0 oy
816 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından
Kizlar 12+5 günlük hamileyim dün gece rüyamda anneannemin kolunda bir sürü kalın kalın altın bilezik gördüm bide öncesinde yine aynı rüyada kız cocyk doğurmusum erkenden yüzünü görmedim sadece pembe kundakt verdiler ben erkek bekliyordum dedim sonra bilezikleri gördüm ne anlama geliyor bilen var mı 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kiz olur diyorlar altin gorursen
(6 puan) tarafından
Evet altın kızmış özellikle küpe çeyrek kolye anneanrmde görünce aradım sordum eğer bilezik gördüysej bilezik erkeğe yorulur dedi bende merak ettim hamileyken gören var mı acep
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bilezik  kız cocugu demek. 
(6 puan) tarafından
Çoğu kişide erkek diyor valla kafam karıştı iyice hamileliğimden beri ilk defa gördüm rüya
0 oy
(817 puan) tarafından
Oglun olacak
(6 puan) tarafından
İyice kafam karisti :))) gönlümden geçen aslında ilkim erkek olsun
0 oy
(191 puan) tarafından

Benim  bildiğim altın bilezik erkeğe işaret çünkü hamile iken bende hep altın bilezik görüyordum şimdi bir yaşında oğlum var :)

(6 puan) tarafından
Kız dogurmakta gerçekre erkek doğurmak mis ay çok merak ediyorum valla artık catlicam ya geçende de ultrasonda pipi gördüm rüyamda  üst üste geldi :))))
(191 puan) tarafından
Allah sağlıklı hayırlı bir evlat versin inşallah kuzum kucağına almak nasip olsun inşallah
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Bemm bldgm kadaryla altin erkek bebek derler ama bence alkasi yok bende cok gordm altin ama prensesim var ☺️❤
(6 puan) tarafından
Altın genel olarak kızmış altın külçe kolye küpe çeyrek ama bilezik ayrı yorumlaniyomus Allah anali babalı büyütsün uzun ömürler versin Allah inşallah :)) ❤️
(2,104 puan) tarafından
Amin Allah razi olsun canim ben bilezikte gormstm ceyreklerde havalarda ucuyodu☺️☺️
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Doğuma gideceğim gün eşim gormustu altin bilezik canım ne anlama geliyor bilmiyorum 
(6 puan) tarafından
Cinsiyet ne oldu peki canim
(7,441 puan) tarafından
Kız canım
0 oy
(143 puan) tarafından
Hamile kalmadan görmüştüm oglum oldu bir suru bilezik takmıştım 
(6 puan) tarafından
Yaaa ay inşallah bana da kısmet olur kızda olsa olur sağlıklı olsun ama nedense hep küçük yaştan beri erkek çocuğuja düşkün olmusumdur hep erkek çocuklarını severim rabbim gönlüme göre verse keşke ama önce sağlık yeterli sağlıklı olsun :)
(143 puan) tarafından
bende hep kiz istemiştim içime kiz.doguyordu boyle heves ediyordum.pembis seylere oglum oldu varya sanki hep oglum olmaliymis tamamlanmusim gibi yani kızında olsa oglunda olsa ne beklersen bekle insan ben zaten bunu istiyorduma dönüyor :))
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Canım ben Ağrı liyim, bizim bu taraf altın görüldüyse erkeğe yoğrulur, Annemde boynunda 4 yarım altin görmüş.  4 abim olmuştu. Ben de rüyamda 2 çeyrek altın gördüm ve şuan 9 aylık oğlum var. Hamileyken 5.aya kadar kız biliyordum altın görünce herkes erkektir dedi;)
(6 puan) tarafından
Allah bagislasin bakalım bizimki ne olcak inşallah denildiği gibi çıkar doktor dün balti boş gibi sanki ama dedi daha çok erken dedi 25 de randevum var keşke bı pipi görsek :)))
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Ben hamile olduğumu bile bilmiyordum ikinciye,

Rüyamda kızımın elindeki bileziğin yerine iki tane kalın bilezik takıldığni gördüm kızım oldu,

Bilezik kız demekmiş
0 oy
(14,081 puan) tarafından

Bilezik kız bebek derler ama bilemedim:D

0 oy
(2,039 puan) tarafından
Canım rüyalar kişiye göre değişiyor altın görmek genelde iyidir ama ben görmek istemem çünkü her altın gormemden sonra çok üzücü şeyler oluyor Rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah 
0 oy
tarafından
Yaa epey bi olmus ama bu ruyanizdan sonra cinsiyetiniz ne acaba ins cevaplarsiniz

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 695 göst.
16 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 578 göst.
17 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 313 göst.
20 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde BirMelek (1,060 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 256 göst.