0 oy
426 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Of sınır ölüyorum ya bilmiyorsan çekme kardeşim zaten çocuğu bırakacak kimsem yok nasıl gidicem ben o parçayı aldırmaya dünden beri hala kanıyor arıyorum birde pişkin pişkin konuşuyor sekreter kadın normal falan işini doğru yapan kimse kalmamış ya doktora da guvenemiceksek biz napalim

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Geçmiş olsun kuzum yaa :/ bi an önce git kan kaybı yapar koku yapar huzursuz olursun eşin bakamaz mi tuğraya veya gelsin oda:ermm:

tarafından
Tamam canım benim akıl akıldan üstündür bak aklıma gelmemisti yarın o şekilde giderim sayende :)) ben lafı sokamadim  jem eşim bu konularda çok iyi güzel koyar lafı hem iyi olur :) sağol kuzum seviyorum seni ♡
tarafından
Ahahah balim yaa bende seni seviyorum ♡❤☺️

Öyle et kuzum dikkatli ol can bu bişeye benzemez geçmiş.olsum tekrar kuzum üstüne bi pamuk koy hava almasın veya kanaması dursun daha rahat edersin
tarafından
Tamam kuzum öyle yapıyorum zaten:♡♡♡ yarın yazarım sana ;;;)))
tarafından
Tamam balım ♡♡ öp yerime paşamı da♡♡
tarafından
Operim uyanınca yavrum sende fıstıkları op kokla yerime ♡♡♡
-Reklam-
0 oy
(9,238 puan) tarafından
Geçmiş olsun kzuum devlette mi çektirdin
tarafından
Kuzum  çok hareketli huysuz benimki ya durmazdı orda napacam  bilmiyorum birde ben k doktoru istemiyorum dedim sizdede doktor begemdiremiyoruz  dmeezmi hep sınır oldum
(9,238 puan) tarafından
ahaha şuna bak ya ukala :D gidip rezil etmek lazm oylelerni. Aldıkları parayı helal sanıyorlar bide. Inşallah gidebilrsn cnm
tarafından
Ayemn hiç helal değil kuzum bende helal etmiyorum zaten yarın esimle gidiyim  diyorum o çocuğa bakar o arada birde o lafı güzel koyar ben koyamadim
(9,238 puan) tarafından
Aynen cnm içinizde.kalmasn soyleyin paramızla rezil oluyorz resmn
tarafından
Sorma kuzum ya artık nereye gideceğimizi şaşırdık Rabbim yardımcımız olsun millette vicdan da kalmamis
0 oy
(13,702 puan) tarafından

İnanır misin ben en çok da doktorlara güvenmiyorum:ermm:

Çok geçmiş olsun

tarafından
Ay tüylerim diken diken oldu varya çok kötü olmuş ne bilgisiz insanlar var ya bu dünyada Allah sorsun onlara kuzum ya aynen bu şekilde söyleyip şikayetini yap nolur sen ben yapmadıkça bunlar baskalarinin  da canını yakacaklar daha kötü hasarlar bırakacaklar belkide  emin ol geme özelde yapılmayacağını anlamışlar bk keşke özel de yaprirsaydin  bende
(13,702 puan) tarafından
Ben alttan çok dikisliydim.
 O agrimla o sancimla ve kiloluydim doğumda daha zor iyileştim o yüzden.
O sancı o ağrıyla hastane hastane uzman uzmsn gezdik.
Allah'ıma hamd u senalar olsun ki  beyninde hasar yok.

Kafası ***** tü sadece.
Zamanla düzeldi çok şükür.
Ahhhh ahhhhh

Özelde doğm yapan arkadaşım diyoki hep yürüdüm ben

Ben8 cm acilmayla gittim.
4 saat catalda kaldim

1 defa bile indirmediler yurumem için.
O kadar uyusmustu ki bacaklarım artık ağlıyordum 2 dk yürümek istiyorum diye.

Hepsi travma oldu bende inanır mısın?
 2. Çocuk birazda bu yüzden istemiyorum
tarafından
Bende çok zor şeyle yaşadım ama seninki daha kotuymus  ya Rabbim birdaha yasatmasin böyle şeyle canım bende ikinciyi düşünmüyorum gibi yada 4 5 sene sonra bende de travma oluştu bazen rüyama girer korkarım hala seninki çok kotuymus çok normal  ikinciyi de sezeryan yaparsın daha iyi korkma keşke benide sezeryan alsalardı yapmadılar astım var ıkınamıyorum nefesim daralıyordu azda kalacaktım çatalda kadın karnıma çok bastırdı çok şükür gene bisey olmadı bügününüze şükür hepsi tecrübe oluyor işte canım
(13,702 puan) tarafından
Kesinlikle öyle,kesinlikle
 Allah cumlesinjn evladını bağışlasın,bizimkileri de inşallah
tarafından
Amin canım amı nn
0 oy
(13,886 puan) tarafından
Canım benimde 9 sene önce doktor muayenede dişime bakarken dişimi kırdı. Kırılan dişi çekmek zorunda kaldı , içinde parça kalmış ama onun için uğraşmaya gerek yok zarar vermez dedi. 9 senedir duruyor yerinde. 
tarafından
Kuzum belki bisey olmaz bilmiyorum ama işlerini doğru yapmıyorlar okadar para veriyoruz biz ve çocuğu bırakacak kimsem yok gene uyuşturacaklar kanayacak falan ona sınır ölüyorum
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Nasıl parça kapmış kız:unsure: geçmiş olsun :(

tarafından
Damakta küçük bir parca kalmis dilimle a liyorum canım aynadan balinada görünüyor ya sağol canim
(12,513 puan) tarafından
Körler mı ya nasıl görmemisler://
tarafından
Aynen ya okadar kanadi  ki hala bile azıcık ka iyor birde pişkin pişkin konuşuyorlar biktim böyle insanalrdan ya ben çocuğu kime bırakıcam bide gene iğne yicem kanama olacak falan onlara göre nlrmal

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 167 göst.
16 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 248 göst.
4 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Berivanadnan (341 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
17 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde YeniiiAnneee (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,700 göst.
9 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,385 cevap

34,884 kullanıcı

...