0 oy
356 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bebek gormeye gelcem dedi 4 ay oldu dogurali bende knk durumlari biliyon ortalik iyi degl dedim hmm öylemi dedi kusura bakma dedim

Ay ben dikkat ediyom senide cok ozledim dedi

Tamam bakalm dedim haftaya eşim evde falan diye bahane uydurdum kimseyi istemiyorum haksizmiyim

10 Cevaplar

0 oy
(830 puan) tarafından
Haklısın tabi bende doğum yapalı 4 ay olacak eve kendi annem ve kaynanamdan başka kimseyi almadım, hiç birşey evladimdan önemli değil
-Reklam-
0 oy
tarafından
Haklisin cnm onunda anlayisli olmasi lazim 17 ay once dogurdum arkadasim bnden 2 hafta snra dogurdu ne o gelebildi ne ben gidebildim o beni biliyo bn onu biliyom foto atiyoz 17 aydir  daha hic canli canli goremedik kismetse virus bitince goruruz  
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Bırak arkadaşi eşim ise gidiyo eve gelince bile korkuyorum ben düşün acaba birşey var mı olmuş müdür diye ... Kimse çocuğundan kıymetli değil senin Allah korusun bebeğine bir şey olsa senden çok hangi birinin canı yanacak ? 
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Çok haklısın ama bunu senin söylemene gerek yok karşı tarafın düşünmesi lazım 
0 oy
(5 puan) tarafından
Valla istediği kadar dikkat etsin. El kadar bebek yazık günah. Bişeyoolsa vebalini nasıl ödeyecek? Siz doğru olanı yapmışsınız. Valla ben doğurmadan herkese söylicem gelmesin kimse. Küsen de küssün napim. O kadar acıdan sonra evlat sahibi olcam, salgında da bebek görmeyiversinler Bi zahmet. Zaten düşünceli insan gitmez bu halde 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Alınırsa alınsın. Gerçek arkadaşsa böyle bşye alınmaz zaten. 
0 oy
tarafından
Vallahi bende bebeğim ilk doğduğunda kendi ağzımla gel dedim korna yoktu gelecem dedi soonra bahane uydurdu geçen geleyim dedi bebeğim 8 aylık olacak korona var eve misafir kabul etmiyoruz dedim ailecek böyle karar aldık dedim ama yazarken çok zorlandım başkasına gelme etme de demesi kolay geliyordu ama olsun haklı bir durumdasın 
0 oy
tarafından
Bunu kendisi dusunmeesi gerekir aslında ama 
0 oy
(48,833 puan) tarafından
ben kendime güvenmiyorum baskasina hic güvenemem iki arkadasimla görüştüm ama ufak bebegimiz yok dikkat ediyor iki tarafta
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Haklisin boşver .. ne kadar dikkat ediyor bilemessin gelse bile öpüşme zaten bebeğinide yattığı yerden uzaktan göster korkuyorum de.. zaten anlayışlı olan gelcek diye tutturmaz

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 978 göst.
2 Şubat 2024 Moda kategorisinde Meriim1 (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 365 göst.
7 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (769 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 328 göst.
5 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Tuba Y (768 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 465 göst.