0 oy
451 göst.
Diğer kategorisinde (421 puan) tarafından
Kızlar 37+4 üm 38 oldum yani nerdeyse artık çok ağırlaştım bebek hareketleri sertleşti kendi işimi kendim göremez oldum bazen sıcaklar basıyor artık  dayanamıyorum doğsun diyorum ya sizler ne durumdasınız şükürler olsun bu günümüze o ayrı asla isyan sanmayın.. Doktor muayene etti normal doğuma müsaitsin 1 cm de açılman var dedi ben sırf erken olsun doğuruyum artık diye nerdeyse haftaya sezeryan olmayı düşüncem yani :) heyecan korku mutluluk yorgunluk hepsi bir birine girdii

15 Cevaplar

0 oy
(9,946 puan) tarafından

38+2 yim ne acilma vaaar ne gelen ne giden :D

(421 puan) tarafından
Ayy canım doktor haftaya kadar karar ver doğuma dedi nerdeyse gidip sezeryan yap diicem yani o derece
(9,946 puan) tarafından
Hakkinda hayirlisi canım. Nasil hayirli olcaksa oyle olsun insallah. Kilosu nasıl bebisin
(421 puan) tarafından
36 da 2500 kg dı minyon bir bebek ama sağlıklı dedi doktor üzüldüm biraz 37 de bi gittim 2800 olmuş yani 1 haftada 300 gr almış canım şimdi de herelde bi 3000 olmuştur
(9,946 puan) tarafından
masallah canım meyve ye bol bol seker falan yoksa son zamanlarin benimkinin kilosunu meyveye bagliyorum valla
-Reklam-
0 oy
tarafından
30. Haftaya giricem simdiden rahatsızım 
(421 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canımm zaten 30 dan sonra başlıyor rahatsızlık zorluk falan zaman da daha yavaş geçiyo şurda en fazla 2 haftam kaldı sabrım kalmadı düşün yani
0 oy
tarafından
Kendin dogura bikirse sezaryani secme derim dogar insallah zamanla 
(421 puan) tarafından
Seçmeyi hiç istemiyorum düşünmüyorum canım hele yapım çok müsaitmiş doktor öyle dedi şurda en fazla 2 haftam var ama sabrım kalmadı inan
0 oy
(110 puan) tarafından
37+4  bende bu akşam dan beri batma ağrı hissi var wc de derin bir ağrı hissediyorum yarın doktora gidicem anlam veremedim 
(421 puan) tarafından
Bende de oluyo canım dünden beri bebek aşırı aşşada hareket ediyo resmen çıkcak gibi acı çekiyorum adım atamıyorum bazen fün gece 4 e kadar böyleydi
0 oy
(10,438 puan) tarafından
35 oldu ama ben fenalardayım doğum temizliği ne başladım belim yerinden kopuyor sanki 

Terden artık sırılsıklam oluyorum 15 aylık Kızım var anlayacağın yooooorrgguuuunuuumnmmmm
(421 puan) tarafından
Yorma canımm çok kendini son zamanların allah korusun dikkat et
0 oy
(8 puan) tarafından
38+6 olduk en ufak bu belirtisi olmaz mı insanın o benim işte :) bende bı an önce kucağıma almak istiyorum artık hayırlısıyla ve sağlıcakla
(8 puan) tarafından
Sende yine 1 cm varmış devamı da çok kolay bi şekilde olur inşallah canım bende ml oynama yok bakalım Eylül 1 e kadar gelmezse bizde suniyle baslicaz sanırım
(421 puan) tarafından
Benimde son gün 6 eylülde 17 gün falan var 17 yıl gibi..
(8 puan) tarafından
Sat a göre 8 günüm kaldı benimde ama işte en son 1 Eylül e kadar bekleriz dedi doktorum bakalım salı günü tekrar kontrolüm var ne dicek o zaman
(421 puan) tarafından
Ay benim de salı günü kontrol bu salı gözüktüm çatı muayenesi yaptı ultrason yaptı her hafta gelcen artık dedi
(8 puan) tarafından
Aynen canım hayırlısı artık
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Bol bol yat dinlen dizi izle kendıne vakıt ayır herşeyi yap çünkü uzun zaman hiç fırsatın olmucak sadece bebeğinle ilgilenicensin çok güzel bi duygu tabiki ama bunları şiödi yap sonra yapamıcaksın :))
(421 puan) tarafından
Ay canım yapa yapa bezdim valla  oturduğum yer batıyo artık bende uykusuz perişan günlere geçmek istiyorum doğurmal zayıflamak hafiflemek hareket etmek yüz üstü yatmak falan istiyorum :D
(1,845 puan) tarafından
Aynı şeyleri bende istedim hatta erken olması için sezeryanı da düşündüö ve sezeryan oldum zaman nasıl geçicek diye aglıyordum resmen :)) çok şükür bambaşka his hele kucağına alınca zaman durcak hani derler ya cennet kokusu diye öyle bir koku olcak ki inanamıcaksın :))) ama bu zamanlarını da şöyle böyle yapsaydım diye anıcaksın bu da bir gerçek :)))
(421 puan) tarafından
Bende çok kararsızım canım doğum için ama benim yanımda kimse olmiycak annem çalışıyor anca 2 3 gün rapor alcak eşim çalışıyor zaten başka da kimse yok sezeryan olursam zorlanırım diye korkuyorum
(1,845 puan) tarafından
Bende sezeryan oldum 2. Gunu ayaktaydım hiç yatmadım sezeryanı bu kadar kötüleyenlere bakma sen normal doğumunda elbet bi zorluğu var sezeryanın da :)))
0 oy
(2,054 puan) tarafından
35+5 günlüğüm bende artık ara ara doğsun Bir iki haftaya diye bakiyorum ağırlaştım çünkü
(421 puan) tarafından
Aynen canım bende dua ediyorum 38 de doğsum bari diyee
(2,054 puan) tarafından
Sağlıklıysa Artık vakti zamanida geldiyse doğsun seninki benimki  birkaç hafta daha doğsun bn İlk çocuğumda artık uyku birşey kalmamıştı ağrıdan sizidan tekmeden bı gece oturup hem ağladım hem dua ettim o haftası doğdu oğlum 37+2 de :)
0 oy
(501 puan) tarafından

Boşver herşeyi uyuuuuu, sadece uyu baciiiim:):D o zamanı geldiğinde geliiir ama sen birdaha uyuyamazsinnn

(1,008 puan) tarafından
Keske uyuyabilinse 9 ayin 1 ayi anca uyuyabildim ne gece uykusu ne gunduz uykusu is desen hep.coktu o.yorgunluga o ağırlığa uykuya hasret kaldim
0 oy
tarafından

Ben hamileliğin sonunu göremedim 34.haftada doğurdum :D inşallah saglikla alırsın bebeğini kucağına canım 

tarafından
8 gün kaldı kuvozde canim
(2,011 puan) tarafından
maşallah cok erkenci dayanamadı kız mi erkek mi
tarafından
Erkek canim şimdi 7 aylık çok şükür bugunumuze
(2,011 puan) tarafından
allah bağışlasın canim
tarafından
Amin canim cümlemizinkini inşaallah
0 oy
(29 puan) tarafından
Ben 34+1 artik diyorum 37 olunca gel kizim diye konuşuyorum dayanamiyorum daha ya :(
(2,011 puan) tarafından
bende 34 oldum hep dua ediyorum ya 36 de ayda 38 de gelsin diye bende kızımla konuşuyorm o zaman gel diye :)
(29 puan) tarafından
Ben 36 ile 37 raziyim valla  :)
(2,011 puan) tarafından
şu an  belim çok kötü kuyruk sokumunda cok kosturuyorum oglum cok yaramaz hep sokakta yiz artik dayanamıyorum belim çok kotu
(29 puan) tarafından
Küçük çocukda olunca zor ya rabbim yardimcin olsun canım benim ilk çocuk ama yerimden kalkamiyorum bu zamana kadar çok dinçdim ne zaman 8. Aya girdim kötü olmaya başladım az önce cocuk oynarken resmen vajinamda rahim girişinde hissettim ya doktor demişdi başı aşağıda diye acaba kanalamı girdi iyice ki
(2,011 puan) tarafından
bende bir kaç gün sonra 8 aya giriyoru  benim makat gelisiydi daha gitmedim ama başını k0hala yukarda hissediyorum ya donmucek diye çok korkuyorum
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Bende elim uyusup agriyor bska bseyim yok cok skur
0 oy
(418 puan) tarafından
11 gün sonra sezaryen olucam inşallah, ben de cok zorlanıyorum. Yemek yapmak bile eziyet artık, yapmasam da olmuyor evde 6 yaşinda bir çocuğum daha var. Eşim yardımcı oluyor sağ olsun da onun yaptığı temizlik de temiz gelmiyor bana. Kilo, sıcaklar, korku, heyecan her şey karıştı bende..
0 oy
(1,008 puan) tarafından
39 a girdim csnim artık ne yatabiliyorum ne kalkabiliyorum hi isimi yemeğimi.yapiyorum ama dinlene dinlene yasimda var benim e dogum yakin diye benim cocuklar esimin cocuklar geldi heyecam yapıyorlar sofra kur makinaya sur yerleştir bazen canim çekiliyor yorgunluktan bunaldim bu ara yorgunluktan yaslaniyirum belim ağrıyor dik otursam kemikler batıyor mide zaten çöp oldu 9 ayda eksiye eksiye 3 gundur sabah aksam istifra ediyorum 
0 oy
(813 puan) tarafından
37 haftalık oldum bugün kontrolüm var keşke gidince doğuma alsalar diye düşünmeye başladım ya. Uyuyamıyorum rahat hareket edemiyorum ellerim ayaklarım resmen balon gbi yürüsem şişiyo yürümesem şişiyo napcağmı şaşırdım son haftalar çok zormuş gerçekten. Sağlıkla gelirler inşallah :) 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 551 göst.
28 Haziran 2019 Diğer kategorisinde Yamacbebek (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
85 cevap 1,882 göst.
0 oy
4 cevap 100 göst.
24 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 372 göst.

378,095 soru