0 oy
462 göst.
Diğer kategorisinde (680 puan) tarafından
Kızlar gece 12 de gittim yatış istedi doğum başlıyor dedi ben eve gelip sancımı cekmek istedim doktor beni muyane etti ardından gitti virüs olmuş bir hastayı muyane etti sonra tekrar gelip benimle ilgilendi sıra alırkende önümde bir bayan vardı hamile oda virüslüymüş hemen uzak durdum ama herkes ic ice doktora neden böyle dedim yetişemiyoruz artık dedi doğum sancısını ağrısını geciyorum millet neden böyle yapıyor ya cok üzülüyorum 

12 Cevaplar

+1 oy
(27,177 puan) tarafından

Ay ne kadar sacma 

Bari virüs olanlari baska bir odaya alsalar ya 

Bu ne sorumsuzluk böyle 

Bizim millet sorumsuz

devlet doktorlar iyice sorumsuz 

Sacma sapan ya..

-Reklam-
+1 oy
tarafından
Oha ya valla çok şaşırdım bu nasıl rahatlık virüs resmen ortanızda halay çekiyor. 
0 oy
(118,484 puan) tarafından
Okuyunca bende şok oldum 
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Ohaâa o doktorlar bile ayrı olmak zorunda ya saçmalama nasıl kabul ettin bile bile.. direk sağlık bakanlığına şikayet et hangi hastane buuuuuu
(680 puan) tarafından
Canım sordum hemşireye doktora yapabilecek bir şey yok mecburuz onlarlada ilgileniyoruz dedi özellerde aynı durumda
(4,962 puan) tarafından
Bile bile böyle bişey yapamaz ya nasıl yapabilecek bişey yok evden cikana bile ceza varken hastanede bile bile iyi olan hastayı riske atıyorlar bence usendikleri için saldım çayıra davraniyolar hangi hastane bu sağlık bakanlığı ara danış en azından normal degil
0 oy
tarafından
Kız orası neresi öyle benim doğum yaptığımda onlar ayrı yerdeydiler 
(680 puan) tarafından
Diyarbakır canım almış başını gidiyor valla
tarafından
Ayy tüh sağsalim doğurursun inşallah canım
(680 puan) tarafından
İnşallah o kadar korkuyorum ki
tarafından
İyi düşün iyi olsun canım kaç gündür sana dua ediyordum
(680 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim Allah ne muradın varsa versin inşallah valla 9 ay evden cıkmadım virüs var diye hep dikkat ettim millete biraz dikkat etse keşke
0 oy
(132 puan) tarafından
Kimse kimseyi düşünmüyor biz kendimizi düşünelim tedbirli olalım yapacak bişe yok 
0 oy
(1,595 puan) tarafından

Nasıl bu kadar rahat olabiliyorlar

Tamam kimse virüs taşımayı istemez ama onların hastanelerinin ayrı olması lazım insan sağlığı şakaya gelmez. O zaman virüsü doktorlar yayıyor 
(680 puan) tarafından
Ya şaka gibi bide araya cam gibi bişey yapmışlar covid bölümü diye ama ortalıkta geziyorlardı hastaneden cıkıp ağladım
(1,595 puan) tarafından
Canım hastane değiştirme imkanın varsa doğuma başka yere git bence
(680 puan) tarafından
Normalde özele gidiyorum orda da bir doktor virüsten öldü başka özele gidelim dedim orda da hemşire ölünce devlete gideyim en azından sorumluluk alırlar dedim ama dün gece şok oldum
0 oy
(913 puan) tarafından
Hangi sehirdesin?
(680 puan) tarafından
Diyarbakır
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Işte bu yüzden evde doğum geçmiyor değil aklımdan.  Keşke diyorum eşim doğum doktoru olaymis
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Hastanelerin  doktor hemşirelerin yarısından fazlası Corona olunca çalışacak ne doktor ne hemşire var ortada lafa gelince en iyi hizmet 
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Ne olursa olsun dikkat etmek zorundalar . Bebekler bağışıklığı altı ayda tamamlıyor nasıl öyle bir ortamda seni ve bebeğini riske atabiliyolar . Kesinlikle şikayet et sağlık bakanlığına 
0 oy
(107 puan) tarafından
Şok oldum ya virüs kol geziyor 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 371 göst.
2 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Burcu miray (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 318 göst.
27 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Nehirrr (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 423 göst.