiyecegım ama
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Bu kayinvalideler kendilerini dünyanın merkezi zannediyorlar . Bir kendileri ve oğulları kıymetli sanki.. gayet haklısın tavrında da taviz verme , taviz tavizi doğurur 
tarafından
Evet onlarınkı evlat bızı leylekler getırdı
tarafından
Ya benim kaynana diyor ki çok şanslısın kocan çok yakışıklı kaptin yakışıkli kocayı  o oğlunun şansı diyorum bende ama duymuyor işine gelmeyeni
tarafından
Hep kendi ogulları zatenn baska bisey düsünmüyolar anlayıssız vicdansız bencıller
0 oy
(583 puan) tarafından
Kesinlikle  haklısın  esin hata yapmış ama kaynanan da soylenmeyecek laflar etmiş arama şimdi o s. Olup gitsin
tarafından
Bir yanım diyorkı git ne yapacak bi gör bi yanımda evlatlarım var dıyor
(583 puan) tarafından
Sen gitme  o haddini bilecek
tarafından
Yuvamı yıkınca ogluna ıyı bı kadın kendıne de ıyı gelın bulmayı beklıyı galıba
(583 puan) tarafından
Millet de sıraya girmişti sanki:)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 123 göst.
30 Eylül 2022 Aile kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu