0 oy
577 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (942 puan) tarafından
Kızlar bugun 3 gün oldu doğum yapalı. Sezeryanla oldum dikişlerim patlicsk gibi çok ağrıyor. Ağrı kesicinin hiç bir faydası olmuyor. Birde gaz sorunum var gazlarim birden geliyor dikislerime iniyo zorlaniyorum çıkmıyor ikinamiyorum

8 Cevaplar

0 oy
(1,105 puan) tarafından
Sezeryan yapmadım canım ama normal doğum dikişim çok ağrı yapmisti bir hafta falan ağrı kesici iğne verdi doktor onu vurdurdum hergun yoksa duramiyordum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Nescafe ic az da olsa rahatloyormusn 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Nescafe icin ve dik yuruyun.Surekli yatiyor ya oturuyorsaniz dikisleriniz agri yapar
0 oy
tarafından
Sezeryan yerine bi bak şişlik veya aşırı bi kızarıklık var mi
0 oy
tarafından
Canım pansuman yapmasanda ağrırı pansuman yap sürekli kuru tut yaranı iileşir inşallah ağrı kesicinide iç düzenli Olarak 
0 oy
tarafından
Canım bol bol meyve suyu iç ben ilk gün çektim sadece gaz sorununu çok zor oluyor sürekli kayısı şeftali suyu içtim birde kendini sıcak tut lütfen havalar sıcak diye ayağını çıplak tutma gaz yapar
(942 puan) tarafından
Karnımdan sesler geliyor çok tuvalete gidiyorum zar zor
0 oy
(48,854 puan) tarafından
gözünüz aydin canim bebek hayirli sağlıklı olsun insallah toparlarsin hemen yürüyüş yap 
(942 puan) tarafından
Yürüyüş yapınca çok baskı oluuo duramıyorum ayağımı kaldiramiyorum
(48,854 puan) tarafından
alisirsij zamanla ayaklarini ustme bide
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Hareketsiz kalma bende çok korkuyordum ilk hafta ama sureklide yatma zamanla toparlarsın

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 106 göst.
14 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mhmd8mrn (6,087 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 294 göst.
26 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Serapycdgdlky (9,008 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 319 göst.
0 oy
3 cevap 63 göst.
29 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatma3400 (105 puan) tarafından soruldu

381,948 soru

11,434,887 cevap

35,002 kullanıcı

...