0 oy
165 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar iki ay once dogum yaptim lohusa kanamam cok cok az geldi hep karnim kaldi oylece yatakta donerken karnimin icinde biseyde dondugum tarafa duser gibi agri aci yapti hani bebek yer degistirirdiginde anlarsiniz ya onun gibi ama hizli ve agrili acili sekilde iki sefer yasadim bunu biri kirkim cikmadan once biri gecen hafta acaba neden olabilir bilginiz var mi dogumdan sonra kadin doguma kontrole gitmedim

8 Cevaplar

0 oy
(2,704 puan) tarafından

Böyle bir şey varsa kadın doğuma gitmelisin, ne desek yalan olur bilemedim canım 

tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
(256 puan) tarafından
Sezeryan mi oldunuz.Normalde 40 cikinca doktor kontrole cagirirdi sizi cagirmadi mi ultrasonla bakiyo
tarafından
Normal dogum yaptim dogumdan 10 gun sonra cagirdi ama gitmedim daha cok yeniydim agrilarim fazlaydi alttan muayene olmaktan çekindim
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Doğumdan sonra şimdiye iki kes muayene olman gerekirdi niye gitmedin 
tarafından
Kendimi cok ihmal ettim ya alttan muayene olmaktan çekiniyorum
(1,897 puan) tarafından
Bukadar cezaretsiz olma ya lütfen alttan muayenenin nesi var afedersin eşinden demi kaçıyor sun
Doğum önemli bişey içinde parça kalmış olabilir enfeksiyon olmuş olabilir içerde dikis varsa açılmış olabilir birsuru şey yani git acile muayene ol direk kadindoguma gönderecek seni e muayene olmak istemiyor sanda yapacak bişey yok öyle acı çekeceksin
0 oy
(387 puan) tarafından
Parca falan kalsa asiri kanaman olur canim,kontrole git icin rahat etsin
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Tek çare doktora gitmen
0 oy
(454 puan) tarafından
Bir süre öyle oluyor sezeryan da organlarında bazıları çıkıyor çünkü benimde öyleydi şuan 3 ay geçti arada ağrı oluyir ama o hiç gecti
0 oy
tarafından
Ben de bebek var gibi hissetmiştim ama bi gitmelisin doktora

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 426 göst.
20 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
30 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 28 göst.
19 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,210 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 34 göst.
20 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Erenimm.05 (427 puan) tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,609 cevap

34,778 kullanıcı

...