0 oy
369 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından
2 aylık bebek döner mi yoksa abartılıyor mu :D varmı dönen

20 Cevaplar

0 oy
(1,698 puan) tarafından

Çok zor ancak birazcık yana kaykılabilir o da nadir :)

(25,224 puan) tarafından
Aynen öyle
(1,698 puan) tarafından
Kim demiş dönüyor diye :)
(25,224 puan) tarafından
Ah ah diyemem kapanır :D
-Reklam-
0 oy
(132 puan) tarafından
Bence olamaz öyle bişey 
(25,224 puan) tarafından
Bencede olamaz hava atacak şey bulamamışlar
(132 puan) tarafından
Zaten bebekle hava atılacak ne oluyor ki herkez bebeğini yaristiriyor yok benimki 3aylikken diş çıkardı seninki nasıl çıkarmadı gibi gibi
(25,224 puan) tarafından
Aynen öyle ama yapıyorlar. Mesela geçenlerde bebeğinin boyuyla kilosuyla hava atan gördüm "ayy benim bebeğimin boyu uzun kilosuda fazla olmasına rağmeeenn diye"
(132 puan) tarafından
Aman umrumda olmuyor desem kim ne derse desin sağlıklı olsun daha ne isterim ki zayifta olsa kiloluda olsa saglikli olsun herkesin ağzı torba degilki büzesin
0 oy
(859 puan) tarafından
Döner canım abartılmıyor  biraz çocuğun hareketli olmasına bağlı bu
(859 puan) tarafından
Kızım ilk döndüğünde 2 ay 5 günlüktü hatta fotoğrafını bile çekmiştim şimdi sen yazınca fotonun tarihine baktım 2 ay 5 günlükmüş:))
(25,224 puan) tarafından
Valla cok ilginç dönmek kasıtları belki de farklı bişeydir
(859 puan) tarafından
Kimse çocuğunu hava atmak için doğurmaz canım ben hatta herkesten saklamıştım döndüğünü  göz değmesin diye
(25,224 puan) tarafından
Yok senin için demiyorum öyle bir söyleyen var ki 3 aylık yürüdü dicek ler hava atmak için emin ol
tarafından
7 ay önce burdan bir  arkadaş  bebeğini 2 aylık ken uyutmuş çocuğu kontrole  gitmiş çocuk yüz üstü dönüp boğulmuş vefat etti yine burdan biri 2 aylık bebeği koltuğa koymuş  çocuk dönüp yere düşmüş  vefat etmiş
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Hayır dönmez cok erken daha.

(25,224 puan) tarafından
Bencede :)
0 oy
(119,310 puan) tarafından

Kiz benim baby boyum 40 cikinca takla atmaya basladiydi :D :woot:

(25,224 puan) tarafından
Senle konuşmuyom
(119,310 puan) tarafından
Konus benle selooommmm
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Döner döner tekme ata ata herşeyi yapar benimki gibi
(25,224 puan) tarafından
Sırt üstü yatarken bildiğin yüz üstü dönüyor yani 2 aylık bebek
(1,794 puan) tarafından
Canım öyle dönme amaçlı değil de aşırı tepinme hareketleri yapınca bu o yana bi bu yana derken hop dönebiliyor yani benim sıpa bir defa yapmıştı.
(25,224 puan) tarafından
Tamam işte o dönme değil :D o yüzden diyorumya
(1,794 puan) tarafından
Tam olarak dönme diyemeyiz ama bu ihtimale karşı önlemimizi almalıyız canim
0 oy
tarafından
Bnmki haraketlidi canim bebeğine bağlı 
(25,224 puan) tarafından
Valla benimkide çok hareketli hareketle olacak bşy değil demek ki bnce dönmeyi farklı gözle görüyorlar :)
tarafından
Sonuçta cimlerden döner gibi olacak degil zaten :-D hatta ben 2. Ay asisina gitmiştim hemşire boy ölçümü masasinda bebegini tut döner demişti
(25,224 puan) tarafından
Tamam onu diyorum 360 derece döndüğünü iddia eden varda
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Oğlum 2 aylıkken yataga bırakmıştım, kızım servise binecekti camdan baktım 3 5 dakika geldiğimde oğlum yatagın kenarında bi karış kalmış baş aşagı düşecek, çok şaşırmıştım.. 2 20 günlükken kendini kaldırıyordu, yan dönmeye 3 bucuk aylıkken başladı, işin tuhafi 10 aylığız hala yürüyemiyor :)) 
(25,224 puan) tarafından
Tamam o dönmek değil bildiğin yatarken yüz üstü dönüyo yüz üstünden sırt üstü dönüyo yer değiştiriyo diyolar :D
(2,078 puan) tarafından
Yok canım onun için 2 ay değil 3 4 ay olması lazım ama oğlum sırt üstü yaptırırken kendini ayaklarına doğru kaldırıyordu çok şaşırmıştım
0 oy
tarafından
Benim kızım 2 aylıkken olduğu yerden yan dönerdi aşırı haraketliydi zaten 5 buçuk aylık emekledi 8 buçuk yürüdü anamızı ağlattı 
(25,224 puan) tarafından
Yan değil tam dönmek sormak istediğim maşallah miniğe
tarafından
Yok o yuvarlak dönmeler 4 ay gibi başladı. Sağol canısı
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Sanırım benim diğer bebek bolumünde yazdiğım sey icin paylasmışsın bunu ama abartmiyorum yada hava atmiyorum bebeğim 58 günlük bugün ters bi sekilde yere koydum yuzu haliya gelicek şekilde ve döndü yüzü tavana gelicek şekil yatti bende şaşırdım ardından tekrar ayni şekil yatırdım döncekmi die ve vido cektim eşime yolladm hatta bu şekil 3 kez dondu bende ters döndüğü için bu dönmek sayiliyormu die sordum ama kimse dönmek sayılır yada sayilmaz dememiş bunda dalga gecicek bisi yok
(25,224 puan) tarafından
Hayır hayır hayır sen yanlış anladın girip baktım da bu dönmek sayılır mı diye sormuşsun sen
(1,337 puan) tarafından
Haa bende bana diyon sandm tamam peki o donmek sayilir mi be:D
(25,224 puan) tarafından
Hahaha ay ödüm koptu bee yanlış anladın diye :D ama ben tam dönmekten bahsediyorum utanmasalar 3 aylık yürüdü diceklerde :)
(1,337 puan) tarafından
Ahh ahh nerde o gunler benimki 3 aylik yuruse ben direk 2. Cocugu yaparm :D
(25,224 puan) tarafından
Bende yürümesini bekliyom ikinci için :)
0 oy
(1,595 puan) tarafından
3 aylıkken dönmeye başladı oda sadece yüz üstü dönebiliyor Bi daha geri çeviremiyordu kendisini 
(25,224 puan) tarafından
Yok ben tam olarak dönmesinden bahsediyorum
(1,595 puan) tarafından
Valla benim kızım 4   4,5  aylık tam olarak yerde dönmeye başladı ama ben fazla yere koymuyordum şu an 5,5 aylık emeklemeye hevesleniyor ama totoyu havaya kaldırdığıyla kalıyor
0 oy
(4,725 puan) tarafından

Benim kızım dönmeye baslamıstı o ay. Sadece sağina ama :)

(25,224 puan) tarafından
İşte o sayılmaz :)
0 oy
tarafından
Yok beee benim kız 3 ayda başladı dönmeye 4. Aya kadar 3 kez dönebildi bebekten bebegede degişir ama 2 çok erkenk
(25,224 puan) tarafından
Bencede canım
0 oy
tarafından

Yanı tavuk döner  mi  et döner mi :)

(25,224 puan) tarafından
Oofff terket burayı hahaha :D
0 oy
(454 puan) tarafından
Kırlante koymuşkum daha 1 aylık bile olmamıştı bi geldim yüz üstü kapaklanmış halıya dönebilir canım dikkat etmek gerekir
(25,224 puan) tarafından
Kırlante ne kız
(454 puan) tarafından
kırlent canım yastık oluyo ya koltuklara ondan
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Bizimki anca yastıktan kendini depine depine yere atıyor arada sırt üstü buluyorum arada yüz üstü 
(25,224 puan) tarafından
Hahaha yerim ben onu
0 oy
(291 puan) tarafından
Vardır canım illaki dönen. Bir tane bebek videosu vardı, doğar doğmaz adım atıp yürüyor, düşün bazı bebekler kaç ay sonra ayaklarının üstüne basıyor tutunca.
(25,224 puan) tarafından
Bilemedim :)
0 oy
(174 puan) tarafından
Bizim oglan 3ay 10 günlük ken döndü :) 2 ay biraz erken sanki 
(25,224 puan) tarafından
Brncede:)
0 oy
(359 puan) tarafından
Canim binimkide iki aylik olacak oyle bisey mumkun mu bilmiyorum cok kucuklar gazi varken bacaklarini karnina cekiyo sonra yanina dusuyomus gibi oluyo muhtrmelen oyle bisey olmustur
(25,224 puan) tarafından
Evt onu dönmek sayıyorlar:)
0 oy
tarafından
3 aylıkken donuodu da 2 aylık bilemiorum:)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 25 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Nurtopum (598 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 108 göst.
6 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Prensim ve prensesim (206 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,296 göst.
14 Şubat 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 245 göst.
23 Ocak 2024 Aile kategorisinde Sevgi344 (230 puan) tarafından soruldu

379,747 soru

11,368,105 cevap

34,850 kullanıcı

...