0 oy
297 göst.
Aile kategorisinde (48 puan) tarafından
Kızlar doktorumla dogumu gorustuk. Normal istiyorum. Tecrubesizim ilk dogumum beni bilgilendirir misiniz. Cok korkuyorum. Bu koronadan cikip yuruyus bile yapamadim. Dogumu nasil kolaylasturabilirim

9 Cevaplar

0 oy
(454 puan) tarafından
Merdiven in çık çömelme haraketi yap yürüyüş yapsan çok ğüzel olur tempolu bi şekilde 
-Reklam-
0 oy
(14,081 puan) tarafından

Her gün kasıklarına sıcak su tut duş al yani

Ilişkiye gir :ninja:Işte bunu yazarken çok utandim...

Evde eğil kalk hareketleri yap 

0 oy
(2,071 puan) tarafından

Bol bol yürü squat hareketi yap son haftalardaysan hurma ye diyolar bide.

Ben hepsini yaptım da sancım gelmedi 41+4de suni ile doğurdum :D

tarafından
Kangurusu yok mu bebeğin. Akşam eşin gelince ver babasına gezin eşin taksın kanguruyu  :) benim öyle gezesim oluyordu.:D
(2,071 puan) tarafından
Yaa kanguru var bende iki tane ama daha 43 günlük bebeğe kanguru olur mu? :) puset ve bebek arabası bana eziyet gibi geliyor
tarafından
Şey yap kuzum bacakları ayrılmasın poposundan destekle. Ben de aynı senin gibiyim. Kanguru en rahatı. Ona koyunca da popodan destek vererek tutuyordum. Dışarıda gezmek de daha rahat oluyor. Puset ağır. Bebek arabasıyla her yere girilmiyor. En iyi kanguru  :D
(2,071 puan) tarafından
Bencede kanguru en iyisi bugün bi denicem bakalimm becerebilcekmiyiz :D
tarafından
Becerirsin ayol ne var onda :)
0 oy
(3,702 puan) tarafından
Valla akşamları  dısarda kimse olmuyor diye ben akşamları yürüyus yapıyordum asansör yerine merdiven kullandım birde bol bol çocuk peşinde koştum :)) eşim araba kullanırken araba sanki taşın üstünde gidiyormus gibi çok hoplardi bana bunlar fayda etti iki çocuğumda da  acilden tam acilmayla girdim bir gün içinde yaklaşık bir saatte herşey oldu bitti belki fayda eder sanada 
0 oy
tarafından
Ben evde yurudum bol bol hurma yedim sguat yaptim merdiven indim ciktim hep hareketliydim dip köse temizligimi yaptim kendim
0 oy
(528 puan) tarafından
Canim ne yaparsan yap catinla alakali bisey bende hic yürüyüş yapmadim. Sadece 6 kat asansör inip cikiyodum asansör yok. Yürüyüş diye cikip arabayla gezip yemek yeyip geliyoduk valla. Ama cok rahat edersin normal yapabilirsen. Tek dicem dogum basladiginda bağırma sancin gelince ikinmaya bak. 1 saatte dogurdum oyle.
0 oy
tarafından
Hepsi yalan zamanı vakti geldi mi gelir zaten hayırlısıyla al kucağına inşallah
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Bende fazla yüruyüs yapmadim dogumum kolay olsun diye hic bi ugrasta bulunmadim sonuç:zor oldu dogumum

Ama sen muhakkak egzersizler vs.hepsini yap
0 oy
(22,071 puan) tarafından
Korkma canim o an herşey anlık ilerliyo p yüzden fırt diye doğurursun 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 308 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Hlal (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 122 göst.
0 oy
19 cevap 282 göst.