0 oy
886 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Lutfen izleyin ve kimseye given olmayacgni anlayin babaya bile allhim kahretsin boyle insanlari https://www.instagram.com/tv/CD-3J_cnRTt/?igshid=rlsxf8bygz34 

19 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Yuklenmemis video
-Reklam-
0 oy
tarafından
Link yok canım 
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Video yok ki
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Yok video. Tekrar at
0 oy
tarafından
Attim kizlar bakin 
0 oy
(9,205 puan) tarafından
Boyle şeyler okuya gore duya psikolojim bitik duruma geldi...
(48,634 puan) tarafından
kimbilir daha ne kadar taciz etmiştir ablani
tarafından
Keske korona uyi insanlari degilde kotuleru temizlese
tarafından
Ben o sefer tek sahit oldum oda aklim ermiyirdu simdi cok iyi anliyirum
(48,634 puan) tarafından
hic konustunuz mu peki ablanla
tarafından
Yok ne ben sordum nede o konustu utanirim ona biseu sormaya evli 1 tane çocuğu var çarşaflı ablam hickimseye güvenmiyor bende kayinbabama bile guvenmiyirum cok kötü bi çocukluk geçirdik allah kimseye göstermesin
0 oy
(119,250 puan) tarafından
2 dk snr sini izleyedim şer.efsiz adi kendi kizina bunu yapan disarda neler yapar asıali boylesi iiittttler
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Videoyu açtım ama izlemedim başlığı görmem yetti 
0 oy
(3,274 puan) tarafından
instagram kullanmadığım için izleyemedim
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Kızda var biraz suc o igrençlige sessiz kalmiş hadi sessiz kaldın annen kaldıramaz anladk ama nie onunla görüsüp baba demeye devam ettin onu tehtit etseydi seni polise vericem die adam bisi yapamazdi korkudan ahh be o sahısda baba mı iğrenc yaratik kimse kizda suç buluyorum die linclemesin bni ama sapığa boyun egmek bana gore suc biz kadınlar güçsüz değiliz sesimizi duyurabilir bu pisliklerin hakkından gelebiliriz kimisini kocası aldatır susar,kimisi dayak yer susar,kimisi tacize uğrar tecavuz edilir susar ne bu ya kadınlar dünyaya eziyet cekip susmayami geldi kimse susmasın kendinizi ancak kendiniz korursunuz dik durun
tarafından
O an ven ne yapardim bilemiyorum ya insan nasil oyle bisey soylerki ya aklim almiyor biz inanmakta güçlük çekiyoruz allah bilir kiz neler yasiyirdur
(233 puan) tarafından
Cinsel istismara maruz kalan hiç kimse suçlu değildir istismarci ve istismara maruz kalan insanların özelliklerini okuyun da ona göre cevap verin
(1,337 puan) tarafından
Bak ben ne yazmışım sessiz kaldiğı için suclamışım o pisliğe haddini bildirmedi die baba bile olsa susmicak kimse yoksa cahil degilim cinsel istismara maruz kaldi die suçlicak iyi okuyun
(233 puan) tarafından
Tabiki susmamasi korkmamasi gerekiyor ama o anki psikolojiyi bilemeyiz Allah yok etsin böyle insanları
(1,337 puan) tarafından
Amin Rabbim herkesi iyi insanlarla karsılastrsın
0 oy
tarafından
Allahım belası aşağılık pislik 
0 oy
tarafından
Bu adamin her vidyosunu izldim bn
0 oy
(188 puan) tarafından
Cok merak ettim ya sayfanin adi var mi nasil bulabilirim 
tarafından
(10,411 puan) tarafından
Bu bana kurgu gibi geldi hiç samimi değiller
(188 puan) tarafından
Izlemistim bunu hatirladm
0 oy
(139 puan) tarafından
Bir baba ya baba nasıl yapar bunu Allahım aklım almıyor o senin evladın ya o senin canın kanınn ya bir insanın hayatta en değer verdiği insan evladıdır ya ne zorlukla büyütüyorsun nasıl böyle birşey yapabilirsin nasıl böyle düşünceye sahip olabilirsin Allahım sen yardım et ne günlere kalıyoruz kimseye güvenemiyoruz ya allahından bulsun pislik herif kendi namusuna göz diken birine ben insan bile diyemiyorum dilim tutuldu resmen 
0 oy
tarafından
Buvidioyu gördüm sonra kayboldum bu saat oldu uyamadım insanlar ne hale gelmiş vallahi öyle üzdüki beni anlatamam Allah böyle pis insanları kahretsin kimseye güven yok artık
0 oy
(1,790 puan) tarafından

Hiii Allah'ım gün yüzü göstermesin öyle birine. Bırak her geceyi bir sefer bile olsa insan nasıl kurtulur o psikolojiden. Bir kadının bütün hayatının bittiği an. Daha kime güvenir ki hu hayatta. :(

0 oy
tarafından
İzleyemeyenler için YouTube linki 
0 oy
(302 puan) tarafından
ay cok kötü oldum ya bu dünyada kime güveecegimizide şaştık en güvenilir anne baba varken babada bunu yapıyorsa kime güvencez kime emanet edecez cocugumuzu nasıl bi nesile geldik rabbim ıslah etsin 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Yüklenmemiş giriş yapmak gerekiyo 

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 1,462 göst.
27 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Mrs.Eris. (2,588 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 615 göst.
0 oy
23 cevap 1,255 göst.
26 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu