0 oy
751 göst.
Aile kategorisinde (510 puan) tarafından
Doğum yapalı 48 gün oldu kırkım bıttı ama esıme adeteyım yalanı atıyorum hala dıyor bıtmedı  yok dıyorum ıkı çocuk ususte oldu korkuyorum ona dedım sıpral olmadan asla oda dıyor bana güven bende guvenmıyorum dedım çocukları çok sevıyor sımdı olsa bıle sevınır ben istemıyorum açık açık bakamam dıyorum ıkı tane var yeter dıyorum ne yapacam bılmıyorum yuzunude asıyor ne yapayım ilıskı Hiç istemıyorum çocuklar uyuyor bende hemen yatağa gırıyom uyuyorum

13 Cevaplar

+1 oy
(2,630 puan) tarafından
Adet olduysan cezarette diye bi ilac var emziren anneler icin korunma ilaci esinde prezrvatv alsin cok zor cocuk bakmak esin cok istiyosa kendi dogursun bitane
-Reklam-
0 oy
(502 puan) tarafından
Doğum kontrol ilacı aldirsana kuzum ya da prezervatif. Kaç kaç nereye kadar
(510 puan) tarafından
Kacıyorum ebeye dedım 3 aylık igne istıyom sut kesılır dedı
(502 puan) tarafından
O zaman spiral taktir en yakın zamanda
tarafından
Yok öyle bir şey ben vurdurdum kesilmedi
(510 puan) tarafından
Öyle deyınce korktum
tarafından
Süte öyle bir etkisi yok kızım iki aylıktı vurdurdum su an 14 aylık hâlâ emziriyorum
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Hakli olarak ama yalanda deme ilana et spiral taktir yada o korkunsun geri çekilme çok tehlikeli 
(510 puan) tarafından
Bu ay adet olursam taktıracam
0 oy
tarafından

Prezervatif kullanım cnm daha adamı ne kadar oyalayacan en sonunda tutup yatağa atar valla :D

(510 puan) tarafından
Valah dıyom kulan yok bana güven dıyor zor kacıyom bebegı kaldırıyom uyumuyor dıyorum gıdıyor yatıyor
tarafından
Bir kere güven cnm bakalım sözünü tutcakmi olmadı bir koşu git sipral taktir
(510 puan) tarafından
Vallah hıc guvenım yok korkuyorum
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Emzirirken kullanılan doğum kontrol hapları var onlardan kullanın yada gidip spreal taktirin.. korkmuşsunuz ondandır zamanla geçer 
(510 puan) tarafından
Adetımı keser dıye kulanmıyorum
(2,211 puan) tarafından
Bi an önce bir çözüm bulmak lazim ama :) ben 3 aylik iğne oldum ne sütüm kesildi ne adetimde bir değişim oldu kişiden kişiye değişir her vücutta aynı etkiyi gösterecek diye birşey yok.. birini deneyin
(510 puan) tarafından
Adet olmasam davul gıbı olurum
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Kocann gönlünü yap cnm Bi çaresine bakrsn Bi yapmayls hmn kalmassn ya eşin korunur prezervatif kullanır ole yapma
(510 puan) tarafından
Kulanmıyor ben bılıyorum huyunu cnm olsun dıyor aile oluruz
(1,307 puan) tarafından
Yeni doğum yapmış Bi kadına olsn aile olrz demesi saçma kolay mıymş hamillk çocuk doğurmak ikna et Bi şekilde
0 oy
(1,989 puan) tarafından
Emziren anneler için doğum kontrol ilacı al guvenmiyorsan ondan al iç canim garanti olur yeni doğum yaptin iyice bı iyiles
0 oy
(219 puan) tarafından
Bu yaptığın çok günah ama canım hem yalan söylüyorsun hemde eşinden kaçıyorsun efendimiz bir hadisin e devenin üstünde de olsanız eşinizin isteğini yerine getirin diyor yani spiral taktırana kadar prezervatif yada doğum kontrol hapı ile idare et 
(510 puan) tarafından
Cnm istemıyor ki hıc ne bıleyım dokunmasın yeterkı bana dıyorum
0 oy
(1,233 puan) tarafından
Canm geri çekilmeden hamile kalan ben hemde 3. Gebeligim senle aynı şeyleri düşünen ben cock olur diye hep uzakta ara sıra beraberlik oldu geri çekilir dedi çovugum 3 yaşına girdi hamile oldugumu öğrendim daha iyi Bi yöntem bul kendine bnmki sezeryan ben bağlamak istyrm açıkçası 
(510 puan) tarafından
Dınlenmeden hamıle kaldım gene bu yüzden korkuyorum olur dıye oda olmaz dıyor ıkıncı kızımada olmaz dedı oldu
(1,233 puan) tarafından
Bnmde ikincisi bebegim 9 aylıkken hamile kalmıştım o yuzden cekniyodum şimdide 3 hamileyim 6 aylık sen düşün
(510 puan) tarafından
Aboooo zor zor kuran sabrım hıc 3 yok
(1,233 puan) tarafından
Rabbim evladı olmayana nasip etsin ama üst üste çok zor bnm ilk oglum 3 kere havale gecerdi 9 aylık gebeykn o günler çok zor geçti ikincide bronşit oldu şimdi 3 yaşında ama zorlanıym 3 gelecek rabbim sabırlı versn bana
(510 puan) tarafından
Amın amınn
0 oy
(528 puan) tarafından
Valla bn kirkim ciktiktan sonra denedim agrim oldu 2 3 hafta daha bekledi olmadi aciyo de kiyamaz:)) ve mutlaka bi korunma yöntemi deneyin hep cocuk mu dogurucan. 
(510 puan) tarafından
Ikı senedır hep hamıleyım kızım6 aylıktı hamıle kaldım bıtmıs durumdayım kendıme gelemedım
(528 puan) tarafından
Rabbim olmayanlara versin büyük konusmak istemiyorum ama hic isim olmaz. Kizima yazik edemem kendime yazik edemem valla. Bunu buyutiyim adam akilli ondan sonra ikinciyi yaparim. Kocalara kalsa habire doğuralım.
(528 puan) tarafından
Prezervatif kullnin. Adet oluncada spiral taktir bence mutlaka ve yine dikkat etsin eşin. Isini sağlama al arkadasim. Cocuk cok guzel bisey ama kendini de düşün
(510 puan) tarafından
Zaten asla düşünmüyorum bunlar yeter olmayana versın allqhım
0 oy
(571 puan) tarafından
Dinen boyle olmadığın halde hasta olduğunu söylemek haram ve günah canım yapma eşinle paylaş biraz seni muhabbetiyle rahatlatır bende öyleydim eşimle konuşup anlattım ve bana güven gibi cümleler kurdu dokuz ay oldu şükür şuan bı durum yok korkunu anliyorm ama anlatarak anlabilirsiniz tedbir sizden takdir ALLAHTAN
(510 puan) tarafından
Dıyorum zaten olsun dıyor çocuk çok sevıyor o guvenı vermıyor bana
0 oy
(10,642 puan) tarafından
Peki onun günahı ne olacak bir yalan ikincisi kaçmak 

Ve adetin bittiğinde eşine söylemen lazım cnm k ac k ac olmaz günah çünkü 
(510 puan) tarafından
Bana guvenı verse tabı adam gülerek olsun dıyor
(6,851 puan) tarafından
Kuzum bisey sorcam yaa şimdi adam isteyince kadın yok diyosa günah ya ya kadın isterse adam yok derse bunun günahı var mı bi bilgin var mi
(510 puan) tarafından
Pek bılgım yok ama oda gunah sonuçta senınde canın isteye bılır kocanı istıyorsun yok dıyorsa gunah dır hat hal
(6,851 puan) tarafından
Demi yani bazen eşim yok diyor da bende diyorum günah bak oda yok artık buda mi günah diyor
(10,642 puan) tarafından
Cnm kadının da ihtiyacı tabiki doğru değildir ama erkek bir sıkıntı çıkarmıyor ise ve sağlığın yerinde ise hayır diyorsan günah ve onu geçtim adet değilsin o ayrı bi günah
0 oy
(3,701 puan) tarafından

Bizimkide beni  bekliyor benim de adetim bitmiyor :D 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 335 göst.
1 Haziran 2024 Aile kategorisinde Hayal1907 (330 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 847 göst.
24 Ekim 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (330 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 293 göst.