0 oy
577 göst.
Aile kategorisinde (236 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

dunya çokkotu dikkatli olmak lazim

7 Cevaplar

0 oy
(3,921 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Gercektnde oyle haklisin
(1,265 puan) tarafından
Canım ne oldu senin korona testtin temiz ınsalh
(3,921 puan) tarafından
Cnm daha baktirmadim. E devlet sifrem yok .
(1,265 puan) tarafından
Hastaneyi ara canım
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Gerçekten kıyametin yaklaştığını iliklerime kadar hissediyordum bu ne bu naisl bı adilik şerefsizlik haysiyetsiz lik yazıklar olsun çok güzel kufurlerim var ama etsen neye yarar bunlari yapan küfürden ne anlar
(236 puan) tarafından
Bu isin gorunen kismi bir bu kadar dagin diger tarafı var gerçekten insanalr iğrenç
+1 oy
(7,441 puan) tarafından
Asla çocuğumu bir sosyal medyada paylasmam zaten birilerine birşey göstermek zorunda değilim beninbilen bilir çevremde görmek isteyen zaten görür sosyal medya kullanmıyorum bir başkasının da birseyini merak etmiyorum sevdiğim insanları zaten yakından her zaman goruyirum.boyle bir dünyayı oluşturanlar da bizleriz bizler sergiliyoruz fırsatı bizler veriyoruz 
(236 puan) tarafından
Olmasi gerekeni yapiyorsun ama insanlar sana asirici diyor genelde buna sinir oluyorum
(7,441 puan) tarafından
Hiç aşırı olduğunu dusunmiyirum bu özel hayattır canım o insanlar normal yaşamaya devam edebilirler sonuçta ben kimsenin açısına ortak olamam.neden birşeyleri başkasına kanıtlama gereği duyuluyor bende bunu hiç bir zaman anlamamisimdir
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Ay yazıklar olsun ya Allahın belaları
0 oy
(739 puan) tarafından
Allahım daha neler görecez neler yaşıcaz yarabbi sen yardim et allahım dünya aldı başını gidiyor :((((
(236 puan) tarafından
Aynen oyle allah sonumuzu hayir etsin
0 oy
tarafından
Ayy benim kızımın resmini hicbir yere koymam kolay kolayda paylaşmam 8 aylik sadece2 kere paylaşmışımdır ve ınstada çocukları dan ederken attıklarında hep aklıma pedofililer geliyor dünya çok kötü ve çocuklarımız nasıl yetişecek bilmiyorum 
(236 puan) tarafından
Aynen oyle ben cok karşıyım millete anlam veremiyorum
tarafından
Herkes çok rahat
0 oy
(1,265 puan) tarafından
Allh belalarini versin inşallah  biz pezefekler 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 446 göst.
+14 oy
29 cevap 960 göst.