0 oy
798 göst.
Aile kategorisinde (10 puan) tarafından
Esimin  ailesiyle oldum olali hep gelin oldum birsey isteseydim  en ufak  sorunda  ayrılmaya  kalkildi  anlayacağınız  sevilen bi gelin olmadim oylede devam  ediyor esimin amcasi gil yapmisti aramizi  gorucu usulü. Esimde ailesine cok duskun asla laf soylettirmez onlara. Onlar para istesin aninda verir

Digunumuzde takimizi ustune 50 milyar cekti verdi 

Ooo neler neler dokmedi ailesine.. simdide 1kizimiz var hala ailem der sizdede oylemi nasil kendinize cektiniz ben çekemiyorum  kendime 

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kendi ailemden ayırmam Allah hepsinden razı olsun. Bir isteriz bin yaparlar gelin diyenlere kızar o benim 2.kizim der maddi manevi her yönden destekcimdir. Eşimi her aradığında kızımı uzme sakın der herkese öve öve bitiremez beni anlatmaya başladımi ağlar hemen ah kizim guzel Kizim diye bebeğim doğduğunda yanımdaydı göğüs ucum kopacak sekile gelmsiti aglaya aglaya emziriyodum 2 hafta o halimle emzirdim gorumcem ise hicbir ağrısı yoktu emzirmek istemedi 2 gun sonra aman banane mama yiyen de bir emende dedi sütü olmasina rağmen mama verdi. Herkese der kızıma laf geciremedim ben. Ama oteki Kızıma kimsecikler birsey demedi agliya agliya emzirdi der simdi ise oglum 4.5 aylık emiyor maşallahı var aslan gibi oldu :) Ama bende bir gune bir gun saygısızlık yapmadım. 
-Reklam-
0 oy
(147 puan) tarafından
eşimin tarafından eltim.hariç herkesle konuşuyorum.aram iyidir. Kaynanamı cok severim. Şeker gibidir canım kaynanam.
0 oy
(2,364 puan) tarafından
Wlla bu i an ki duruma bağlı kavga ettiğimizde ailesini savunur çünkü ben kendi aileme laf dedirttirmem  ida farkında ailesine nekadar ilgisiz oldgunu iki lafindan biri bu olur ilgisizler derim bazen dinler hak verir sen sokmadin  araya mesafe koydum der suç bendeymiş  gbi ama masustan onlarla gorusmek istedgimi gelseler gitseler hurmet etnek istedgimi bizden niye kaciyolar ne guzel gezeriz fln derim yalanadan halbu ki bebek baktircam yani biraz corkef olmak lazim biraz duygu sömürürsu  ypmak lazm
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Çok iyidibama kaynanamin huyunu öğrenince kötü oldu :( ama eşime göre annesi melek yüz yüze bakıyoruz mecbur olarak kayinvalidem hariç geneli bana karşı iyi çok şükür 
0 oy
tarafından
Benim icin 7 ay önce Rahmetli oldular toptan şükur adlari bile anilmiyor evimde ve evim huzura kavustu sükür ki
tarafından
Bomba mı attın kız toptan nasıl rahmete gittiler
tarafından
Benim icin ölduler canm.Bomba atsam bu kadar olamazdi inan :)
0 oy
tarafından
Eşimden çok ailesiyle aram iyi. 
0 oy
(346 puan) tarafından
Lanet gelsinnn hepsineeeee nefret ediyorum onlardan
0 oy
(33 puan) tarafından
Allaha havale ettim obur tarafta ceksinler hepside bosvergormezden gel umursama çat çat söyle atta kalma canım boşver gittiği yere kadar senin insan bir evlat olarak görmüyorlarsa sen de görme  

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 1,026 göst.
29 Şubat 2020 Aile kategorisinde Ozgemmsi (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 3,034 göst.
0 oy
8 cevap 373 göst.
6 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,098 göst.

378,959 soru