0 oy
744 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar kizim bugun ameliyat oldu gorumcem geldi konusmuyoruz laf sokuyor surekli neyse kizim ameliyatli sesimi etmedim onla ilgilendim kaynanam almis ameliyatli kizimi gorumcemin kucagina veriyor gelde delirme gorumcemde bi hafta gitti orda burda gezdi dolasti benim kizim ameliyattan cikti kizima virus bulassa kim hesabini verceek esime kizdim orda burda gesenleri getiripte kizimi onlarin kucagina vermesin dedum

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bilinçsiz insanlar yaa. Çocuğun günahına giriyolar !
tarafından
Sorma delirdim ya kizimla ilgilendim durmuyordu zaten kaynanama diyecem dedim sonra sesimi etmiye etmiye kendilerini astilar artik ameliyatli kizi yataktan kaldirip kucaga vermek ne hemde kizi heryeri gezdi tozdu ustune kizimi optu
-Reklam-
0 oy
(345 puan) tarafından
Benim kayinvalidem de geziyor hergun ora bura bide gelip kucucuk bebegi ağzindan öpüyo ya ağzindan bari öpme anne diyorum yazik degil mi daha kucucuk gidip esime sikayet ediyo cocugu benden kiskaniyo diye delirtirler insani sonra da sen degismeye basladin derler
tarafından
Valla ciksin canim sesimis bisim sesimiz cikmazsa Allah korusun o cahil insanlardan bulasacak evlatlarimiza biz yasini tutarken onlar yime gezecek
(345 puan) tarafından
Allah korusun
0 oy
tarafından
Dengesiz manyaklar düşüncesiz pislikler cahiller sinir oldum şuan 
tarafından
Sorma delirdim resmen kizim ameliyatli sesimi etmedim ama bidaha yaoarsa virus var felil felil gesiyorlar sonra kucagina mi veriyorsun diyecem gidip gelmem zaten ama hastalik oldugunda bi gelir onuda herkese opturtur
0 oy
(396 puan) tarafından
Canım bu konularda hic sessiz kalma direk söyle isterse alınsın hic bsy senden ve çocuğundan kıymetli değil ki kızın daha yeni ameliyat olmuş en güçsüz halinde
tarafından
Oyle yapacqm valla artik cekinmeyecem ben cekindigim icin kadin boyle rahat davraniyor ameliyatli cpcugu kucaga alip opmek ne ya ben opmeye kiyamiyorum bide felik felik gesip opuyirlar
(396 puan) tarafından
Izin verme canım bn dokunmuyorum de anlamaları lazım cahil insan cahil oluyor işte

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 197 göst.
8 Ekim 2021 Aile kategorisinde Annesiseverkizini (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 364 göst.
1 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 513 göst.
28 Nisan 2020 Aile kategorisinde bombacımulayime (758 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 820 göst.