0 oy
464 göst.
Aile kategorisinde (116 puan) tarafından
Az önce bir haber okudum. Uşakta olan çok kötü bir olay. Ağladım resmen şimdi günlerce bu oaly aklımdan çıkmayacak...

Okuduğum her kötü haberde böyle oluyum ondan okumak istemiyorum ama bir şekilde karşıma çıkıyor bazen. 

Bu her konuda böyle komşumuzun kardeşi kanser olmuş hastanede imiş işte detayları filan çok etkileniyorum hemen nodum düşüyor kötü oluyorum aklımdan çıkmıyor neden bu kadar zayıfım psikolojik olarak bir ben mi böyleyim... 

12 Cevaplar

0 oy
(4,040 puan) tarafından
Duygusal bir insan mısın yoksa sinirlerin mi yipranmis
(116 puan) tarafından
Aşırı duygusalım yengec burcuyum ama sinirlerim de yıpranmış olabilir..
tarafından
Ahh yengeç burcu olduğundan öyle bende öyleyim burada birinin acısını okusam hep onu düşünüyom
-Reklam-
0 oy
(67 puan) tarafından
Bence kendine cok yuklenme asil olmasi gereken de bu zaten cevredeki insqnlar okadar umursamaz olmuslarki yolda bir kediyi arabayla ezip geciyorlar arkalarina bile bakmiyorlar 
0 oy
(23 puan) tarafından
canım benim şimdi sana bir telkin ve dua önereceğim. yaparsan bu durumdan kurtulacaksın inşAllah.

yün bir ip al canım, unutamadığın her olay için bir düğüm atacaksın. düğümü atarken 3 kere "lâ havle vela guvvete illa billahil aliyyül aziym" diyeceksin. bitirdiğinde ayet'el kürsi okuyup bir tencereye so koyacaksın canım, içine bu ipi attıktan sonra güzelce fokurdayana kadar kaynatıp soğutacaksın. ipi içinden çıkarıp makasla düğümlerin arasını kesmek suretiyle düğümleri ayıracaksın canım. düğümleri ayırırken de 3 kere la havle'yi söyleyeceksin. her bir düğümü ayrı ayrı yerlere attığında kuş gibi hafifleyeceksin canım. bana sonra teşekkür edersin. düğümü yaptığında foto atarsan ben de şifâ niyetine okuyayım canım. geçmiş olsun şimdiden. Rabbim huzurlu bir ömür nasip etsin. Amin ecmâin.
0 oy
tarafından
Aynı beni anlattim
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Sende benim gibi hemen agliyon mu kiz:D burcun ne
0 oy
tarafından
Bende aynıyım canım hatta belki daha beter haberleri izlemiyorum kesinlikle ve gordugumde ellerim titriyor gozum seyriyor gunlerce uzuluyorum dusunuyorum 
0 oy
(1,777 puan) tarafından
Gamsız olacaksın bu hayatta yoksa çok yıpranırsın askm
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Beni anlatıyorsun resmen :(
0 oy
(700 puan) tarafından
Yaa bende boyleyim yeterki duyayim 

Hemen etkileniyor

Kafamda kurmaya basliyorum

Tribe giriyorum

Bi yerim agrisa evhamlaniyorum

Her b.ktan nem.kapiyorum 

Kafam8 dagitmaya cisyorum ama bilinc altm hep dolu

Carpinti fln yapiyor bazn nefesime erki ediyor 

Zor bu durum.cnm iyi bilir

Hele seni anlayan yoksa daha zor..
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Sen eşittir ben vallahi
0 oy
(266 puan) tarafından
Bende aynıyım yaa. Bir de o gün ne konuştuysak hep onla alakalı rüyalar görüyorum. Daha çok mahvoluyor psikolojim 
0 oy
(603 puan) tarafından
Elsa ve Anna çizgi filminde ağlarım. Aslan kral filmine gittik kızımla sinemada ağlarım. Eşim haber izletmez. İzlerken ağlarım. Yolda kedi görsem ağlarım.Sen yine iyisin yani. Ben beterin de beteriyim:) 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 860 göst.
28 Kasım 2020 Aile kategorisinde Sezgin (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 331 göst.
10 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Ozlemesrash (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 231 göst.
24 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde fffilizzz (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 827 göst.
17 Ocak 2021 Aile kategorisinde Hzlll (924 puan) tarafından soruldu

378,959 soru

11,343,464 cevap

34,809 kullanıcı

...