0 oy
331 göst.
Diğer kategorisinde (501 puan) tarafından

Ya kızlar göğüslerim gerçekten sarktı doğum yapalı 4.5 Ay oldu emziriyorum haliyle evde sudyen takmıyorum bakıp bakıp sinirlerim bozuluyor napicam :'( annemde diyorki birazda süt dolduğundan sarkık duruyor diyor sürekli sutyen taksam düzelirmi ki ?

11 Cevaplar

+1 oy
(22,070 puan) tarafından
Bana gönder:D
(501 puan) tarafından
Neyiii sutumu :D kiz benimde azzzz
(22,070 puan) tarafından
Göğüslerini kiz sütü degil :Dddd
(501 puan) tarafından
Ay al senin olsuuuun :D
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Yok silikon taktir:D ucuz olsaydi bende taktirirdim

(501 puan) tarafından
Cozum yok diyon yani  :( oturup aglicam okadar sinirlerim bozuluyorr
tarafından
Bisey olmaz kiz lop lop :-D
0 oy
tarafından
Sutyen sut damarimi tikar kuzum evde takma nolcakki dşari cikinca tak
(6,360 puan) tarafından
Ben sütyen takmadıgım zamanlarda akıp gidiyo ama buna çözmnz var mı
(4,040 puan) tarafından
Akıp gitmesi daha iyi böylece süt kanalları hep açık kalıyor üstün başın batıyor ama ona çözüm bulamamıştım
(6,360 puan) tarafından
Kız neresi iyi ziyan oluyo süt hem bile bile göz yummak günah bebeginin rızkı sonuçta
(4,040 puan) tarafından
Öyle ama onu onleyemezsin en fazla toplayıp buzluğa atarsın öyle yapan anneler vardı sonrasında çöpe attılar belki sen degerlendirirsin
(6,360 puan) tarafından
Yok canm onu demiyorum ben sütyen taktıgm zaman daha az akıyo sütyen takmazsam akıp gidiyo onu diyorum
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Sütyende taktım hepsini yaptım emzirince sarkıyor bacı ya çaresi yok maalesef
0 oy
(119,226 puan) tarafından
Bendekiler 90 ben estetikle kucultme istiyom para olunca yaptircam boyle yasayamam
(4,288 puan) tarafından
Ben emzirince ve kilo verince hemen küçüldü emzirme döneminde 100 beden bile giydim şuan 90 veya 85 oldu sen dusun
Valla bi param olsa 75 yaptircam ciddiyim böyle yaşayamam
(4,288 puan) tarafından
75 çok.küçük kiz
Kiz napim biktim buyukten bazen bakiyom resmen kavun kadarlar
(4,288 puan) tarafından
Ben kendi bildim bileli öleydim ama hep balık etliydim  o yüzden hiç küçük göğsün madi utanırdım genelde zaten dikkat çektiğini düşünürdüm. Allaha şükür emzirme bitti zayıflayınca da hepten küçüldü bu sefer de sarkma var ama gene mutluyum küçüldukleri için:D
0 oy
(48,620 puan) tarafından
yok babanne memesi gibi oluyo ☺️
(15,647 puan) tarafından
Al.omzuna at gez ☺☺☺
(48,620 puan) tarafından
hee boyle gobeginin üstünde duracağına ☺️
(1,105 puan) tarafından
Ahahahaha koptum ikinizin yorumuna :D ama doğru gerçekten
(15,647 puan) tarafından
Ay güldüm valla
(48,620 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
(2,610 puan) tarafından

:D

Benimkilerde azcik sarkti evde sutyen takiyorum sutum yok 3 bucuk ay once dogum yaptim 

Bende sinirim bozuliyo ama komsumunku gobeginr gelmis gogusleri ona bakinca şukrediyorum 

0 oy
(15,647 puan) tarafından
Spor sutyen kullan takma diyenler var ama daha çok sarkar annelik de hediye kalan bi şey de budur malesef dur daha 4 ay olmuş 18 aydır emziroyorum ben sarkması var ama fazla değil spor sutyen  kullandım 
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Bende 4 bucuk aydir dogum yaptm 10 gune kadar yarim atlet gydm sonra sudyen gymeye basladm ynede sarkiyo ama sukur sute bse olmadi neden sudyen gyinmiosunki?
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Ben dogumdan beri takıyorum fazla sarkmadi 

0 oy
(229 puan) tarafından
Emzirme sutyni kullansan  gene biraz faydasi olur. Amaa ucuncu hamileligim gpguslerim suan cok iyi ama emzirme isi bitince kacinilmaz soon maleseff

Simdi aut var sarkti diyosun emzirmeyi birakinca daha fene oluyo. Sutyeni.cikarma.derim. 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 127 göst.
12 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Busekcr26 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 216 göst.
0 oy
18 cevap 535 göst.
1 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayasa (1,236 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 516 göst.
14 Temmuz 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur8 (2,792 puan) tarafından soruldu

379,040 soru

11,345,310 cevap

34,809 kullanıcı

...