0 oy
398 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (299 puan) tarafından
Kizlar aci cehre zayflatyormus var mi oyle bisey  

Arkadasla iddialasiyoruz ben sacma buldum o zayflatr dyor var mi kullanp zayflayan ???

Sordum diye de gidip zayflatir mi dye kullanmayın aman gözünü seveyim ben merak ettm soruyorum var mi kullanan dye

8 Cevaplar

0 oy
(636 puan) tarafından
Daha önce denemiştim zayıflatıyo evet.
(299 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim bana al dedi arkadas odem sokturuyor dedi odem sorunum var yesilcay iciyorm ama ne bilim sacma geldi biraz ödem sokturmyor herhalde ishal ederk su kaybettryor
(104 puan) tarafından
Sogan suyu kaynat hergun onu iç bir hafta boyunca sonra bırak iki hafta sonra yine iç gör ondan sonra hem zayıflatır hem ödem ve iltihabi atar
-Reklam-
0 oy
(218 puan) tarafından
Ben kulandım aşırı ishal yapıyor onu kulandın zaman dışarı cıkmıycaksın ben devam edemedim çünkü hamile kalmışım 
(299 puan) tarafından
Anladim canm cok sağol
0 oy
tarafından
ben kullandim daha once tam arefe gunuydu bayramin 2 gununu evde gecirmek zorunda kaldim cunki lavabodan cikamadim aşiri ishal yapiyor sakin kullanmayin kizlar kucuk bisey zaten nohut gibi aktar bana 2 tane ye arkasina su ic dedi 3 saat gecmeden bir karin agirisi basladi ve bayram gunu eve mahkum oldum berbat bisey
(299 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim bana al dedi arkadas odem sokturuyor dedi odem sorunum var yesilcay iciyorm ama ne bilim sacma geldi biraz su attrmyor su kaybettryor yani ishal ederek aman kalsn
Sağol canım
0 oy
(2,931 puan) tarafından

Hemen gidem de alam dermişim:D emzirenler kullanabiliyomuki :D

(299 puan) tarafından
Yok canm cok ishal yapyorms bana dyor odem attiriyor al sende dye de guvenmedm almam dedm boşver sutun falan gder veya cocuga gecer aman canm
(2,931 puan) tarafından
Yok kız saka yaptim da kabiz flan olunca denemek lazim bi :)
0 oy
(1,232 puan) tarafından
Çok zararlı diye biliyorum bir anda bağırsakları bosallatgigi için Allah korusun olenler bile varmış.Zayiflstmiyor bağırsakları boşaltıp ishal yaptığı için kilo verildiğini sanılıyor.Ama yağdan bir kayıp olmuyor
(299 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim bana al dedi arkadas odem sokturuyor dedi odem sorunum var yesilcay iciyorm ama ne bilim sacma geldi beaz
Sağol canım
(1,232 puan) tarafından
Bir kere bende alacaktım aktar bile uyarmisti.Bagisaklari bir anda boşaltan bir şey ödem söktürücü en iyi şey şudur onun ürün su iç canım.
(299 puan) tarafından
Bol suc içiyorum canm arada yesilcayda içiyorum ama bakalm aman yavas yavas verelim gec olsun guc olmasn
(1,232 puan) tarafından
Aynen canım .Sağlığından.olmaktan iyidir
0 oy
tarafından
Bn bir detoks yaptım yeni evliyken hatta diyetisyen destekliydi bir hafta da 5 kilo verdim 
(299 puan) tarafından
Bu aci cehreyle mi canm
(346 puan) tarafından
detoksu nasil yaptin canim anlatabilir misin
tarafından
Hayır acı çehre ne :)
3 yeşil elma kabuğu
Bir tutam maydanoz
Tane karabiber 5 tane
Çubuk tarçın 4 5 tane
3 tane limon ortadan kesin
Tane yeşil çay
Taze zencefil
Bunları 2 lt suda kaynatın için her gün 3 4 bardak
Bu iki lt 3 lt de olabilir size bağlı malzemeleri arttirisnz
Ekmek hamur işi tatlı yok sadece sebze çorba bunları yiyin
Bn 5 kg felan verdim
0 oy
(2,028 puan) tarafından
Acı cehre zayıflatıyor canm ama günde 2 fincandan fazla icmemeli bn kullanmistim faydasini gordum sahiden ama ben 2 kg fazlam için kullanmıştım kısa süreliğine yani ama bi tanıdık vardı dedim bu asla zayıflayamaz 90 kg dan 45 kg ya düştü hergün acı cehre içti ve yediklerine çok dikkat etti 
(299 puan) tarafından
Ayy bende bi 60 olsam :))) iyimis valla benm bunye alerjik ben kullansam davul gibi şişerim daha cok
0 oy
(1,060 puan) tarafından

Evet zayiflatiyor ama cokta saglikli degil aslinda onu ictiginde evden bir yere gitmemen gerek  gezmeye falan cunku cok fena ishal yapiuor  istah kaciyor mide bulantisi  oluuor bu sekilde az yemene sebep oluyor ablam denedi bir sure bizde meraktan  tadina bakmiştik evde karmasa olmuştu :)

(299 puan) tarafından
Yani ayda 10 kg verdryormus ne.kadr saglkli olablr ki
(1,060 puan) tarafından
Kilo verecegim diye Allah korusun böbrekleri zarar görür insanın ablamda veremedi zaten onunla
(299 puan) tarafından
Yanii canm Allah korusun

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 71 göst.
20 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Tgrlsima (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 104 göst.
12 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,053 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 97 göst.
10 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (890 puan) tarafından soruldu