0 oy
364 göst.
Diğer kategorisinde (916 puan) tarafından
Bazı özel hastahenler veriyormuş sanırım alayimmi kararsiz kaldım .yani illa herkes kullaniyormu onu 

21 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Cok onmli alher hastenene vermez 
-Reklam-
+1 oy
(66 puan) tarafından
Ben özel hastanede sezeryan dogum yaptim, hasta bezi bagladilar ama tuvalete gitmeye baslayinca depeend kilot bez almiştim onlari kullandim çok rahat ettim. 
+1 oy
tarafından
Valla hastanede oldugum sürece hastane verdi ama ben bi 7 tane koydum gene 
+1 oy
(12,877 puan) tarafından
Veriyorlar kendileri gittiğinde de söylüyorsun getiriyorlar Ama tabi her özel bir olmayabilir 
+1 oy
(75 puan) tarafından
Hastane veriyor ama ben depeend kilot bez kullandım çok rahat ettim tavsiye ederim 
0 oy
tarafından
Bilmiyorum vala özel mozel unuverstedeyiz paramızla rezil oluyoruz resmen hiç bişey vermiyorlar üzerime orttugum yatakbortusu bile köpekler parçalamış gibibo kadr yipranmis yırtılmış halabortu die kullaniyorlar.vermediler burdan bişey sen yine hazırlıklı git çoğunlukla kullaniliuor kilot bez al en rahatı o diğerleri çok kocaman
0 oy
tarafından
Valla bende ozlede sezerayn oldum hasta bezi takiyorlar ama cok buyuk ben hic rahat edemedim yanima ped aldim hep cok rahat ettim 
0 oy
(739 puan) tarafından

Bence almalısın ilk doğumdan çıkınca veriyorlar ama sonra yine lazm oluyor 

0 oy
tarafından
Sadece 1 tane kullandım sonra lohusa pedi kullandım hasta bezinden rahattı 
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Devlette yaptım doğumu hasta bezi de almıştım ama doktor çok büyük ve heryerin i kapattığı için yara hava almaz çabuk iyileşmez onu takma çocuğun bezini kullan demişti bizde öyle yaptık hasta bezini kendin bağlamak zor oluyor hem
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Veriyolar ama sen yine götür istersen heryer bir olmaz
0 oy
tarafından
Sezeryan olacaksan canim zaten hasta bezini baglatmiyorlar yaranın üstünü kapattığı için hava alıp iyileşmesi için ben ilk gün hasta bezi takmıştım öyle dediler sonra kızımın bezinden kullanmistim
0 oy
tarafından
Ben iki tane götürdüm onlar 20_30 tane bez harcadı bana
0 oy
(302 puan) tarafından
koy csnım sen cantana dogum sırasında hastanden verdier hep ama dogum sonrası ben 1tane taktım rahat edemedim pet kullandım sık sık degiştrdim onu
0 oy
tarafından
Al cnm cok lazim oluyo . Hastane cok lazim oldugunda 1 tane 1 tane veriyo vc ye falan gittiginde mecbur degismen lazim 
0 oy
tarafından
Al vermediler bana
0 oy
(253 puan) tarafından
Bende özelde doğum yaptım istedim vermediler zaten Çok kullanmanız iyi değil dediler bu kadar kullanmanız yeterli dediler neyse bende eve geldim çok kanamam oldu bi iki hafta o süreçte hep bebek bezi kullandım daha rahat ettim ped kullanmadım hiç onların en büyüğü bile küçük tü 
0 oy
(1,143 puan) tarafından
Ben almıştın ama hiç istenmedi kendileri gelip değiştirdiler sürekli. Kendi aldıgım küçükmüş zaten bende onlardan istedim lazım oldukça verdiler.
0 oy
tarafından
Doğum sonrasi verdiler bi tane oda doldu sonra hemşire dediki bebeğin bezini kenarlarını kopar önüne koy o şekilde dedi

Yanlari cekti ped gibi oldu o şekilde 
0 oy
(292 puan) tarafından
Devlette sezeryan oldum veriyorlar ama ben kalkmaya başlayınca külot bez almıştım yanıma onu kullandım çok rahat oluyor 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 66 göst.
21 Eylül 2021 Diğer kategorisinde merica87 (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 372 göst.
31 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 394 göst.
17 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hawa (1,552 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 539 göst.

378,095 soru

11,316,772 cevap

34,761 kullanıcı

...