0 oy
818 göst.
Diğer kategorisinde (27 puan) tarafından
Bende bir gorumce var pabuç kadar dil sürekli bağırarak sinirli konuşur. Onunla karşılaşmamak için kaynanamin evine bile girmiyorum karşılıklı oturuyoruz halbuki.

Saçma sapan şeylere bile cevap verir herşeye burnunu sokar. 

Benim doğalgaz faturam ona dert, oglumun sırrı ona dert, herseye bir kabahat bulur çene çene vallahi insanı sınır küpü yapıyor. 

Babasına kamil diye hitap ediyo saygıdan terbiyeden nasibini almamış.  

Ama ben hiç bisey yapamıyorum çünkü ailemden çok uzaktayım ve eşim benim sözüme pek bakmaz. Yani çekmek zorundayım.

Ne yapsam nasil kurtulsam bilmiyorum.

10 Cevaplar

+1 oy
(1,250 puan) tarafından
Anca evlenirse belki biraz rahat edersin yada taşınman gerek canım başka türlü hayat bitmez 
(27 puan) tarafından
Evli iki kizi var ama surekli anasinda ben bunun gibi yüzsüzü görmedim. Resmen sömürüyor ana babasini. Ama onlarda hak ediyolar. Kaynanam sürekli insana kızı bakar kız evlat başka diyor.
Kızıda insan olsa yazık.
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ümüğünü sık gitsin ...
(27 puan) tarafından
Ahh ahh saçbaş yolasım  varda işte eşim bela başımda.
Sürekli ondan kaçmaya çalışıyorum yoksa kesin kavga çıkıcak.  Sabrım kalmadı çünkü.
(13,251 puan) tarafından
Sevgiiiiiii :D asdfhjk :D
tarafından
Ahhahhhhaah :D
tarafından
Meeeeerve :))))) haketmis ama o ne öyle ya :D
0 oy
(628 puan) tarafından

Evlendir kurtul:D derimde bu kezde sen sebep oldun der boşver. Mesafeni koru başka ne yapılır ki.

(27 puan) tarafından
Kafaya takmasam sorun olmicakta bir yerde karşılaşınca artık unutamıyorum sinirden. Şeytan görsün yüzünü  sefil yaratik.
(628 puan) tarafından
Canım hiç onunla bir olma. Adam yerine koydukça bir ... Sanar kendini.
(27 puan) tarafından
Vallahi konuşsan dert sussan dert, ***** sanırım , ne yaparsan yap sariyo insana.
(628 puan) tarafından
Allah ıslah etsin ne diyeyim canım. Eşin tarafı çoğu böyle çekilmezler ama biz çekmek zorunda kalırız. Keşke uzaklaşmak mümkün olsa.
0 oy
(9,652 puan) tarafından
Gormezden gelmeye devam et yokmuş gibi davran kabullen görme.. görümcen  öyle ve sen ne yaparsan degismicek  sen değiştirmeye çalıştıkça sen kötü olucaksin... yok saymak gerek boylesini
(27 puan) tarafından
Evet ben kötü oluyorum kaynanam laf etmiyo kızına halbuki farkında yelloz olduğunun.
Eltim yağcılık yapiyo o gözde gelin oldu.
Ama ben yapamam öyle içimden gelmiyor.
Birazcık insan olsa tamam dicem ama yok ,elle tutulur yani yok. Cehennem olsun.
(9,652 puan) tarafından
Girmezden geleceksin kabulleniceksin yok sayicaksin kafanı onunla yormaya deymez.. kişi kendini gösteriyor zaten bosverrr
(27 puan) tarafından
Haklisin kafamı yormaya değmez,  eşimin kardeşi olmasa komşu kızı olsa beş para etmez selam vermicem, ama suanki mecburiyet beni üzüyor.
Benim ailem onu düğünümde tanımış  kimse sevmemişti şimdi daha iyi anladim onları. Babam bile sevmemiş bunu ne yaptıysa millete düğünde.
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Esin bilmiyo mu kardesinin nasil oldugunu sana destek olnasi lazim esinin 
(27 puan) tarafından
Görmezden gel diyor ailenmiş yüzüne karşı iyi davran diyor.
Zaten beni tutmaz eşim savunmaz kardeşine alışmış hicbiseyi gözüne batmıyor.
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Bendede var ondan konuşmayı kestim artık dayanamadım bulunduğu yerden kaçıyorum arkama bakmadan 
(27 puan) tarafından
Seni anlıyorum aynen kaçmak istiyorum yanından lanet şey.
0 oy
(1,635 puan) tarafından

Aaa benim görümceden beterleri de varmış :D Allah yardımcın olsun canım. Eş anlayışsız olunca durum fena 

(27 puan) tarafından
Seninki nasıl bilmiyorumda benimki için çok güzel bir laf var sürekli profilimde paylaşıyorum. "Cahilde eksik olan akıl değildir, o kurnazdır, eksik olan ahlaktır."
Belki birgün üstüne alınır, pek öyle düşünecek kadar beyni de yok ya işte.
(1,635 puan) tarafından
Profilimden sorularıma gir oku canım çok uzun yazamam şimdi. Seninkinin bi tık ahlaklısı ve bekarı diyebilirim
0 oy
tarafından
Ağzının payını verin edeni anlamıyor terbiyesiz şimdiden doğacak çocuklarına acıdım Vala 
(27 puan) tarafından
Sorma canım en çok cocuklarim için üzgünüm hala dicekler bu salaga,  oglum 5 yaşına geldi öğretmedim hala demeyi ama bu yaz ben hamileyim oğlumu babası gezdirdi öğretmiş halam diyor kuzum. Offff offf kafayı yicem.
0 oy
(996 puan) tarafından
Valla bendede var ayni senin dedigin gibi amavesim karismaz onun yuzunden kavga ettigimizden evime koymuyorum bende gitmem altli ustlu oturmama ragmen kale almam konusturmam 

Mikser resmen bulundugu ortami karistirir 
(27 puan) tarafından
Benim eşim laftan anlamıyor,  birde hep ben haksız oluyorum neden acaba, annesinin ve kız kardeşinin sözlerini söylüyorum uydurmuyorum yalan yok, ama yinede ben yanlış yorumluyomusum. Bunlarla uğraşılmaz sülale bozulmuş tanımadan evlenmiş bulundum.
(996 puan) tarafından
Yok canim Allahdan benimki oyle degil neyse odur benim yanlisim varsa bana onunki varsa ona esimin yaninda da lafimi soylerim cekinmem
0 oy
(12,840 puan) tarafından

Bi kısmet bul evlendir :D hem de gurbete :D

(27 puan) tarafından
Evli zaten ***** teke kalır mı hiç kocasız, eşi asker ama bi türlü başka yere gitmiyorlar. Benim başımda ahiret sınavı ne yapıyım.

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 974 göst.
0 oy
9 cevap 1,107 göst.
12 Eylül 2019 Aile kategorisinde Htcysf (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 743 göst.
17 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 780 göst.
8 Ekim 2018 Aile kategorisinde Fatmammmm56 (111 puan) tarafından soruldu