0 oy
1,038 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (942 puan) tarafından
Kızlar yarın doğum var kaynanam diyo ki biberon alin su doldurun su vericez bebeğe şekerli su da veririz diyo ya verilmez diyorum su ek gıdaya geçene kadar anne sütü içinde su var diyorum illa biberon alın su verin diyo

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cahillikle baş etmek çok zor 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Mal valla mal yeminle sinirlendim suan
0 oy
tarafından
Şekerli su çok iyi canım başta.su verilir çünkü anne sütü yeterince olmaz 
(2,633 puan) tarafından
Dilnaz neredesin kız koş gel senin dedektifliğine ihtiyacımız var :)
tarafından
Yalnız ortaya böyle birşey atıyor olmanız çok yanlış. Ben bebeğim için hep en iyisini yapmaya çalışıyorum ve şuan iğne yaptırmiyorum zararlı doktorlar böyle diyor diyorsunuz resmen endiseye kapıldım. Şekerli su konusunda da. Küçücük bedeni şekerli suyu nasıl kaldırsın Allah aşkına ben icemem şekerli suyu ya
(7,441 puan) tarafından
İsimlere çok dikkat etmem canım ya ben postları aklımda kalmış
(7,441 puan) tarafından
Yukarda yorum yapmış aşağı çağıralım bı açıklık getirsin yanlış hatirlamiyorumdur ins dilnaz di sanırım sıkıştıran
(35 puan) tarafından
Kizlar bu zaten viruse de inanmiyormus. Nasil hemsireyse..
0 oy
(788 puan) tarafından
Verme daha doğmadan o ne ya öyle kessin sesini otursun aşağıya Allah'ım ya birisi 3 aylık bebeğe kavun verdi yazmış biraz önce nefret ediyorum öyle insanlardan ya vermeyin taşı doğur büyüt bak üzerinde söz hakkın olmasın öyle bir şey yok 
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Hemen doktoruna mesaj at yada ara canim sezeryana girmede gelip kizsin korkutsun cani tehlikeye girer desin
(942 puan) tarafından
Mantıklı
0 oy
tarafından
Al bir tane daha düşsün artık şu kaynanalar yakamızdan yaaaa
0 oy
(1,265 puan) tarafından
Aynı odada kaldigim kadinda veriyirdu bebegine kaşık kaşık veriyordu. neden  veriyorsun yazık bebege diyordum süt yok kan sekeri düşer doyurdu mama al dedim yok bebek biberona rahtligina  alisirsa  memeyi emmez diyirdu. Ama ben verilmesi taraftari degilim 
(4,040 puan) tarafından
Madem öyle mamayı kaşık kaşık verseymis ne garip insanlar
(1,265 puan) tarafından
Bebekleri herhalde acliktan ağlıyordu deli gibi ağlıyordu
0 oy
(27,339 puan) tarafından

Ulan nedense bugun tüm kaynanalarin cahillik.edesi tutmuş hee 

Ne bos bos konuşuyorlar

Sende karsima isime deseydin

0 oy
(1,948 puan) tarafından
Ben verdim su bi sorunda yaşamadım vermemek daha kötü diye düşünüyorum verdim doktorum da ver demişti.
tarafından
Kesinlikle katılıyorum bebek ilk hafta kilo kaybı yaşıyor onunda önüne geçiyor böylelikle daha çabuk toparlanıyor
(4,040 puan) tarafından
Su verilir ben de ek gıdaya geçene kadar hep verdim ama şeker verilmez
(1,948 puan) tarafından
Ben doğdu doğalı veriyorum bağırsak açısından da verilmeli susuz bağırsaklar kurur
(13,648 puan) tarafından
Bugun aklımdaydı nedime inanır mısın?
Yoktun bayadir,nasılsın?
(1,948 puan) tarafından
İyiyim canım çok şükür erkekle uğraşıyorum birde dün test yaptım pozitif çıktı bugün kan vereceğim
0 oy
(119,153 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Karisma isime de oturt asagiya esini de uyar zarrarli soyle annene doye allah akil versin valla
0 oy
tarafından
Bence cahillik değil canim şekerli su değil tabiki normal su verebilirsin ben doğduğundan beri verdim kızımda ne pamukcuk oldu ne bisey dogdugundada zemzem verdik herşeyi biliyoruz sanıyorumz ama arada eskilerin lafını dinlemekte fayda var
tarafından
Aynen
0 oy
(211 puan) tarafından
Benimki de emziği tutması için bal sürecez emziğine diyorlar
0 oy
(114 puan) tarafından
Verme canım kendi doğrunla ilerle zaten verince bebek almıyo benim kızımada verdiler içmedi sarılık için vermişlerdi .
0 oy
(111 puan) tarafından
Sakın izin verme ne saçma ya mama al yarın ona söyleme bakalım mama varken ne yapacak biberon da götür canım allah yardımcın olsun sağlıcakla al kucağına bide şimdi den taviz verme yoksa çok karışırlar sana sınır koy her zaman 
0 oy
(333 puan) tarafından
Her ihtimale karsi ben koydum cantama canim biberon emerse ihtiyaç olmaz ama geçenlerde duydum cok degil dogunca bjr iki cay kasigi serbet verince sarilik olmuyormus cocuk ama kaynananin dedigi gibi biberonlarca degil sütun gelmezse kasikla yada siringayla mama verirsiniz zaten. Rabbim sıkıntısız dogum nasip etsin insallah.
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Benim çocuğum ben vermicem de
0 oy
(591 puan) tarafından
Sakın oyle bı hata yapma canım anne sütünde zaten bebege yarayan hersey var sen sadece emzirmeye bak 
0 oy
(35 puan) tarafından
Canim yapacagin seyi soyleyeyim sana. Ben oyle yaptim çıtı çıkmadı kimsenin. Doktor baştan söyledi. Bebeğe kesinlikle sekerli su verilmeyecek dedi dersin. Eger niyeymis bilmem ne derlerse, bebegin sekerine bakmislar sekerli su bozdugu icin verilmiyor dersin. Doktor dedi diyince susarlar anca. Zaten doktorlar da bunu soyluyor. 
0 oy
tarafından
Biberon alsan iyi olur sutun gelmesse ihtiyacin olabilir hem bizim dr dedmisti sekerli suyu sarilik icin yanii biraz sakin ol

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 362 göst.
7 Mart 2020 Diğer kategorisinde Kasimcicegiii (1,326 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 198 göst.
3 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Asya15 (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 198 göst.
10 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Nihal.34 (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 517 göst.