0 oy
366 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Simdi halam aradi kaynanam eltisiyle konusmuyo kaynim bi kizla beraber kaynanam istemiyordu onun eltisi gitmis istemeye neyse kisim ameliyat oldu eltisi geldi bize sonucta geldi kizima gecmis olsuna kovacak halim yoktu hanimefendi kusmus onu evimden kovmamisim diye sacmaliga bak ya yarin oburgun barisacaklar olan bana olacak ben kotu olacam halama dedim git soyle ameliyatli haliyle gelmeyip kizacaksa bidaha hic gelmesin kizimi gormeye torunum diye yalandan da sevmesin dost kotu gunde belli olur zaten her zaman kotu gunumde ya kiziyor yada bahame uydurup gelmiyor ya senin canin kanin o kadar mi kincisin ya nefret ediyorum o kadindan

4 Cevaplar

+2 oy
(13,725 puan) tarafından
Bi bebeğin ameliyat olması,anne babanın telaşı..ve kaynananın sacmaligi

Pes.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ortada bir bebek var ameliyat olmuş annesi babası zaten ayrı bir dünya da şuan akılları bebekte ama bu bozuk süt içen kaynanan kendi triplerinin peşinde şuan sana yemek yapıp evini temizleyip destek olması gerekirken sidikk kavgası yapıyor ayıp çok ayıp yaşını başını alıyorlar da akıllarını alamıyorlar 
tarafından
Ya hep oyle yapiyor kotu gunumde ya bahane uydurur yada kizar gelmez kac gundur halam yemek getiriyordu yardimci oluyordu ayaklarini korkuyordum tutmaya ameliyatindan dolayi cani aciyacak mi diye eve geldim misafir evim pis cocugum ac esim yardim ediyordu ama ne kadar ederse etsin oda hakkindan cikmiyordu gece cocuk agliyor ac oldugunu unutmusum o yorgunlukla iki saat agladi sonradan aklima geldi yardim etmezler ama kavgaya gelince bir numaralar bana soylerse zaten bu saatten sonra bana torunum demeyin diyecem cocugum kanepeden dusmutu gecen defada o tartismanin derdindeydi esime soyleyince bosver bem varim diyor ama kotu gunumde yanimda olmayacaksa hic olmasin gelmesin evime torunumda demesin o zaman cok sinirlendim ya
tarafından
Yeminle ben okurken sinirlendim samimi olma gözünü aç evine gelince al ama yapılanı da unutma sen çok güzel bir annesin bu zor zamanlar geçer Allahın izniyle
tarafından
Cok sagol canim sence cok guzel bir anne olacaksin insallah saglikla alirsin kucagina gelirse misafirperverligimi yaparim sonra zaten hani gidip gelmem en son kaynanamin evine iki ay once gittim oda kaynim askere gittigi icin uzak tutarim kendimi onlardan
0 oy
(591 puan) tarafından
Gelen senın evine gelıyo onun evine degil ya senin bı problemin yoksa o konusmuyo diye neden kovası ki cok sacmalamıs yani onun evine gitse kendi evinden kovuyo mu sovuyo mu dovuyo mu napıuosa yapsın sana niye karısıyo 
tarafından
O kendi evine gidince kovuyo bendende aynisini bekliyo esime sinir oldum ya dun disari cikmis ariyor annesini kisim ameliyat olmus niye gelmiyorsun diyor saka gibi gulesim geldi valla
(591 puan) tarafından
Bu erkeklerin Allah cezasını verecek zaten sacma sapan jçherseyı yapıp delı ediyorlar
0 oy
tarafından
Haklısın canım ben de etrafındakilerin küstüğüne küsmem o konuşuyorsa konuşmuyo sen konuş tabi iyi yapmışsın dediğin gibi yarın barışırlar gelin kötü olur 
tarafından
Ya zaten eltisinin gelini arkadasimdi cok iyi bir insandi sirf onlar konusmuyor diye aramiza fitne koydu bizi birbirimize kusturduler ben onlarin konusmadiklariyla konusmasam etrafimda insan kalmaz

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 657 göst.
10 Mart 2023 Aile kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 208 göst.
5 Aralık 2021 Aile kategorisinde 3mhnads (1,952 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 250 göst.
17 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevcanyurdada (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 468 göst.
25 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,138 soru

11,441,246 cevap

35,013 kullanıcı

...