0 oy
325 göst.
Aile kategorisinde (50 puan) tarafından
ya kizlar.  kocam asgeri gorev yapiyor kaynanam koyde yasiyordu bir haftadi sehirde  aramizda yarim saatlik yol var   torununu  b 40 i cikmamisdan once gorduyudu.    bir haftadi sehirde gelib bir kez bile gormedi.  kocamla konusuyordum yarin gelecekmis kocam. dedi annem  de ben gelince gelecek benn annem gilde kaliyorum kocam gorevde oldugu icin.  bende dedim annen seni gormek icin gelitor torunu gormek icin diyil torunu az kala  5 ayina kecir.  oda  torununu sevmeye gelir dedi. o zaman bir haftadi burda gelirdi dedim.  seni gormek istiyorsa gidersin gorur dedim.   s sinir oluyorum kocam gorevde   bir kez olsun bile gelmez  aramaz   hamilelitimde hic bir zaman ilgilenmedi.  sezeryan oldum umursamadi .  torununu bile onemsemiyir. yalnizca kocam geldiyi zaman gelir   o  olmadigi zaman torununu kucagina bile almaz  ama onu  gorunce  ay torunum diyib sever.  resmen gosteris yapiyir kocama. bunuda kocan gornuyor  sinir oluyroun.  hala bana  diyil annnesine duskun.  bende anneni git kendin gor dedim. zaten bizi deyil seni gormek istemis  dedim.   ya na yapacam vallahi gercekden sevse kizimi sasirmam.   sahte yapiyor her seyi.  gorumcelerimde ayni. kizim  ufak diye hic sevmediler yakinda durmazlar ama kardesleri burda olunca   sahte sevgi gosterisi yapiyorlar.   kocamda onlarin tarafinda hep ben onlari istemiyormusum gibi goruyor. sorunu bende buluyor 

7 Cevaplar

0 oy
(1,307 puan) tarafından
Boşver canm olmasn işte sana yakn ne hali varsa görsün 
(50 puan) tarafından
demeye  kocam onlari koruyo kotu oluyorum.
(1,307 puan) tarafından
Sen boşver bnde kötü oldm hep amannn mesafe koydum binde bir giderim kndi gelir glrse sen eşinle iyi tut aranı ytr
-Reklam-
0 oy
(122 puan) tarafından
Sende kocan varken onlara canim cicim ol kacan kacan gidince kapini acma onlar desinnsen yokken karin bizi aramiyor sormuyor. Ama su ihtimalde var annenlerdesin ya belki rahatsiz etmek istemiyolar dir yada rahat etmiyolardir sende tek tarafli yazmiyalim gunah olur acikcasi aci gidiyomusun arayip soruyomusun biraz onlara sans ver eger bak arasan sorsan cagirsanda yine aynilar esine soyleme bile sennmesafeni koy.
(50 puan) tarafından
ya ariyorum hep  bir yildir evliyim ne dugun ne altin ne bir sey hic bir sey almadilar bana. kaynanam evinde istemedi diye annemgile cikib geldimmm..   beni sevmesin ama torununda boyle yapmasin    annemgile gelince annem baslarina dolaniyor vallahi bir kere kusurum olmadi ona karsi.  ama boyle olunca sinir oluyorum bebeyumi sahteliklerine kullaniyorlar.
(122 puan) tarafından
Aman bosver ozaman benim de esim asker simdi uzaktayiz ailelerden zaten ne kadar bi numara yapcaklarki esinin gelmesinden gelmesine gorecekler o kadar ama esine cok fazla sikayet etme sen suclu olursun oeatada bisey yokken huzur kaciriyo derler. Aynen onlar gibi davran umruna gelmesin cok fazla esinle onlari tek koyma hatta hep birlikte git esinin yanindann ayrilma bir sekde istesenizfe istemesenizde artik oglunuz benim mesajini verirsin esinle cok mutlu ol onlarin yaninda bin mutlu ol kafana taktikca sen uzulursun esinde sıkıntı yapar gelmek isteme zhic izine filan
(50 puan) tarafından
hep bura gelir annemgile kaynanamda  sinir oluyro neden bura gelmiyorsun diye  oda ayda bir kez  3 gun evdeyim oda kizimi karimi gormek isterim hep derr.   oyle yapicamm.  zatenn..  mecbur sadece sinir oldum kocamda  anlatamiyorum diye dedim bur icimi tokeyim vari
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Aynı rahmetli babannem öyle yapardi babam yurtdışında çalışıyordu o yokken hiç bizi annemi arayıp sormazlardi bile . Babam senede bir kez gelirdi o da gelirdi gidene kadar kalırdı bizde ilgileniyor gibi gosterirdi . Allah yardimcin olsun canım 
(50 puan) tarafından
evet yaa  insan cok kotu iluyor.  kocamda saniyorki o gorevde ailesi kizini seviyor.    soylediyimde ben abartmis oluyorum..     bebekli oldugum halda kizim sen kira bilirsin  bize kiralik daire bul dedi  bende kizinda instaqram var ordan bulsun dedim.
(1,105 puan) tarafından
En iyisi hiç muhatap olmamak herseye he deyip geçmek yoksa insan ruhen çok yoruluyor
(50 puan) tarafından
eskiden oyleydi ama simdi kizim var.  ona karsi sahte yaklasmalari kucaklarina istemsizce almalari sinir oluyorum. ufacik cocuk ya.  sevilmezmi yanu. kucaklarina veriyorsun a al   agkiyor seni istiyor. bir dakika bile almazlar.
(1,105 puan) tarafından
Ne biçim insanmış ya onlar
(50 puan) tarafından
evet. bende buna sinir oluyorum zaten..
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Kusura bakma da senden once annesi vardi yani annesine duskun olmasi cok cok normal ve kaynanana gelirsek bu tazdikalrina suratina soyle neden boyle yapiyorsun diye
(50 puan) tarafından
annesi  oz kayniyla evlendi.  kocasi olunce  benimde kocam evden kizib gitmisdi   18 yil istanbulda kaldi sora bura suruculukden yana geldi benle tanis olub burda evlendi.   ailesini silib giden adam. noldu simdi ailesinemi duskun oldu .
(6,203 puan) tarafından
Onu kocana sor istedigi kadar kizsin o kadin dogurdu.Kadinin kimle evlenip,kimle ne yasadigi da baskasini ilgileendirmez kendi gunahi
(50 puan) tarafından
ben zaten  kocama sinirleniyorum.  annesine  diyil.. benim kocam bana karsi iyi olsun basklarina gerek yok zaten.  onemsemem. kimseyi..
(6,203 puan) tarafından
Yavrum mutluysan umursama yok mutlu degilsen otur konus
(50 puan) tarafından
tamam oyle yapican zaten.  ben yavruma sahte  sevgi gosterisi yapmasinlar.  buna sinir oluyorum sadece.   ufacik cocuk ya sevilmezmi  ya.  masum bir bebek.
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Sende laf sok.. 
(50 puan) tarafından
oyle yapicam bundan sora zatenn.     soyukkanli olacam hepsine karsi.
(4,961 puan) tarafından
Aynen .. oğlun gelmese yüzünü goremeyecektik falan inceden sok lafını
(50 puan) tarafından
afferin bencede.  oyle gerekk. ben bu dediyuni deniycem bir.
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Azerisiz??diyesen
(50 puan) tarafından
azeriyem dagda gorev yapiyor  apara bilmez
0 oy
(6,681 puan) tarafından

Azerisiz??

Yoldasin niye yanina aparmir sizi?

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 185 göst.