0 oy
461 göst.
Diğer kategorisinde (3,740 puan) tarafından
Kaynanamgilin binada virüs çıkmış bebeğim daha 20 günlük eve misafir kabul etmiyorken ben nasıl kaynanmgilj kabul edeyim eşime dedim 14 gün boyunca gelmesinler diye haksız mıyım ? Bebeğim 7 gün kuvezde kaldı ben kafayı yedim bir şey var mı nasıl die :( 

16 Cevaplar

0 oy
(1,250 puan) tarafından
Haklosin canim iyiliginizi istiyosalar gelmesinler 
-Reklam-
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Kim kuserse kussun bu devirde küsmeleri daha hayırlı canım boşver alma eve... 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Asla kabul etme. Senin bebeginin ki can defilmiymis, pozitif olsugunu bile bile nasil eve alacaksiniz. Asla alma, gerekirse kirilsinlar acik acik ara soyle
0 oy
tarafından
Bence kabul etme eşinin bunu kendi düşünmesi lazım tabiki güzelce konuş bebek küçük hassas fln de. Onun dışında istedikleri zaman gelsinler ama şimdi 14 gün onların da çıkmaması daha iy
0 oy
tarafından
Aynı durum bizdede var canm  fakat ben kaynanamla aynı binadyım  yinede çıkmıyorum evden bizimkilerde  anlayış yok  malesef senşnkşler anlayışlıysa konuş 
0 oy
tarafından
Onların düşünmesi ve gelmemesi lazım insanların rahatlığı öldürüyor beni ya
0 oy
tarafından
Eşine soyle kuvezde kaldigi icin 14 gun karantinada kalmasi lazimmis evde bebegjn de aradilar hastaneden de
0 oy
tarafından
14 gün degil 1 ay gelmesinler canım binada çıkmışsa tehlikeli bebeginde varken kimseyi kabul etme
0 oy
(502 puan) tarafından
Şöyle gelmesinler canım kızma devri bitti artık. Benim eşimde şüphe vardı ama negatif çıktı herşeyi tertemiz ama ben yine de cikmiyorum. Söyle açık acik
0 oy
(12,504 puan) tarafından
Sonuna kadar haklısın tabiki de alayı gelse kabul etmem
0 oy
(48,367 puan) tarafından
haklisin canim esimin ananesi gelecek ankaradan bizde 14 gun gitmicez 
0 oy
(1,908 puan) tarafından
zaten aklı olan gelmek istemez 
0 oy
(396 puan) tarafından
Sonuna kadar haklisin bacım tavrını koy
0 oy
tarafından
Haklısın canım isterlerse kapıya kadar dayansınlar alma hiç bir şey bebeğinden önemli değil
0 oy
tarafından
Haklisin esininde anlayışlık olması lazım birde kuveze kalan bi bebek ve daha çok küçük 
0 oy
tarafından
Daha ne dolaşıolarki bak burunlarının ucında nerdeyse kır dizini otur evinde yaaa kabul etme hastayım dee bakamam dee 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 379 göst.
4 Ekim 2021 Aile kategorisinde bahtsizbedevi (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 436 göst.
16 Mart 2021 Aile kategorisinde Elif yalçın (1,327 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,165 göst.
8 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Persona Non Grata (3,446 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,057 göst.
22 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,143 soru

11,286,881 cevap

34,694 kullanıcı

...