0 oy
1,626 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından
Ya başlık konuyu özetlesin diye başka şey bulamadım :) kızlar ya karşı komşum hemde biraz samimiyiz arkadaşım. Akşam küçük odasının ışığı açık böyle hasır bir stor var camda heralde farkında değil dışarıya yansıdıgının resmen çamaşırıyla yürürken görüyorum eşya alıyo yada pijama giyiyo falan balkona cıkınca denk geliyo akşamları görüyorum. Öyle açık saçık biri de değil gayet usturuplu birisi. Tam karşılıklıyız Bi sürü bina var başkasında görüyor olabilir yazık sizce msj atıp söylesem mi

25 Cevaplar

+2 oy
(1,250 puan) tarafından
 Bence söyle uyar canım perdenin ince görünüyorsun dışarıdan de
(25,224 puan) tarafından
Ay yanlış anlar mı acaba ya sen bizim eve mi bakıyorsun demesin samimiyiz ama hani mesafeli samimiyet :)
(1,250 puan) tarafından
E balkona çıkıyoruz ister istemez Gözümüz çarpıyor özellikle dik izlemiyorum dersin yanlış da anlarsa anlasın ama Bence anlaması dikkat eder bizim evde müstakil canım daha doğrusu bizim çevredeki bütün evler müstakil banyo penceresi yukarıda benim yan tarafımızda kuzenim oturuyor O da bana dedi ki kafanı görünüyor Banyoya girdiğin zaman yani saçımı falan yıkadım da kafam görünüyormuş onların evinden beni uyardı Bir daha da asla pencere açık yıkanmadım hatta oraya stor perde koydum �yi ki uyarmış başkası da görebilir di
(25,224 puan) tarafından
Anladm cnm doğru tmm ben söyliyim
-Reklam-
0 oy
(119,338 puan) tarafından
Kiz foto cek diycemde linc edilcem haa istemsizce guldum kocasini ciplak goruyon sandiydim ☺️ kiz selo arkadasa yemek isini naptin
(25,224 puan) tarafından
Ulan ne fenasın sen :D cumartesi götürcem yemeği cnm o gün o tarafa dişçiye gidicem giderken bırakmış olayım hem evlerimiz uzak biraz ömerle tek cıkamam oraya kadar yol yokuşlu bide o yüzden eşimle gidicez
tarafından
Daha neler sevda
0 oy
tarafından
Tabikide söyle 
(25,224 puan) tarafından
Tm söyliyim
0 oy
tarafından
Bence uyar canim farkında değil demekki
(25,224 puan) tarafından
Bencede farkında değil stor kahverengi diye dışarı yansıtmaz sanıyo belkide
0 oy
tarafından
Ben söylerdim maden samimisin cnm şöyle yazık günah girmesin 
(25,224 puan) tarafından
Tm cnm söyliyim yanlış anlar diye düşündüm sen bizim eve mi bakıyorsun demesin
tarafından
Yok cnm şöyle de balkona şunu almaya çıktım kız seni gördüm üstünde su vardı perden gösteriyor dikkat et başkası görmeden bir güneşlik geçir perdeye öyle derdim ben
(25,224 puan) tarafından
Tm cnm söylicem
0 oy
(813 puan) tarafından
Tabiki de söyle canım arkadaşım diyosun zaten ara söyle muhtemelen farkında değildir dediğin gibi.
(25,224 puan) tarafından
Evt cnm farkında değil bence de tm ben söyliyim
0 oy
(3,861 puan) tarafından
soyle bence farkinda degildir buyuk ihtimal
(25,224 puan) tarafından
Aynen farkında olsa asla yapmaz öyle biri değil
0 oy
tarafından
Mesajla deme yüzyüze söyle mrdsjı okurken terse çekerek okur ama yüzyüze öyle olmaz 
(25,224 puan) tarafından
Hmm olabilir şuan görüşmüyoruz ama geliş gidiş yapmıyoruz
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Işık yanınca cama çıkarsın diye baktiydim falan dersin söyle kuzu bence 
(25,224 puan) tarafından
Tm cnm. Genelde akşam çamaşır toplarken görüyorum üstünü değiştiriyo o ara bana denk geliyo
0 oy
(2,615 puan) tarafından
Sole bence bi suru sapik var etrafta dikizliyen falan olur
(25,224 puan) tarafından
Ay doğru Allah korusun
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Bilincinde olmasi lazim uyarmalisin

Arkadas olarak senin en doğal hakkın. 

Bir başkasında görüyor olabilir  mahremi sonucta 

(25,224 puan) tarafından
Tmm söyliyim cnm
0 oy
tarafından

Ayy bu da nasıl söylenir ki 

Geçenki giydigin don  çok güzeldi nerden aldın de :D

çok iyi anlar o zaman:P

(25,224 puan) tarafından
Hahaha Allah iyiliğini versin. :D
0 oy
(13,869 puan) tarafından
Canım senin perdeler bayaği içeriyi gösteriyor de. Çıplak gördüğünü soyleme utandırma bence. Işıklar açıkken evin içi görünüyor dikkat et de.
(25,224 puan) tarafından
Doğru mantıklı. Diğer odalar değilde tam benim balkonun karşısında kücük odası var o görünüyo stor oldugu için. Ben öyle diyim en iyisi sağol cnm
0 oy
(191 puan) tarafından
Samimiysem beklemeden uyaririrm görünüyorsun diye 
(25,224 puan) tarafından
Samimiyiz ama böyle can ciğer değil mesafeli samimiyet :)
(191 puan) tarafından
Olsun kız uyar yine de yazik günah. O değil bende şimdi kendimden süphelendim. Perdelerim kalın ama yine de görünüyor muyum diye endişeliyim özellikle de gündüz tül perde kalınca diyorum acaba görünüyor muyum diye
(25,224 puan) tarafından
Gündüz görünmez ama gece ışık yanarken görünür cnm perde kapalı değilse tülden görünür
(191 puan) tarafından
Kız yok perde mi kapatıyorum. İstanbul da binalar dipdipe ya çok rahatsız oluyorum ister istemez 2 yıldır burdayım daha balkona çıkıp çay içmedim balkon keyfi yapamadım. Dipdipe olunca diyorum acaba gündüz de gözüküyor mu diye de gozukmez galiba ya
(25,224 puan) tarafından
Yok cnm gözükmez İstanbuldayım bende aynen dipdibeyiz dar Bi sokak var. Işık açık olmadıgı sürece görünmez. Mesela sen karşı komşunun camına bak gündüz içeriyi görebiliyormusun görünmez seninde öyle
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Tabiki de şöyle yazık farkında değildir
(25,224 puan) tarafından
Tm söylicem
0 oy
(188 puan) tarafından
Bencr kesinlikle söylemelisin o dedigin gibi farkinda degildir yazik kadina senden haric görenlerde vardir mutlak 
(25,224 puan) tarafından
Tm cnm söylicem
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Uyar bence şahsen öyle olsa ben uyarılmak isterim madem de konuşuyor sunuz perde VS değişir 
0 oy
tarafından
Yani hep görüyorum deme çünkü hep bizim evi mi gözetliyorsun diye sorar. Bu şekilde söyle "ay geçen gün balkondan sofra sirkelerken bi anda gördüm sana da haber vereyim bilgin olsun falan şekilde söyle 
0 oy
(454 puan) tarafından
Bence söyle canım dışardan gözüktügünü bismiyorduk benim mutfağımda stor vardı. Kapalıyım eşarp takmazdım evde dışardan gözüküyormuş ışıkta olunca yünsımayla falan kendim gördüm balkonumdada perde olurdu hemen çıkarttım o stor perdeyi 
0 oy
(48,690 puan) tarafından
soyle canim kimisi dikkat etmez 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 211 göst.
13 Mart 2023 Diğer kategorisinde Ozgegzem (515 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 204 göst.
14 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
61 cevap 2,161 göst.