0 oy
509 göst.
Diğer kategorisinde (47 puan) tarafından
Bebeğim 14 günlük oldu. Yalnızım eşim işten gelene kadar. Ve çok korkuyorum. Hem bebeğime bişey olacak diye hem yalnızlıktan korkuyorum. Sürekli ağlıyorum.  Lohusalık beni çökertti. Ne eşimin ailesi ne kendi ailem hiç destek olanim yok.

12 Cevaplar

+1 oy
(15,508 puan) tarafından
Buraya takıl biz destek oluruz şans korkma dua et bol bol bişey yok kurgularsan kafanda daha korkarsın herşey bilinçaltında biter 
(47 puan) tarafından
Yeni keşfettim burayı.
(1,165 puan) tarafından
Amaaan boşver kimse olmasın iki bebemi de kendim büyütüyorum. Emin ol yakında olmasını istediğin kendi annen bile olsa bazen cekemiyosun. Kayınvalidem yardım etmeye diye gelir keyif yapar gider. Valla istemem kimseyi gel takıl buraya kafa dagit. Allah'a sığın. Gerçekten Allah'tan başka kimse insana dost ve yardımcı degildir
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Sürekli dua et ve kafanı dağıtacak şeyler yap kafana takma kafana taktıkça daha kötü olursun 
(47 puan) tarafından
Sürekli kulağıma kızımın ağlama sesi geliyo hiç biseye veremiyorum kendimi sürekli ağlıyorum
tarafından
Hmm anladım ben de lohusayım şu an 2 haftalık benim de kulağıma hep telefon sesi geliyor bazen gece korkarım da ama eşim bnle ilgilendiği zmn korkmam bide hep ayetel kürsi okurum bnce sen de ayetel kürsi oku bide kafanı dağıtacak videolar izle
(47 puan) tarafından
Ya insAllah ise yarar bu defa da kızım ağlarda sesini duyamazsam
tarafından
Tmm da bu korku değil ki bu annelik iç güdüsü yavrunun ağlamasına dayanamadığın için sesi geliyor sana merak etme zamanla alışırsın geçer annelik çok güzel bi duygu gerçekten kıymetini bilmek lazım
(1,165 puan) tarafından
Mutlu tarafından bak canim hamdolsun saglikli ki ciril ciril agliyo:) valla kayınvalide anne dirdirindan iyidir. Bu günler çok ozleniyo tadını çıkar zehir etme kendine. Emin ol kendini rahatlatmak senin elinde. Yanında birileri olsa onların hareketleri batar. Lohusalık duygusal bı süreç ama bebeğinin bu hallerini de kaçırma
+1 oy
(118,976 puan) tarafından
Ask olsun biz variz kiz bemde yanliz tek basima baktim korkma ben sana destek olurum bana ne zaman istersen yaz özelden
(47 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim. Çok çaresiz hissediyorum kendimi.
(118,976 puan) tarafından
Kiz bak bem taaaa belcikadayim ailemden 1 kisi bile yok esimin ailesi zaten bi b.ka yaramaz pisliklerin teki bebegime hep tek basima baktim bende caresiz hissettim bak hastaneden geldim kimse yok esim işe gitti 3 gunluk bebegimle tek basima kaldim oturdum once agladim sonra dedim sevda ssn napiyon kalktim elimi yuzumu yikadim bismillah dedim bebegimi yikadim.tek basima düşün geciyooo hiic üzülme hersey gelip geciyo kafana bisi takma dert etme sutün kesilir bak canın sıkılirsa bunalirsan yaz bana özelden dertlesiriz ben baktim baby boyum 6bucuk aylik oldu bile sende yaparsin mis gibide bakarsin ⚘⚘⚘
(47 puan) tarafından
İnsAllah çok sağolun desteğiniz için
+1 oy
(1,862 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun bol bol dua et kuran oku Rabbim korur bebişini. Komşun falan yok mu canım yardımlaşacağın
(47 puan) tarafından
Kimsem yok hem virüsten dolayı kimseyi de yaklaştırmak istemiyorum ailemden biri olsaydı   belki daha iyi olurdu
(1,862 puan) tarafından
Canım lohusalıktan biraz fazla hassaslaşmışsın korkma hiç bişey olmaz, herkesin yanında biri olmuyor inan sana özel değil yani, telefonla da olsa konuş rahatla birileriyle
(47 puan) tarafından
Doğru söylüyorsunuz da çok ihtiyacım var onlara şimdi olmayınca ne zaman olacaklar ki
+1 oy
tarafından

Bnde senin gibiydim tek basima bktm buyutm simdi esimin dk sayardim gelsin diye burda takildim kafa dagitm oyle gecti buyudu 8 aylik olck korkma  buyudugunde neler yapcgnizi hayal et :)

(47 puan) tarafından
İnsAllah buyutebilirim hep ölecek buyumiycek sanıyorum sürekli ağlıyorum
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Lohusa psikoloji bu canım bol bol ayetel kürsi felak nas oku ve bol bol zikir çek gör bak nasıl ferahlık bulursun 
(47 puan) tarafından
Sağolun teşekkür ederim
(55 puan) tarafından
Kiz masallah kullanicisi ben o uygulamayi sildim bebek bakimi uygulamasini yukledim o hesap o uygulamada kaldi
(14,081 puan) tarafından
Aaaaa ismini niye degistin kız
(55 puan) tarafından
Kiz diyom ya o ismim gun gun gebelik uygulamasinda kaldi buraya getiremiyormusum suanki kullandigim uygulama hafta hafta bebek bakimi uygulamasi bu uygulamaya o hesap gelmiyormus cook eskiden 1 defa kullanmistim bu hesabi gobegimi sormak icin sevmedigim kisiler vardi onlar hep bana kotu yorum yapardi bende bu uygulamayi indirip burdan sodum sonra sildim oyle iste
(14,081 puan) tarafından
Iyi yaptin canım gitme daha
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Besmele çek cnm sürekli korkma Rabbim bebegini korur sen üzme kendni 
0 oy
(725 puan) tarafından
Bende öyleydim ilk zamanlar durduk yere ağlıyordum içimde hep bir sıkıntı vardı ama geçti çok şükür sizin de geçer zamanla 
(47 puan) tarafından
İnsAllah geçer sürekli kuran da dinliyorum onu dinleyince daha çok bunaliyorum sanki
(725 puan) tarafından
Bebeğine alıştığın zaman geçiyor o sıkıntı şimdi ağlamalar uykusuzluk emzirmek her şey stres o yüzden oluyor
(47 puan) tarafından
Gerçekten geçer mi insAllah yaa bu stres yüzünden sütüm kesilir diye de korkuyorum
(725 puan) tarafından
Geçer canım ben iki hafta hiçbir şey yiyemedim yemeklere bakınca midem bulanıyordu kusacak gibi olurdum sadece bol bol su ve meyve suları içtim düzelir merak etme
(47 puan) tarafından
Ay insAllah bizim de düzelir
0 oy
tarafından
Burda takıl canım korku falan kalmaz sende istediğin zaman yaz herkes yardımcı olur her konuda 
(47 puan) tarafından
Teşekkür ederim ilginiz için Allah razı olsun
0 oy
(291 puan) tarafından
Kuzenimde öyleydi eşi ise gidiyordu kaynana kayınbaba çalışıyor bi kızı var küçük  bide yeni oğlu oldu. Arıyorum hep sıkılmasın diye ve her aradığımda ağlıyordu baya dolmuş. Geçti ama hergun arıyordum 
(47 puan) tarafından
İnsAllah bizim de gecer
(291 puan) tarafından
Inşallah. O ağlamalar lohusaliktan
0 oy
(501 puan) tarafından
Hepsi gececk birazcik sabir sonra bi bakacaksin ne kdr güçlü bi kadin oldugunu oldugunu kimseye ihtiyac duymadiginu gorup sen bile şaşıracaksın.ben bunaldgmda ve aklima kotu dusunceler geldiğinde buraya girip sorulari okuyorum cevaplari okuyorum kafam dağılıyor sen de yap vakit buldukca.ozelden de yazabilirsin hatta zamanla arkds olur telden bile gorusursun ben kimseyle ooe gorusmedim konuşmadm ama burda tanisip görüsenler oluyor.
(47 puan) tarafından
Umarım dediğiniz gibi olur
0 oy
(1 puan) tarafından
ÖSeni çok iyi anlıyorum benim annem kayınvalidem 23 gündür bendeler ama onlarda yoruldu ve gitmek istiyorlar evde yalnız çocuğumla kalmak fikri beni çok korkutuyor nefes alamıyorum yalnızlıktan korkuyorum önümüz kış Eve kapanmak fikri beni depresyona sokuyor nasıl atlatacağım bilmiyorum 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 344 göst.
+1 oy
23 cevap 469 göst.
1 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Papatyalar (1,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 28 göst.
25 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zeyra (219 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 48 göst.
6 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zeyra (219 puan) tarafından soruldu

377,078 soru

11,284,526 cevap

34,686 kullanıcı

...