0 oy
394 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,552 puan) tarafından
Hanımlar biraz ayıp olcak ama doğumda hasta bezi ne kadar lazım oluyor.. Baktım da çok pahalılar.. 8'li olan yeter mi acaba, boş yere fazla para vermeyeyim

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
Özelde mi doğum yapacaksın özelde hep onlar verdi bana 
(1,552 puan) tarafından
Özelde ama hiç de sormadım veriliyor mu diye.. Hiç aklıma gelmedi verecekleri
-Reklam-
0 oy
(1,301 puan) tarafından

Evet yeter sonra bebeğin bezini kullan :D

(1,552 puan) tarafından
:D Bedenimiz uyarsa neden olmasın
(1,301 puan) tarafından
Yok kız yanlarini yırt petten bin kat daha iyi çünkü yine kanaman olacak yani 2 3 güne bitmeyecek
(1,552 puan) tarafından
Ne kadar sürer bilmiyorum ama inşallah o kadar sürmez yaa.. Pedle idare edecek kadar azalmaz mı ki
0 oy
tarafından
Yeter iki gün tek kullanıyosun sona pede geciyorsun
tarafından
Özelde yapacak san onlar verir
(1,552 puan) tarafından
Tmm, teşekkür ederim :)
0 oy
tarafından
Devlette yaptım bi tane verdiler. Onlar pahalıyde bende en büyük boy bebek bezi aldım küçük bi paket nonu kullandım. 
(1,552 puan) tarafından
Hımm, büyüklüğü yetiyor mu ki onun.. Ne de olsa bebek bezi
tarafından
Zaten ertesi gün azalmaya başlıyo kanama. Bana yetti yani. Paket bitmedi bile notmal gece pedine geçtim.
(1,552 puan) tarafından
Hımm, aklımda bulunsun o zaman teşekkür ederim :)
0 oy
tarafından
1 paket aldım 2 çocuk oldu yine bitmedi hiç kullanislı değil cnm  ben doğumdan sonra 1 tane taktim onu çikarinca hasta pedi kullandım ped daha rahat
(1,552 puan) tarafından
Hastaneden istediklerini duymuştum da, özel hastanede istemiyorlarmış herhalde onu da yukarıdaki yorumlardan öğrendim.. Eve geçince ben de ped kullanırım diye düşünüyorum da, hastanede ne kadar lazım olur onu bilemedim
tarafından
Kuzum hastanede 3 tane yeter bence sen bir pakette hasta pedi koy çantaya
(1,552 puan) tarafından
Tamam çok teşekkür ederim :)
0 oy
(5,848 puan) tarafından
Yeter 8 tane canım bana 3 - 4 tane yetmişti
(1,552 puan) tarafından
Tmm teşekkür ederim :)
0 oy
(1,565 puan) tarafından
Sen yinede fazla al cnm nlur nlmaz hastanededende veriyolar ama bana yetmemişti  acikcasi suyum geldigi icin bide doğumdan sonrada sürekli değiştirmen gerekiyo 
(1,552 puan) tarafından
Hastanede yeterse evde ped kullanırım diye düşündüm ama hastanede de mi yetmez sizce sekiz tane
(1,565 puan) tarafından
Normal doğum olacaksa suyun gelirse yetmez kanaman çok olursa mesela doğumdan sonra evde zaten ped kullanirsin herkes ayni değil tabi ama sen yine hazirlikli git cnm özelde bez veriyolar isteyince devleti bilmiyorum
(1,552 puan) tarafından
Tamam çok teşekkür ederim :)
0 oy
tarafından
Ben sezeryan olmuştum ilk doğumdan sonra kullandım taktılar üç tane kullandım sonra kanamam azalınca uzun pedlere geçtim ama kanaman fazla olursa ped tutmayadabilir beze ihtiyacn olur normal doğum mu olucak 
(1,552 puan) tarafından
İnşallah normal olcak ama tabi zaman ne gösterecek bilmiyorum
tarafından
Normal de kanama nasıl olur fikrim yok bı de kişiden kişiye değişir hani. Ben acil sezeryana alındım kan sulandırıcı kullandığım için pıhtılaşma oluşmasın diye sürekli karnıma bastırdıklari için kan öyle gelmiştii onda da 3 tane yetmişti yani. 8 tane de yeter diye düşünüyorum zaten normal doğumda bir gün hastanede kalıyorsun o süreç için yeterli .sağlıkla kavuş yavruna inşallah
(1,552 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim :) Amin inşallah.. Rabbim hepimizin yavrusunu esirgesin ❤
tarafından
Amin canım inşallah ❤️
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Ben almadım ondan hiç canım hasteneden vermişlerdi eve gelince de en büyük pedden ikişer tane kullandım ilk birkaç gün sonra normale dönmüştüm 

Aynı hastenede doğum yapan bir tanıdık varsa bir sor istersen 
(1,552 puan) tarafından
Açıkçası ben de korkuyorum da, doktorum beraberinde kan yoksa sorun yok dedi, İnşeAllah gerçekten yoktur
(1,790 puan) tarafından
Yoktur inşaallah erken doğum riski de olabiliyor bazen o yüzden dedim canım
(1,552 puan) tarafından
Hımm.. İnşallah öyle bişey olmaz yaa.. Göbeğim de fazla çıkmadı, bütün ağırlık iç karında toplandı gibi, onun için olabilir mi bilmiyorum
(1,790 puan) tarafından
Ondan da olur canım iç karında toplanmıştır
(1,552 puan) tarafından
İnşallah tek sorun odur
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Ben hiç kullanmadim sezeryan olduğu için  belki bilmiyorum sadece üç gün adet gördüm sonra  bebeğim 30 günlükken adet oldum iki çocuğumdada  aynıydı 
(1,552 puan) tarafından
Anladım, teşekkür ederim :)
0 oy
tarafından
Depend aldım cnm bn bide Orkid   hasta bezi kullnisli dehgil ya ilk gbligimde aldm pişman oldum
(1,552 puan) tarafından
Eve geçince ben de ped kullanırım diye düşünüyorum ama hastaneden hasta bezi istiyorlar diye duymuştum onun için alayım diyordum
tarafından
Yoo fark etmiyo o sana bağlı cnm
(1,552 puan) tarafından
Tmm, teşekkür ederim :)
tarafından
Rica ederim ne demek☺️
0 oy
(197 puan) tarafından

Ben çok kullanmadm kuzum. 8 li yeter bence. Ama ben 1 gece yattım sadece. Yani sezeryanda yada özelde nasıl oluo bilmiom da. Bende bişey çok merak ediom ama gülmeyin kızmayın bak :D:D

(1,552 puan) tarafından
İnşallah normal olur, ben de bi gecede çıkarım diye ümit ediyorum ama zaman ne gösterecek bilmiyorum.. Yardımcı olabileceğim bişeyse cevaplarım :) Ama ilk doğumum olacak pek bi konuda bilgim yok baştan söylim :)
(197 puan) tarafından
Biz şimdi bu hasta bezine küçük tuvaletimizicyapsak taşarmı tutarmı :)))
(1,552 puan) tarafından
:D Öyle bişeyi niye yapıyoruz peki
(197 puan) tarafından
Bazen tuvalete gitmeyi hiç gözüm almıo uyurken özelliklede :D
(1,552 puan) tarafından
:D Bilmiyorum, denemek lazım
0 oy
tarafından
8 li yetiyor canım inan artıyor kanama durumuna göre 
(1,552 puan) tarafından
Tmm, çok teşekkür ederim :)
0 oy
tarafından
Hasta bezini sorman niye ayıp olsun neler soruyorlar ahh bi bilsen 

Senin yerjnde olsam gazlı bez ile pamuğu sarıyordum batikonuda bolca döküp tampon olark kullandim ben
(1,552 puan) tarafından
Hımm.. Nasipse daha ilk olacak, o yüzden hiç bi fikrim yok da.. Hastaneden hasta bezi istiyorlar diye duydum, eve geçince de ped kullanırım diye düşünüyordum.. Sizin dediğinizi de düşüneyim teşekkür ederim :)
0 oy
(7,922 puan) tarafından
2 tane yetti bana geresine hep Orkid kullandinm bizim hastanenin orda adetli satiliyormus benden 3 adet istediler hasta bezi ben eşime dedim eşim gitmiş bir paket almış :))) istersen sana göndereyim kız ajshdhsj
(1,552 puan) tarafından
:) Teşekkür ederim :)
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Ozelde dogum yaptim ilk onlar verdiler sonra ben depend almistim onu kullandim bitirene kadar sonra normal pede gectim 
(1,552 puan) tarafından
Anladım, teşekkür ederim :) Özelde veriyorlarmış, bişey daha öğrenmiş oldum :)
0 oy
tarafından
Yeterde artar bile bende 8 ki olandan aldm 3 tane ben kullandm 3 tane gorumcem 2 tane de kaldi
(1,552 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim :) Kalan bezle bi kişi daha doğurabilir diyorsunuz yani :)
tarafından
Aynn canm
(1,552 puan) tarafından
:) :) ))
0 oy
tarafından
Bana 2 tane hastane kendi vurdu. Sonrasında 1 tane daha istedim doktor yasaklamış sonrasında ped kullanacaksınız dedi hemşire 
(1,552 puan) tarafından
Hımm, anladım.. Çok teşekkür ederim :)
0 oy
(7,704 puan) tarafından
Bence bir paket al. Ardından duruma göre alırsın. Ayrıca bunun ayıbı yok ki canım
(7,704 puan) tarafından
Sıkıntı yok canım. Her bünyede değişik oluyor kanama. Onun için bence duruma göre aldırırsın
(1,552 puan) tarafından
Tamam çok teşekkür ederim :) Allah razı olsun
(7,704 puan) tarafından
Senden de canım. Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin yavrunu :)
(1,552 puan) tarafından
Amin inşallah :) Rabbim hepimizin evlatlarına sağlık sıhhat versin
(7,704 puan) tarafından
Amin ❤️❤️❤️
0 oy
(1,772 puan) tarafından
8 tane yeter canım sonra ped kullanırsın azalıyor zaten 2 günde bazı arkadaşlara özelde vermişler ama bana vermediler her yer aynı değil 
(1,552 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim :)

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 792 göst.
5 Eylül 2020 Diğer kategorisinde SL (1,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 365 göst.
22 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Ozgen (916 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 543 göst.
+1 oy
4 cevap 166 göst.
25 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde ygmur21 (25 puan) tarafından soruldu

379,371 soru

11,356,120 cevap

34,832 kullanıcı

...