0 oy
348 göst.
Diğer kategorisinde (1,794 puan) tarafından
Şimdi bir tanıdığı vardı eşimin vefat etti karısı aradan kısa zaman sonra başkasıyla evlenmiş çocuklarını bırakmış hepsi büyük çocuklar kadının da yaşı var neyse bunu öğrenmiş bana anlatıyor sende böyle bişey yapacaksan ben sağken bırak git beni bilmem ne bende sen niye beni o kadınla bir tutuyorsun ki ben senden sonuna kadar eminim sen benim senden sonra biriyle yada sen varken başka bişey dusunmeyecegime emin degilmisin dedim neymiş istediği cevap bu değilmiş sen ölürsen ben zaten ölürüm demem lazımmış da birçok şey .. sen böyle dedin ben anladım anlayacağımi gitmek isteyene kapı orda şimdi çıksın gitsin bilmem ne beni baya ağlattı çünkü haketmedim o lafları benim kendisine değer verdiğim kadar kimse vermemiştir onunla az şey yaşamadık biz buna rağmen nasıl böyle birşey düşünür aklım almadı çok kırıldım yanlışmıyım yoksa alınganlık mi yapmisim siz olsanız ne derdiniz ? 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Etkilenir cnm bana anlatir  kotu olaylari
(1,794 puan) tarafından
Anlatır ama sende yaparsan şöyle olur böyle olur der mi
tarafından
Yok yapmayacagimi bilir  dovsede sovsede onu birakmam  onu iyi bilir. Basina kotu bisey gelince bana bisey olursa kizimiz sana emanet der sana bisey olmasin sana olan bana olsun sen kizimiza lazimsin derim  . Bi daha asik olur bana
(1,794 puan) tarafından
Benimde böyle düşündüğümden emin olması lazımdı bukadar sene geçmiş ..
tarafından
Duymak istiyolar cnm bilselerde
(1,794 puan) tarafından
Anladm cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay saçma sapan konuşmuş tövbe yarabbim
(1,794 puan) tarafından
Yani benim de öyle yapabileceğimi düşünmüş bu beni çok üzdü bukadar yıllar geçmiş ona olan sevgimi kıymetimi görmemiş diye içerlendim
tarafından
Dışarıdaki olayı eve taşımaması lazım benim eşim de anlatır ama beni bu şekilde zorlamaz zorlaması çok saçma
(1,794 puan) tarafından
Aynen öyle ben dışarda aldatmış bir adam duysam sende yaparmisin yaparsan şöyle olur böyle olur demem ki o saçmaladı baya
tarafından
Kendine güveni yok bence
(1,794 puan) tarafından
Bilemiyorum ama başkalarının ne yaptığıyla beni yargılaması yanlış ve üzdü
0 oy
tarafından
Biz çok sorunlar yaşadık eşim ilk başta bana değer vermedi çünkü kayinbabam kaynanama vermiodu öyle görmüş baya sorunlar yaşadık 1 senedir bi işte calisio adamlar karilarina çiçek hediye falan bakiolarmis orda çok zoruma gitti dedi senin neyin eksik ben çok yanlış yaptım dedi ki orda bazen saçma sapan kavgalara sait oluyomuş esleriyle arkadaslarinin ama bidaha ki aramada yine çok güzel konusuolardi dio eşim eskiden kavgada beni engellerdi smdi oda aynısını yapio kotude olsak artık engellemio ve bi seferde acio bu olaylar eşimi şükür iyi yönde etkiledi 
(1,794 puan) tarafından
Benim eşim aşırı kıskanç ondan kaynaklı böyle şeyler düşünüyor bence ama yinede düşünmesini istemiyorum çünkü onu ne kadar sevdiğimi biliyor onun için neler yaptığımi ve yapabileceğimi de biliyor olması lazım
tarafından
Sen onun için herşeyi yaparsın ama en ufak lafta tripte veya düşüncede olanı biteni yapilani unuturlar
(1,794 puan) tarafından
Öyle oluyor gerçekten dediğin gibi
0 oy
(34 puan) tarafından
Bir aşk kadını olarak soyluyorum  eşin sanaa aşiri aşık .ve kesinlikle sana düşkğnlüğünden bu cevabı bekledı .sende bıkac gun sonra dediği insan sevdıgı insanı kayberdese bence kahrından arkasında bıraktığı insanda ölür de .kıymetini bıl .kocan cok sevıyor senı maşllahh 
(2,591 puan) tarafından
Aynen bende arkadas için öyle düşündüm :)
(1,794 puan) tarafından
Teşekkür ederim bu cevabınız için inan ki bende onu çok seviyorum güzel mesajlar güzel sözler hep dile.getiririm hep soylerim hiisettirrim çok sevdiğimi dediğin gibi yapayım bikac gün sonra öyle söyleyeyim
(34 puan) tarafından
En güZelli  biliyorsumusun bunu sana bu şekıldr sorması bıle paylasamamak  ne mutlu sıze bızde oyleyız maşllah aşk olmalı hep. Yap sen sevınsın
0 oy
tarafından
Haklisin canim etkilenmesi sorun değilde kıyaslaması sorun bence 
(1,794 puan) tarafından
Aynen öyle bende buna takıldım zaten
0 oy
(2,591 puan) tarafından
Şoka girmiştir belki bu olayı duyunca ve bak senin dedigin gibi seni cok seviyor bence ölünce bile beni aldatmazsın dimi diye düşünüyor :)  yazık ya üzülmüş demekki bana da bişi olursa evlenir mi  kaybetme korkusu hissediyo etkilenmesi cok dogal canım. Bunu soruyor olması bile aslında ALLAH KORUSUN sana bişi olursa hayatına kimseyi almicagının işareti 
(1,794 puan) tarafından
Ben kendisinden eminim bana olan sevgisinden değerinden ki bende öyle seviyorum onu ona bişey olmasi aklımın ucunda geçince bile kahrediyor ki kalmış bişey olursa başkasına nasıl bakayım :(
0 oy
(1,949 puan) tarafından
Bayağı etkilenmiş eşin 
(1,794 puan) tarafından
Sanirim. :(
0 oy
tarafından

Etkilenir malesef karakola olay gelir kadın kocasını ortağıyla aldatıyor işte kadının komşusu evli kadına sapıklık yapmış bilmem ne bu olaylara baktığı için hiçbir komşuyu eve aldırmıyor babam ve abilerim hariç kimsenin evimize gelmesine izin vermiyor komşularla görüştürmüyor insanlara güveni sıfır komşumuz kahve içmeye çağırsa ben evde yokken o gelsin sen kimsenin evine gitme diyor  :D bana güvendiği için markete pazara yollar ama asla birileriyle bir evde kapalı bir yerde kalmama izin vermez insanlar çok kötü diyor. 

tarafından
Yok diyorum ya oda 18 yıllık yani çok iyi tanıdığım ailemin tanıdığı kişilere kısıtlamaz gerisine kısıtlar bende iş arkadaşlarına karışmam tabiki onun dışında karışırım zaten 1 haftadır görev yerini değiştirdiler Allahın cezaları 22 kadın 10 erkek çalışıyorlar sinir oldum ama eşim diyorki saçmalama ya kadınlar hep asker erkek gibiler onları napim diyor ama yinede çok rahatsız oluyorum keşke sürseler bizi ordan :D
(1,794 puan) tarafından
Hajajj bir ordu kadına 10 erkek Allah'tan eşim oto tamircisi bayan müşteri çok çok nadir geliyor hatta hiç gelmiyor ☺️
tarafından
Evet ya 22 tane astsubay ve polis bayanla çalışıyorlar 156 ve 155 ihbar hattında çalışıyor o yüzden dedim molalarda ayrı bi yere geçip beni aramazsan 156yı arar açan tüm kadınlara laf söylerim dedim güldü deli karım dedi :D
(1,794 puan) tarafından
Hahah tehdit iyiymiş Allah yardımcısı Olsun tüm asker polislerin ve eşlerinin ♥️
tarafından
Amin inşallah canım sağol Allah razı olsun ☺️

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 408 göst.
21 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 461 göst.
25 Ocak 2022 Aile kategorisinde Dilinniii (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 327 göst.
21 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde KÜBRA KOÇ (3,458 puan) tarafından soruldu