0 oy
1,043 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (942 puan) tarafından
Kızlar yarın doğum var kaynanam diyo ki biberon alin su doldurun su vericez bebeğe şekerli su da veririz diyo ya verilmez diyorum su ek gıdaya geçene kadar anne sütü içinde su var diyorum illa biberon alın su verin diyo

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
Şekerli su sarılık olmasn diye verilebilir az bsy ama sakın biberon verme bebeğin meme reddi yapabilir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cahille ugrasilmaz sakin biberon verme benim kaynanam eve gelir gelmez mama aldırmış icirmiz çocuk emmeyi bırakmıştı geri zor kabul ettrdm
0 oy
(863 puan) tarafından
Ya tamam doktorlar şu vermeyin diyorda benim kızım suyu çok içerdi gördüğü zaman atılıp isterdi ben kaynatılmış su verdim hep istiyordu ağlıyordu şuan 20 aylik hala suyu çok içiyor 
(863 puan) tarafından
Ama şekerli falan vermedim sade şu bide doğduğunda ağzına hurma değdirdim yedirdim demiyorum bak sadece değdirdim oda sünnet diye
0 oy
tarafından
Şekerli su vermedim ama 1 buçuk aylikken bı kaç kaşık su vermeye başladım çünkü oğlum cok kilolu çok terliyo benimde sutum yağlı su verme gereği duydum doktorumuzda bi kaç kaşık olacak şekilde verebilirsin demişti
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Verirsin biberonla değil ama cy kaşığıyla. Hava çok sıcak
0 oy
(610 puan) tarafından
Eskiden mama yokmuş napsınlar şekerli su verirlermiş onun yerine mama alabilirsin ne olur ne olmaz çocuğun sarılık olmasındansa her emzirme sonrası 40 cc mama vermek çok daha iyi :) ama sütün gelrse gerek kalmaz:)
0 oy
(167 puan) tarafından
Bende dogunca verecegim ama bi cay jasigi zemzem verecegim onun haricinde su vermem emzircen zaten gerek yok bnce.olsa doktrlar soyler dogunca ver diye

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 362 göst.
7 Mart 2020 Diğer kategorisinde Kasimcicegiii (1,326 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 199 göst.
3 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Asya15 (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 201 göst.
10 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Nihal.34 (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 521 göst.