0 oy
1,058 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Az önce geldi eşim işten banyoya girecekti banyoya da balkondan küçük bi böcek girmiş ben önceden gördüm ama eşimi bekledim o çıkarır diye eşim benden de korkak çıktı :D ben onu ordan alırken sende gel yanımda dur diyo ben napacaksam sanki neyse faraşı aldı eline banyonun kapısından böceği çıkarmaya çalışıyor. Banyoya girmiyorda ben gülmekten bişi yapamıyorum zaten ne gülüyorsun gel bana yardim et diyo HasbinAllah :D neyse en son çare öldürdü Allahım Affet diye diye. 

13 Cevaplar

+1 oy
(73 puan) tarafından

Ayyy sesli güldüm kiz :D

tarafından
Ben yere yattım. Sen korkmuyordun sana noldu ki diyo:Ddd
(73 puan) tarafından
Allah iyiliğinizi versin :)))
tarafından
Cümlesinin inşalalh arada böyle aksiyonlar yaşıyoruz :Dd
(73 puan) tarafından
Valla bende ablamla yasadim aksiyon :)))
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Ayy allah iyiliğini versin emi :))) kahkaha attım resmen :D:D

tarafından
Eşimin yanında cesur kesiliyorum böcek korkusunda:Ddd
+1 oy
(330 puan) tarafından
Bizim banyoya da nerden girdiyse kertenkele girmişti :D eşim çok huylanır e bende korkuyorum malum :D bi iki gün giremedik banyoya korka koa girip küvetin altına su falan tuttum görünmedi bi süre gitti heralde dedik sonra çoktı küvetin altından çekçekle kıstırdık bi köşeye üstüne havlu attık eşim aldı kuyruğunu sallayınca korktu bıraktı :D ertesi gün görümcemin kocası tuttu bi buluzla poşete koydum sonra ağzını açıp çöp kutusuna koydum inşallah kurtuluğ gitmiştir :D tek rezil siz değilsiniz bizde varız :D
(73 puan) tarafından
Bende evlenmeden once evimiz dereye yakındi ablamla bizim odaya meğer kurbağa girmiş yatakta yatarken bir kurbağa sesi geldi ikimizde kafamizi kaldirdik cok yakindan geliyor diye bisey goremedik sonra yatakta donerken gözüme çattı kapının üst kenarına cikmis duruyor öylece kalktım ışığı açtım ki kurbağa tabi ben korktum birde alerjim var kurbağaya karşı ablam benden beter cikti odanin icinde basladi savaş yatak döşek birbirine girdi bagris çağrıs içinde kurbaga kaciyo biz kovaliyoz tabi kurbaga ziplayinca bagirip kaciyoz kurbagayi yakalayip disari atmak icin yerleremi dusmedik odanin icini kattik karistirdik 6 saatin sonunda bir kutunun icine girdirebildik o kadar savasimizin bagrisimizin üstüne evdeki hickimse kalkmadi tam kurbagayi disari birakirken kutudan annem kalkmis bu saatte ayakta ne yapiyon bende dedim ki kurbaga girmisti odaya kac saattir bagris cagris ugrasiyoz disari atmak icin sesimizi nasil duymadiniz annemde ben nerden bileyim uykudayken gelip sesleseydiniz ya dedi :)) uzun anlattim biraz
tarafından
Ayy kurbağa bende sevmem ya değişik bi ****** gerçekten hemde odada :Ddd
(73 puan) tarafından
Evet valla bizde sasirmistik nerden nasil girdi :) kiz o yildiz isaretleri ne oyle
tarafından
H a y v a n yazdım da oda hakaret  diye kapatıyor demekki ama hakaret olarak yazmadım tabiki
(73 puan) tarafından
Anladim kiz :)))
+1 oy
(2,423 puan) tarafından
Yine iyi yaklaşmışsın ben bağıra bağıra kaçarım:D
tarafından
Üzerime doğru gelse kesin kaçardım:Dd
0 oy
(581 puan) tarafından
Ahaha yaa nasıl güldüm :) Allah muhabbetinizi arttirsin ❤
tarafından
Amin cümlesinin inşallah
0 oy
tarafından

allah sizi napmasin :D benimkide öyle dün banyoda kara böcek vardı tuttu terligi görsen savaşa gidiyor sanırsın bide erkek olacan diyorum yok benim migdem almıyor diyor :woot:

tarafından
eşim bakarken bigun abisi ineğin kafasıni getirmiş nerden bulduysa ipi bağlamış eşimle abisi aynı odada yatiyorlarmis abisi tuvalete diye odadan çıkmış bağlamış hayvanın kafasına ipi kapının altından çekmiş eşim resmen orda can vermis basmış çığlığı evde kafa görünce hala anlatırken gülmekten ağlar resmen
tarafından
:D gece ben görsem o an amel defterim kapanırdı benim:Dd
tarafından
öyle ışte canim erkeklerde korkuyor demekki herkesin bünyesi farklı :)
tarafından
eşim de öyle bişey olmuş zaten :DDD
tarafından
Abisi yüzünden travma yaşamış resmen :)
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Ay hadi sen tamam da erkekler cesur olur derler bi de :D  bi kere de bizim eve çekirge girmis kösede duruyor duvarın. Aksam saat 9dan 11e kadar oldugum yerden kıpırdamadım huylanır da o da zıplar diye esim geldi kahkaha atıyo :D yalniz değilsiniz yani.kuzum :D

tarafından
Napacan zıplasa görünmez bi yere girse aklın hep onda kalır :Dd
0 oy
tarafından

Bizim burda abartisiz elim kadar cekirge ler oluyor :D bir gun banyo ya girmis esim cikartacak ama ****** ordan oraya zipliyor hep ziplayisinda esim de kaciyor. Ben arkadan gülüyorum bir yandan bana kizyor dikkatimi dagitma diye. Epey cabalamisti cikarymak icin .:D

tarafından
O an gülmemek elde değil ki :Ddd
0 oy
(553 puan) tarafından

Biz yeni evlendiğimiz ilk hafta yatak odasını temizliyorum sandığı bir kaldırdım kertenkele. Direk yatağın üstüne atladim eşime bağırıyorum buraya gel imdat falan diye. Esimde bana bişey oldu sanmış koşarak geldi kertenkele var al onu dedim yatağın altına gitti. Yatağı kaldırıyor yok sağ sola bakıyor yok . Hayatta yatmam ben burda dedim 1 ay kanepede yattım yatak odasının kapısını bide kitledim :) sonra tekrar baktik hala yoktu nereye gitti bilmiyoruz ama çok korkmustm 

0 oy
(256 puan) tarafından
Gecen aksam sahurda ramazan pidesini aldim posetten isitmak icin anam kocaman hamam bocegi elimden attim oylece ben cok korkarim boceklerden esimi uyandiriyorum oda bisey oldu sanmis gosterdim bunun icinmi kaldirdin beni diyor gormuyonmu kocaman ben hayyattta elleyemem hemen al onu at oda biyandan tutmaya calisiyor ama hizli dirlar ya onlar kaciyor sonunda tuttu atti 
0 oy
(1,064 puan) tarafından

Ayyy cok sukur kocam biseyden korkmaz daglarda teror avina cikarken alismis sukur :D ama ben sinekten bile korkarim :D o beni kurtariyo tüm bocekten:D

0 oy
(2,840 puan) tarafından
Benim esimde aslandir sokakda ama evde ufacik bocek gorse öldûr şunu öldûr sunu derr korkar cokk
0 oy
(299 puan) tarafından
Ayy benm esimde tiksinir bizimde eve girmisti ama buyuklerinden hamileyim tabi o zaman penguen gibi yürüyorum  esim diyor banyoda misafir var diye anlamadm basta sen atar msin ben elleyemem dedi dolabin yanindan yukarı ckyordu bitane yumruk attim yere dustu kacmaya kalkarken dev cussemle ezdim hayva.ni Allahm sen affet bu kacinci cesedim dedim :))))

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 286 göst.
7 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 316 göst.
18 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 145 göst.
11 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
50 cevap 445 göst.