0 oy
310 göst.
Aile kategorisinde (996 puan) tarafından
gerçekten ama gerçekten ne yapacağımızı bilmiyoruz kızım bir sınıfa başlayacak ama nasıl başlayacak nasıl olacak hiçbir fikrim yok göndermezsem diyorum içim el vermiyor göndersem diyorum yine içim el vermiyor çok kararsız kaldım ya eminim benim gibi olan anneler de var siz neler düşünüyorsunuz kızlar

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aslında ben tereddüt etmem göndermek te çünkü bilirim ki benim çocugumu evde olması da korumaz bir bahane ile yine bulaşabilir. Allah ne isterse onu yaşarız ama  can sıkıcı çok ciddi bir durum olursa zaten gönderilmez diye düşünüyorum. 
(996 puan) tarafından
Ya virüsten dolayı değil bu ulaşacağı varsa yine bulaşacak tamam amenna biz önlemimizi alacağız ama bu süreçte pandemi nedeniyle çocuklar nasıl öğrenim göreceksin yüzyüze eğitirsin yok diyorlar haftada iki gün ders diyorlar bir sınıfa giden çocuğu haftada 2 ders nasıl kurtarır eba'dan nasıl ders görebilir
tarafından
Eba pek yararlı olmadı kızım izlemedi Dogru düzgün eğitim sekteye ugradı zor bir durum bilmiyorum ne olur
(996 puan) tarafından
Canım Bir de 1. Sınıf televizyonun başında oturup da öğretemem ki ona bir disiplin lazım bu da okulda gerçekleşiyor sen gerçekten çok kaygılıyım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben vermedim zorunlu değildi bizimki..ekim 2014 doğumlu..küçük bebeğimle gidip gelmek zor olur diye ayrıyeten 1.sınıflar okuma yazma durumunu tvdenn nasıl öğrensin okul öğretmen disiplini gerekli
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Inşaallah okullar bu sene de açılmaz 
0 oy
tarafından
Benimde kızım abaslayacak  ztn Eylül'de baslayacakmis 20sinde fln  iki gün okulda üç gün evde bu şekilde olacak heralde daha yazdirmadim bile bklm hayirlisi
0 oy
(671 puan) tarafından
4. Sınıfa başlayak benim kızım bölge 1.si ben bile göndermeyeceğim bir seneden birşey olmaz çocukların bağışıklığı çok düşük ne olursa Allahtan diye bişey yoktur ben göndermem tedbirimi alırım gerisini allaha bırakırım hem gönderip hem bulaşırsa bulaşsın demek göz göre göre bu süreçte ateşe atmak demek 1 senesi yanacak değil 1 sene 5 senede bitmese bu hastalık ben göndermeyeceğim ne zamanki risk sıfıra iner o  zaman başlar 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 141 göst.
3 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Dolunay65 (650 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 260 göst.
25 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Miraeymen (565 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 199 göst.
15 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 323 göst.